Tureckie seriale

Zakazany owoc. Doğan wyzna miłość Yildiz! Wrócą do siebie? Ona postawi warunek! Streszczenie odcinka 453 [23.04.2024]

Doğan i Yildiz będą jeszcze razem? Dopiero co informowaliśmy o pięknej Julii, która ma być kochanką biznesmena, a tu takie wieści! W 453. odcinku serialu "Zakazany owoc" Doğan powie Yildiz, że ją kocha, a od Ender zażąda rozwodu. Czy uda mu się ją odzyskać? Zobacz w GALERII ZDJĘĆ, co wydarzy się w tureckim serialu.

Spis treści

  1. Zakazany owoc. Doğan chce wrócić do Yildiz? Powie, że ją kocha!
  2. "Zakazany owoc" 453. Przeczytaj streszczenie odcinka
  3. Kiedy oglądać 453. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Zakazany owoc. Doğan chce wrócić do Yildiz? Powie, że ją kocha!

Doğan Yıldırım dopiero co poślubił Ender, ale najwidoczniej biznesmen wciąż czuje coś do Yildiz, o czym przekonamy się już w 453. odcinku "Zakazanego owocu". Najpierw Doğan obdaruje całą rodzinę noworocznymi prezentami, a następnie zbliży się do Yildiz i weźmie ją pod włos.

Biznesmen zapyta, czy sprawa z ciążą Ender miała mu coś udowodnić czy zrobiła to tylko po to, aby zakłócić ich spokój.

- Po co to robisz? A może nadal mnie kochasz? - zapyta wprost Doğan.

- Bardzo mnie zraniłeś, ale przejrzałam na oczy! - oświadczy stanowczo Yildiz. - Tego, co zrobiłeś nie da się wybaczyć i zapomnieć – doda.

- Żałuję tego, co się stało. Nie mogę wyrzucić Cię z mojej głowy… bardzo Cię kocham – wyzna mężczyzna.

Sprawdź: Zakazany owoc. Zaciągnie ją do łóżka! To będzie upojna noc - ZDJĘCIA

Doğan zaproponuje, by dali sobie kolejną szansę i znowu zostali parą! Co zrobi Yildiz? Gdy biznesmen spróbuje pocałować Yildiz, blondynka go odepchnie i powie: „Tak nie można bez rozwodu. Najpierw weź rozwód, potem stań przede mną”.

"Zakazany owoc" 453. Przeczytaj streszczenie odcinka

Asuman bardzo chciałaby, by Zeynep i Engin pozostali parą. Z powodu kłopotów z pacjentem Selim nie zjawia się na przyjęciu u Handan. Dogan ponownie mówi Yildiz, że ją kocha. Ender oświadcza, że nie zgadza się na rozwód. Handan knuje intrygę przeciwko Zeynep.

Sprawdź: Zakazany owoc. Nowa bohaterka w serialu! Tak wygląda kochanka Doğana

Kiedy oglądać 453. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Emisja 453. odcinka tureckiego serialu "Zakazany owoc" we wtorek, 23 kwietnia, o godz. 17:15. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP.

Zobacz zdjęcia z tego odcinka w naszej galerii.

O serialu "Zakazany owoc"

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma") to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

W 4. sezonie "Zakazanego owocu" z serialem pożegnało się kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut i Sahika, którą grała Nesrin Cavadzade. Yildiz była żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek się rozpadł. Jej rywalką w 5. sezonie "Yasak Elma" została Kumru, córka biznesmena o imieniu Doğan Yıldırım. W lutym 2024 r. na antenie TVP rozpoczęła się emisja 6. i ostatniego sezonu "Zakazanego owocu". Doğan spędził dwa lata w więzieniu, ale wyszedł już na wolność. Yildiz urodziła mu córeczkę, ale nie chce, by dziewczynka utrzymywała z ojcem kontakt...

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu
Listen on Spreaker.
Najnowsze