M jak miłość po wakacjach 2020. Kamil po procesie Olka dalej będzie prześladował Chodakowskich! Psychol znajdzie nowy sposób

2020-05-28 13:36 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Kamil po procesie Olka dalej będzie prześladował Chodakowskich! Psychol znajdzie nowy sposób
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Kamil po procesie Olka dalej będzie prześladował Chodakowskich! Psychol znajdzie nowy sposób

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 Kamil (Marcin Bosak) nadal będzie prześladował Chodakowskich! Psychol przegra proces Olka (Maurycy Popiel), więc będzie miał kolejny powód do zemsty i znajdzie na to nowy sposób w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Czy Gryc kiedyś odpowie za oszustwa i manipulacje, których dopuścił się na procesie Olka? Raczej Kamil nie trafi do więzienia, ale zdąży jeszcze napsuć krwi szczęśliwej rodzinie Olka. Aneta (Ilona Janyst) słusznie się bała psychopaty. Czy dopadnie też Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Magdę (Anna Mucha) w nowych odcinkach "M jak miłość" od września?

Co się wydarzy w "M jak miłość" po wakacjach 2020? Co dalej z Kamilem po procesie Olka?

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 znowu do akcji wkroczy psychopata Kamil. Nie wyszła mu zemsta za śmierć Artura (Tomasz Ciachorowski) i próba zniszczenia Budzyńskiego, więc znajdzie nowy sposób, żeby zniszczyć życie Chodakowskim. Za kogo weźmie się tym razem?

Wiadomo w "M jak miłość" od dawna, że psychopatycznemu prawnikowi w istocie nie chodzi o nic innego, jak ponowne dobranie się do Magdy i rozdzielenie jej z Andrzejem. Tylko wmawiał wszystkim, że walczy o sprawiedliwość dla zmarłego kuzyna, Artura! Ale Magda przecież jasno dała Kamilowi do zrozumienia, że nie chce mieć z nim już nic wspólnego. Nie po tym jak znęcał się w sądzie na Budzyńskim. Zapowiedziała nawet, że teraz będzie jej wrogiem.

Na koniec "M jak miłość" w ostatnim 1522 odcinku Aneta wpadła w panikę na widok psychola. Po procesie żona Olka będzie wciąż przekonana, że to nie koniec, a Kamil nie pozwoli im normalnie żyć.

- Boże, jak ja go nienawidzę! To jest właśnie to o czym ja mówię! Wszędzie, gdzie nie pójdziemy zawsze coś nam będzie przypominać o tej cholernej sytuacji! - krzyczała w środku nocy pod bistro Aneta do Marcina (Mikołaj Roznersk). - Załóżmy, że Olka jutro wypuszczą, że wyjdzie z tego aresztu. I co? Jak my mamy dalej żyć? - Aneta była pewna, że Kamil będzie zagrażał jej małżeństwu.

M jak miłość po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Olek wyjdzie z więzienia! Sąd go uniewinni

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Kamil w ostatnich odcinkach "M jak miłość" przed wakacjami miał już wielkie szanse na osiągnięcie swojego celu. Wykończony procesem Olka chory Budzyński wylądował już w ciężkim stanie w szpitalu. Kamilowi pomogła w tym Anka (Weronika Rosati), która ma swój z cel: odzyskać Andrzeja! W szpitalu udawała nawet jego żonę...

Z takim sprzymierzeńcem Kamil  w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 nadal będzie mógł robić swoje. Psychol będzie dążył do zniszczenia małżeństwa Magdy, ale osiągnie to przez ataki na rodzinę Olka! Czy Aneta w ciąży z Olkiem w nowych odcinkach "M jak miłość" przeżyje taki horror, jak Iza (Adriana Kalska) z Arturem?

- Kamil należy do takiego typu osób, że musi wygrywać. Nie zważając na konsekwencje, jakie będą miały jego czyny! - potwierdził obawy Anety serialowy Gryc czyli Marcin Bosak w "Kulisach M jak miłość"!

Super Raport 27 V (gość: Bodnar, Girzyński, Matczak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze