Zakazany owoc

"Zakazany owoc" w sierpniu. Najgorszy koszmar Yildiz i Ender się spełni! Co jeszcze się wydarzy?

Taki będzie sierpień z tureckim serialem "Zakazany owoc". Ostatni miesiąc wakacji upłynie pod znakiem sekretów i tajemnic. Ender odkryje kryjówkę Halita, a Caner pozna wielki sekret Merta. Główne bohaterki już niebawem trafią do więzienia. Sprawdź co już wiemy!

Spis treści

  1. "Zakazany owoc". Co wydarzy się w sierpniu?
  2. Sprawdź streszczenia odcinków i zobacz najnowsze zdjęcia

"Zakazany owoc". Co wydarzy się w sierpniu?

"Zakazany owoc" od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15 w TVP2

W tureckim serialu "Zakazany owoc" nie ma miejsca na nudę. Śmierć Halita Arguna była wstrząsem dla wszystkich, ale o biznesmenie trudno na razie zapomnieć, bo jego wątek wciąż jest eksploatowany przez scenarzystów.

W sierpniu Ender dotrze do kryjówki Halita z nadzieją, że go tam spotka. Czy tak się stanie? Prawda zaskoczy wszystkich.

Już na początku sierpnia, bo w 271. odcinku "Zakazanego owocu" Yildiz i Cagatay wezmą ślub. Nie będzie to jednak ceremonia, o jakiej skrycie marzą. Zakochani pobiorą się w wielkiej tajemnicy na przekór wszystkim.

Czytaj też: Ślub Yildiz i Çağataya. Padną naprawdę okrutne słowa

Ich "miesiąc miodowy" nie potrwa jednak zbyt długo, bo Yildiz (Eda Ece) zostanie wkrótce aresztowana. W celi nie będzie sama – Ender (Sevval Sam) i Sahika (Nesrin Cavadzade) także trafią za kratki, a to wszystko przez donos w związku ze śmiercią Halita.

Czy główne bohaterki serialu "Zakazany owoc" znajdą wyjście z tej patowej sytuacji?

Ciekawie zapowiada się także wątek Zehry. Córka Halita błądzi i choć wydawało się, że znalazła szczęście u boku przystojnego Merta, to już niebawem mocno się rozczaruje.

Caner odkryje największy sekret Merta, a szczegółami podzieli się z siostrą. Ender – jak można się domyślić – wykorzysta zdobytą wiedzę do własnych celów...

Sprawdź streszczenia odcinków i zobacz najnowsze zdjęcia

W naszej galerii znajdziesz sierpniowe streszczenia odcinków oraz nowe zdjęcia z tureckiego serialu "Zakazany owoc". Sprawdź, co w sierpniu czeka bohaterów popularnej telenoweli.

"Zakazany owoc" kiedy koniec? Który sezon emituje TVP?

"Zakazany owoc" to jeden z największych hitów tureckiej telewizji. Słynna opowieść o zawiłych losach Yildiz (w tej roli Eda Ece) oraz Ender (Şevval Sam) trafiła do Polski latem 2022 roku. TVP emituje obecnie już 4. sezon "Zakazanego owocu" – turecki serial doczekał się u nas już przeszło 260 odcinków.

Finał 4. sezonu "Zakazanego owocu" już niebawem, a co będzie dalej? Czy Telewizja Polska pokaże wszystkie sześć sezonów "Yasak Elma"? Nie mamy na razie takiej pewności.

"Zakazany owoc" VOD - gdzie oglądać turecki serial?

Serial można oglądać od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15. "Zakazany owoc" jest również dostępny za darmo online, na platformie streamingowej TVP VOD.

"Zakazany owoc" - obsada

Eda Ece - Yildiz,Talat Bulut - Halit ArgunŞevval Sam - Ender ArgunBarış Aytaç - CanerŞafak Pekdemir - ZehraNesrin Cavadzade - SahikaMelisa Doğu - AsumanBarış Kılıç - KayaGökhan Alkan - KerimDoğaç Yıldız - YigitBuçe Buse Kahraman - Lila

Jak dobrze znasz tureckie aktorki? Quiz dla największych fanów tureckich seriali

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się aktorka, która jest żoną Buraka Özçivita?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze