Tureckie seriale

Zakazany owoc. Selim zaciągnie Kumru do łóżka! Ujawniamy pikantne szczegóły. Streszczenie odcinka 454 [24.04.2024]

W 454 odcinku serialu "Zakazany owoc" Kumru i Selim nawiążą romans! Lekarz zaprosi córkę Doğan na romantyczną kolację, a potem pójdą na całość - ich spotkanie zakończy się w łóżku! Poznajcie szczegóły i zobaczcie romantyczne kadry w galerii ZDJĘĆ!

Spis treści

  1. Zakazany owoc. Kumru romansuje z przystojnym lekarzem! Pójdą razem do łóżka
  2. "Zakazany owoc" 454. Przeczytaj streszczenie odcinka
  3. Kiedy oglądać 454. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Zakazany owoc. Kumru romansuje z przystojnym lekarzem! Pójdą razem do łóżka

Kumru i Selim bardzo się do siebie zbliżą! Dziewczyna jeszcze nie wie, że przystojny lekarz jakiś czas temu romansował z jej matką i kompletnie się w nim zadurzy! Selim zaprosi Kumru do siebie i przygotuje wykwintną kolację. W trakcie rozmowy lekarz zwierzy się ukochanej, że od dwóch lat jest sam. "Byłem w pięcioletnim związku, ale się rozstaliśmy. To musiało się skończyć" – wyzna.

Sprawdź: Zakazany owoc. Doğan wyzna miłość Yildiz! Ona postawi warunek!

Para spędzi razem miły wieczór i namiętną noc! Następnego dnia Kumru odbierze telefon od zdenerwowanego Caner:

- Gdzie ty jesteś? Wszyscy Cię szukają!

- Nic mnie to nie obchodzi. Jestem taka szczęśliwa. Obok jest mężczyzna, który mnie kocha – powie rozmarzona Kumru.

Co będzie dalej?

"Zakazany owoc" 454. Przeczytaj streszczenie odcinka

Selim nie odbiera telefonów od Handan. Ender organizuje przyjęcie będące konkurencją dla imprezy Yildiz. W czasie badań w szpitalu Zeynep zwraca uwagę na Selima. Tymczasem on nawiązuje romans z Kumru.

Czytaj także: Nowa piękność w serialu Zakazany owoc. To kochanka Doğana!

Kiedy oglądać 454. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Premiera 454. odcinka serialu "Zakazany owoc" w środę, 24 kwietnia, o godz. 17:15 w TVP. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP.

Zobacz zdjęcia z tego odcinka w naszej galerii. Tak będzie wyglądać upojna noc Kumru i Selima.

O serialu "Zakazany owoc"

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma") to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

Przeczytaj także: To już koniec serialu Zakazany owoc. Zdradzamy, co wydarzy się w ostatnim odcinku

W 4. sezonie "Zakazanego owocu" z serialem pożegnało się kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut i Sahika, którą grała Nesrin Cavadzade. Yildiz była żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek się rozpadł. Jej rywalką w 5. sezonie "Yasak Elma" została Kumru, córka biznesmena o imieniu Doğan Yıldırım. W lutym 2024 r. na antenie TVP rozpoczęła się emisja 6. i ostatniego sezonu "Zakazanego owocu". Doğan spędził dwa lata w więzieniu, ale wyszedł już na wolność. Yildiz urodziła mu córeczkę, ale nie chce, by dziewczynka utrzymywała z ojcem kontakt...

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.
Najnowsze