Tureckie seriale

Zakazany owoc. Handan rzuci się na ukochanego Kumru i namiętnie go pocałuje! Streszczenie odcinka 451 [17.04.2024]

To, co zrobi Handan może wywrócić jej relację z Kumru do góry nogami! W 451. odcinku serialu "Zakazany owoc" Handan pójdzie na całość i rzuci się na Selima, z którym spotka się Kumru! Matka pocałuje ukochanego swojej córki! Koniecznie sprawdź naszą galerię ZDJĘĆ i zobacz, jak do tego dojdzie.

Spis treści

  1. Zakazany owoc. Hadan pocałuje Selima!
  2. "Zakazany owoc" 451. Przeczytaj streszczenie odcinka
  3. Kiedy oglądać 451. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Zakazany owoc. Hadan pocałuje Selima!

Kumru miała wypadek, a w szpitalu poznała przystojnego lekarza Selima. Ich relacja dopiero raczkuje, ale widać, że ciągnie ich do siebie. Dziewczyna jest szczęśliwa i ma poczucie, że w końcu wszystko dobrze się układa, ale musi Selimowi powiedzieć prawdę. Lekarz myśli, że ma na imię Ezgi i jest biedna.

Oczywiście Doğan zleci obserwację Selima swoim ludziom. Biznesmen chce dowiedzieć się jak najwięcej o nowym obiekcie westchnień swojej córki, a to czego dowie się o nim Mete zadziwi wszystkich!

Przeczytaj także: To już koniec serialu Zakazany owoc. Zdradzamy, co wydarzy się w ostatnim odcinku

Wkrótce okaże się, że Handan zna Selima i coś w przeszłości ich łączyło! Matka Kumru spotka lekarza w restauracji i rzuci się na niego! O ich pocałunku Mete doniesie Doğanowi, a ten chcąc chronić córkę, złoży Handan intratną propozycję wyjazdu do Londynu.

"Zakazany owoc" 451. Przeczytaj streszczenie odcinka

Asuman informuje Zeynep, że na pokładzie jej samolotu znajduje się bomba. Kobieta nie może przez to wrócić do Ameryki. Prawda o fikcyjnym ślubie wychodzi na jaw. Ender marzy o tym, by zostać matką. Yildiz wykorzystuje sytuację, by uknuć kolejną intrygę.

Przeczytaj także: Koniec serialu "Złoty chłopak". Zostało już tylko kilka odcinków

Kiedy oglądać 451. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Emisja 451. odcinka tureckiego serialu "Zakazany owoc" w piątek, 19 kwietnia, o godz. 17:15. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP.

Zobacz zdjęcia z tego odcinka w naszej galerii.

O serialu "Zakazany owoc"

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma") to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

W 4. sezonie "Zakazanego owocu" z serialem pożegnało się kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut i Sahika, którą grała Nesrin Cavadzade. Yildiz była żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek się rozpadł. Jej rywalką w 5. sezonie "Yasak Elma" została Kumru, córka biznesmena o imieniu Doğan Yıldırım. W lutym 2024 r. na antenie TVP rozpoczęła się emisja 6. i ostatniego sezonu "Zakazanego owocu". Doğan spędził dwa lata w więzieniu, ale wyszedł już na wolność. Yildiz urodziła mu córeczkę, ale nie chce, by dziewczynka utrzymywała z ojcem kontakt...

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu
Listen on Spreaker.
Najnowsze