Tureckie seriale

Zakazany owoc pod koniec sierpnia. Ślub i ciąża?! To koniec kolejnego związku. Oto, co się wydarzy

Koniec sierpnia już za pasem, dlatego czas sprawdzić, co wydarzy się w serialu "Zakazany owoc" w ostatnim tygodniu wakacji. A emocji będzie co niemiara, bo na ekranie zobaczymy nie tylko ślub ale i kolejne miłosne rozczarowanie. Związek tej pary przejdzie do historii.

Spis treści

  1. Finał walki o udziały w firmie
  2. "Zakazany owoc" od 28 sierpnia. Co wydarzy się w odcinkach: 289, 290, 291, 292?
  3. Yildiz z serialu "Zakazany owoc" jest w ciąży?
  4. Kolejne rozstanie w serialu "Zakazany owoc"

Finał walki o udziały w firmie

Sahika (Nesrin Cavadzade) wróciła "z zaświatów" i przygotowuje z Ender (Şevval Sam) ostateczny plan zemsty. Hasan Ali został postawiony pod ścianą – kompromitujące go nagranie może trafić na policję, jeżeli nie odda paniom udziałów.

"Zakazany owoc" od 28 sierpnia. Co wydarzy się w odcinkach: 289, 290, 291, 292?

Ender w imieniu swoim i Sahiki negocjuje z biznesmenem warunki, a gdy ten się zgodzi, nagle okazuje się, że akcje może oddać tylko członkom rodziny, osobom z tym samym nazwiskiem. Dowiemy się tego już w 289. odcinku, który na antenie TVP2 już w poniedziałek, 28 sierpnia br.

Ender i Sahika będą musiały zdecydować – która z nich poślubi Hasana? Tego dowiemy się już pod koniec sierpnia w serialu "Zakazany owoc".

Czytaj też: Halit wróci? Te wydarzenia wstrząsną 4. sezonem!

Yildiz z serialu "Zakazany owoc" jest w ciąży?

Czy Yildiz i Cagatay doczekają się razem dziecka? Przypominamy, że blondynka jest już mamą małego HlitCana. Ojcem chłopca jest zmarły Halit Argun. Już pod koniec wakacji, Yildiz zasugeruje najbliższym, że jest w ciąży i wprawi tym wszystkich w konsternację.

Kolejne rozstanie w serialu "Zakazany owoc"

Dopiero co pisaliśmy o problemach małżeńskich Yildiz i Cagataya. Mężczyzna spędził noc z Cansu i zaczęły go dręczyć wyrzuty sumienia. Wcześniej jednak żądał rozwodu, bo miał już dość zachowania Yildiz. Pod koniec wakacji w serialu "Zakazany owoc" rozpadnie się kolejne małżeństwo i nie chodzi tym razem o Yildiz i Cagataya. Kto będzie chciał się rozwieść?

Dowiesz się tego z naszej galerii.

Co jeszcze wydarzy się pod koniec sierpnia w serialu "Zakazany owoc"? Zajrzyj do naszej galerii zdjęć – tam publikujemy streszczenia ostatnich wakacyjnych odcinków tureckiej telenoweli.

Najnowsze