Tureckie seriale

"Złoty chłopak". Nowy turecki serial w TVP. O czym jest "Yali Capkini"? Gdzie i kiedy oglądać?

Fani tureckich seriali zacierają ręce! Już niebawem na antenie TVP1 zadebiutuje nowy serial. To turecki hit z 2022 roku! Sprawdź, o czym jest "Złoty chłopak". Co już wiadomo o emisji tureckiego serialu "Yali Capkini"? Kiedy premiera w telewizji?

Spis treści

 1. O czym jest serial "Złoty chłopak"?
 2. Złoty chłopak obsada
 3. Ile odcinków ma Yali Capkini?
 4. Złoty chłopak. Kiedy premiera w TVP? Zobacz ZDJĘCIA

"Złoty chłopak" (oryg. "Yali Capkini") to turecki serial, który zadebiutował w Turcji jesienią 2022 roku. Produkcja STAR TV z Mertem Ramazanem Demirem i Afrą Saraçoglu w rolach głównych, przez długi czas utrzymywała się w czołówce najpopularniejszych seriali. Reżyserką jest Burcu Alptekin, a scenariusz napisał Mehmet Baris Gunger.

O czym jest serial "Złoty chłopak"?

Ferit (Mert Ramazan Demir) to rozkapryszony młodzieniec z bogatego rodu Korhan, który od lat prowadzi firmę jubilerską. Lekkomyślność Ferita nie podoba się najstarszemu z rodu - Halisowi (w tej roli Cetin Tekindor). Aby udobruchać dziadka, chłopak godzi się poślubić odpowiednią dziewczynę z Gaziantep. Ferit nie martwi się tym małżeństwem, bo uważa, że ​​w jego życiu i tak nic się nie zmieni. Wkrótce Seyran zostaje jego żoną...

Złoty chłopak obsada

 • Afra Saraçoğlu jako Seyran,
 • Mert Ramazan Demir jako Ferit,
 • Çetin Tekindor jako Halis Aga,
 • Serif Sezer jako Hattuç,
 • Gülçin Şantırcıoğlu jako Ifakat,
 • Emre Altuğ jako Orhan,
 • Gözde Kansu jako Gülgün,
 • Ersin Arıcı jako Abidin.

Profil "Yali Capkini" na Instagramie obserwuje 2 miliony osób. Premierowy odcinek w serwisie YouTube ma już 30 milionów wyświetleń!

Ile odcinków ma Yali Capkini?

Pierwszy sezon serialu "Złoty chłopak" w Turcji liczy 36 odcinków. Finałowy epizod został wyemitowany na antenie STAR TV w czerwcu 2023 roku, ale to jeszcze nie koniec! Wiadomo, że "Yali Capkini" doczeka się 2. sezonu. Data premiery kontynuacji nie jest jeszcze znana.

Pierwszy sezon "Yali Capkini" w Polsce będzie standardowo dłuższy. TVP pokaże odcinki przeznaczone do międzynarodowej dystrybucji i najpewniej doczekamy się około 100 odcinków.

Złoty chłopak. Kiedy premiera w TVP? Zobacz ZDJĘCIA

Emisja serialu "Złoty chłopak" w TVP1 rozpocznie się już w poniedziałek, 28 sierpnia 2023 r. "Yali Capkini" będzie można oglądać od poniedziałku do piątku, o godz. 14:00.

Zobacz w galerii pierwsze zdjęcia z serialu "Złoty chłopak". Tak zapowiada się nowy turecki serial TVP.

Najnowsze