Zniewolona 3, odcinek 17: Katia przechytrzy Żadana! Wróci do Czerwinki, żeby odzyskać majątek - ZWIASTUN

i

Autor: materiały prasowe TVP Zniewolona 3, odcinek 17: Katia przechytrzy Żadana! Wróci do Czerwinki, żeby odzyskać majątek - ZWIASTUN

Zniewolona 3, odcinek 17: Katia przechytrzy Żadana! Wróci do Czerwinki, żeby odzyskać majątek - ZWIASTUN

2022-02-13 20:37

W 17 odcinku serialu "Zniewolona" 3 Katia (Sonya Priss) okaże się sprytniejsza od Andrieja Żadana (Maxim Radugin)! W ostatniej chwili przechytrzy męża potwora, który spróbuje wyciągnąć z Olgi (Alina Kowalenko) prawdę gdzie jest jego ukochana. Katia w habicie zakonnicy wymknie się z powozu Olgi, a Żadan nie zauważy jak ukochana ukryje się w powozie aktora, który będzie jechał do Nieżyna. Wściekły Andriej w 17 odcinku "Zniewolonej" 3 urządzi dziką awanturę Oldze i Nazarowi (Taras Cymbaluk), że pomogli Katierinie w ucieczce. Niedługo Katia pozostanie w ukryciu. Wróci do Czerwinki, by odebrać Piotrowi Czerwińskiemu (Stanisław Bokłan) majątek, który ten podstępem przejął! Zobaczcie ZWIASTUN odcinków "Zniewolonej" z niedzieli, 13.02.2022!

"Zniewolona" 3, odcinek 17 (odc. 65) - niedziela, 13.02.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Kolejna ucieczka Katii w 17 odcinku serialu "Zniewolona" 3 przed Żadanem będzie miała szczęśliwe zakończenie! Po tym jak z pomocą siostry Ludmiły wyrwała się ze śmiertelnej pułapki w monastryrze w Czernihowie, klasztorze, gdzie okrutny rządy prowadziła matka przełożona Grigoria (Anna Sagajdacznaja), dawniej Natalia Doroszenko, Katierina będzie zdana tylko na siebie. Chwila, w której w 65 odcinku "Zniewolonej" zauważy Żadana przed powozem Olgi, którym miała uciec z Kijowa, wpadnie w panikę, ale na szczęście bezwzględny mąż jej nie zauważy! Andriej skupi się na tym, żeby wyciągnąć od Olgi Rodziewicz prawdę o ucieczce Katii z klasztoru. Nie dostrzeże ubranej w habit żony drżącej ze strachu w powozie.

Sprawdź też: Zniewolona 3, odcinek 18: Książę Jabłoniewski oskarżony o porwanie i zabicie Katii! Żadan oszaleje z żądzy zemsty

Gniew Żadana w 17 odcinku "Zniewolonej" 3 będzie tak wielki, że wyładuje go na Oldze i Nazarze, który pomagał Katii w ucieczce. Oskarży kowala o zdradę i natychmiast go zwolni z pracy. Olga nie da się jednak zastraszyć Andriejowi i nie powie nic, co ułatwiłoby mu dotarcie do Katii. - Nikt prócz nas nie udzieli jej pomocy. Musimy ją odnaleźć przed Żadanem! Przyjaciele Katieriny w 65 odcinku "Zniewolonej" nie zorientują się, że uciekinierka wsiądzie do powozu aktora z Nieżyna, tego samego, którego Olga poznała w hotelu. W ten sposób dotrze do Czerwinki, gdzie czeka ją ostre starcie z dawnym panem, Piotrem Czerwińskim.

Zniewolona 3 ZWIASTUN odcinków 17-18. Katia przechytrzy Żadana! Książę Jabłoniewski oskarżony o zabicie żony Andrieja

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1638: Rewolucja u Franki i Pawła po ślubie! Czeka ich smutne pożegnanie z córką Basią - ZDJĘCIA

Dzięki układowi z Żadanem, Czerwiński znów przejął swoją rezydencję i majątek, ale w 17 odcinku "Zniewolonej" 3 dotrą do niego niepokojące wieści, że w domu, za jego plecami coś się dzieje. Powrót Katii do Czerwinki spadnie na Piotra jak grom z jasnego nieba. Czerwiński nie będzie mógł uwierzyć, że chłopka pańszczyźniana ośmiela się wyciągać ręce, po to, co należy do niego. Na widok Katieriny jej opiekunka i najwierniejsza przyjaciółka Pawlina (Olesya Żurakivska) omal nie zemdleje!

- A ty co tu robisz? - zapyta Czerwiński, który będzie chciał wypędzić Katię jak najszybciej ze swojego domu. - Postanowiłam odebrać swoją własność! - zapowie z całą mocą, pewna siebie i twarda jak nigdy wcześniej Katierina w 65 odcinku "Zniewolonej". Czy zrealizuje swój plan pozbawienia Czerwińskiego majątku, który zgodnie z prawem jest jej? Zmieni zdanie kiedy zorientuje się, że z Czerwinką już nic ją nie łączy, że posiadłość Czerwińskich nigdy nie będzie już jej domem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze