M jak miłość, odcinek 1638: Rewolucja u Franki i Pawła po ślubie! Czeka ich smutne pożegnanie z córką Basią - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1638: Rewolucja u Franki i Pawła po ślubie! Czeka ich smutne pożegnanie z córką Basią - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1638: Rewolucja u Franki i Pawła po ślubie! Czeka ich smutne pożegnanie z córką Basią - ZDJĘCIA

2022-02-07 8:37

W 1638 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) zaczną nowe życie jako małżeństwo. Czeka ich prawdziwa rewolucja, a życie nieźle ich zaskoczy. Po powrocie z podróży poślubnej zaszokują ich plany Basi (Gabriela Raczyńska) i Jaśka (Stanisław Dusza). Postanowią poznać rodziców chłopaka, z którym córka Zduńskiego snuje poważne plany. Spotkanie w 1638 odcinku "M jak miłość" nie przebiegnie tak, jakby sobie tego życzyli. Nastąpi smutne pożegnanie, a małżeństwo przekaże, że też ma w panach jeszcze jeden poważny krok.

"M jak miłość", odcinek 1638 - wtorek, 15.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1638 odcinku "M jak miłość" Franka i Paweł zauważą, że związek Basi i Jaśka się rozwija, więc wypadałoby poznać rodziców chłopaka. Z tego powodu zaproszą  Igora (Bogusław Kudłek) i Dagmarę (Anna Grycewicz) na kolację. Podczas szykowania jedzenia, Franka oniemieje, kiedy poczuje ręce na swoim ciele, a to nie Paweł będzie dotykał żonę! Odwróci się i da w twarz Igorowi, który potem wyjaśni, że dotknął góralkę przez przypadek. To nieco zepsuje atmosferę, ale dramatów nie będzie końca.

W 1638 odcinku "M jak miłość" Paweł i Franka przekonają się, że Basia i Jasiek mają poważne plany. Córka zacznie namawiać ojca, by ten zgodził się na jej wyjazd do Pragi. Miałaby tam jechać z Jaśkiem i jego rodzicami i właśnie to będzie powód, dla którego Zduńscy zechcą poznać rodziców wybranka Basi. Incydent podczas kolacji nieco ochłodzi atmosferę, a Zduńscy wyskoczą z kolejnymi rewelacjami. 

Przeczytaj: Magda z M jak miłość potwierdza rozstanie z Budzyńskim? Anna Mucha sama jest zaszokowana scenariuszem

Góralka i jej świeżo upieczony mąż oznajmią, że planują kupić mieszkanie sąsiada, by powiększyć metraż swojego lokum. To kolejny poważny krok jako para. Basia po cichu zacznie liczyć na to, że nowa przestrzeń przyda się jej i Jaśkowi do schadzek. Paweł i Franka zaczną tracić córkę, bo Basia nie dość, że chce wyjechać, to jeszcze zaplanuje, że trochę odseparuje się od ojca i jego ukochanej w drugiej części mieszkania. Nie wiadomo póki co, czy te plany dojdą do skutku, bo kupno mieszkania to nie taka łatwa sprawa. 

Na pewno jednak Zduńscy będą musieli przemyśleć wyjazd Basi w 1638 odcinku "M jak miłość" do Pragi, a jeśli się zgodzą, nastąpi smutne pożegnanie. Góralka i jej mąż wprowadzą w życie spore zmiany jako małżeństwo. Kto wie, czy za chwilę nie będą myśleli o dziecku, skoro planują powiększyć lokum. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1635: Ula boleśnie zrani Barbarę! Tak się jej odwdzięczy za pomoc przy Kalince - ZDJĘCIA

M jak miłość. Argasiński wynajmie bandytę Hermana, żeby odnalazł Patrycję! To Łukasz znajdzie ją pierwszy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze