Tureckie seriale

"Złoty chłopak". Abidin dowiaduje się, że Suna wyszła za mąż. Ochroniarz uwięzi Ferita! Streszczenie odcinka 117 [14.02.2024]

Seyran po rozmowie z Orhanem zrezygnowała z ucieczki z Feritem, ale chłopak o wszystkim się dowiedział i teraz nie spocznie, dopóki nie odnajdzie swojej ukochanej. W 117. odcinku serialu "Złoty chłopak" dziewczyna dotrze do Antep, gdzie będzie czekać na nią Tarik. Korhanowie w tym czasie łączą siły, aby ocalić siebie przed gniewem rodu İhsanlı.

Spis treści

 1. Złoty chłopak. Ferit zostanie uwięziony!
 2. "Złoty chłopak" 117. Przeczytaj streszczenie odcinka
 3. Kiedy oglądać 117 odcinek serialu "Złoty chłopak"?

Złoty chłopak. Ferit zostanie uwięziony!

Feritowi i Seyran szczęście chyba nie jest pisane. Młodzi z serialu "Złoty chłopak" planowali wspólnie ucieczkę z kraju, ale ich plan legł w gruzach, gdy o wszystkim dowiedział się ojciec chłopaka. Orhan spotkał się potajemnie z Seyran i nakłonił ją do zrezygnowania z tego pomysłu.

Gdy Ferit się o tym dowidział nieźle się wkurzył. "Jak mogłeś mi coś takiego zrobić… Nienawidzę cię, nienawidzę was wszystkich" – powie i na własną rękę zacznie szukać Seyran.

W tym samym czasie do akcji wkroczy dziadek Halis, który spróbuje w jakiś sposób porozumieć się z rodziną İhsanlı. To wtedy Abidin odkryje, że Suna przebywa w ich domu, bo została żoną Saffeta.

- Znajdę ją dziadku, nie powstrzymasz mnie! Nie zrezygnuję z niej! - będzie krzyczał Ferit, ale to nic nie da.

- Zabierzcie go i zamknijcie tak, żeby świata nie widział! - rozkaże Halis.

Sprawdź: Złoty chłopak. Czy Suna i Abidin wrócą do siebie? Będzie kolejny ślub!

"Złoty chłopak" 117. Przeczytaj streszczenie odcinka

Ferit stara się dowiedzieć, gdzie przebywa Seyran. Abidin jest zdziwiony, gdy widzi Sunę w domu Saffeta. Halis z kolei informuje Saffeta o groźbach jego wnuka. Seyran dociera do Antep. Spotyka na dworcu autobusowym Tarika. "Witajcie, jak minęła wam podróż? Od teraz tam gdzie wy, będę ja" – oznajmi z uśmiechem İhsanlı.

Przeczytaj także: Złoty chłopak. Sekretny romans Ifakat i Orhana wyjdzie na jaw! - ZDJĘCIA

Kiedy oglądać 117 odcinek serialu "Złoty chłopak"?

Premiera 117. odcinka serialu "Złoty chłopak" w środę, 14 lutego o godz. 14:00 w TVP1. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP.

Zobacz w galerii zdjęcia z odcinka numer 117. To wydarzy się na chwilę przed finałem 1. sezonu!

O serialu "Złoty chłopak"

Fabuła serialu "Złoty chłopak" kręci się wokół losów majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis (w tej roli Cetin Tekindor). Gdy z Ameryki wraca jego młodszy wnuk – Ferit, Halis postanawia jak najszybciej go ożenić, gdyż chłopak zachowuje się nieodpowiedzialnie i wiedzie życie utracjusza. Misję znalezienia mu żony powierza synowej Ifakat.

Wieść ta dociera do Kazima, który widzi w tym szansę na wzbogacenie się jego i i jego pięknych córek – Suny i Seyran. Ifakat wybiera dla syna Sunę, ale ten wcześniej przypadkowo spotyka Seyran i to właśnie ją postanawia poślubić…

Złoty chłopak – obsada

 • Mert Ramazan Demir, czyli serialowy bawidamek, Ferit
 • Afra Saraçoglu jako serialowa Seyran
 • Çetin Tekindor, czyli serialowy Halis Korhan, dziadek Ferita
 • Gülçin Santircioglu jako Ifakat Korhan
 • Emre Altug jako Orhan Korhan
 • Beril Pozam serialowa Suna, siostra Seyran
 • Gözde Kansu jako serialowa Gülgün Korhan
 • Öznur Serçeler, czyli serialowa Asuman
 • Diren Polatogullari jako Kazim Sanli
 • Buçe Buse Kahraman jako Pelin, jedna z dziewczyn Ferita
Listen on Spreaker.
Najnowsze