Tureckie seriale

Złoty chłopak – obsada. Kto jest kim w nowym tureckim serialu? Poznaj bohaterów Yali Capkini - ZDJĘCIA

Kto jest kim w serialu "Złoty chłopak"? Kogo w tureckiej telenoweli gra Afra Saraçoğlur? Kim jest jej partner na ekranie? Oto bohaterowie i obsada serialu "Złoty chłopak". Poznaj ich bliżej.

Spis treści

 1. "Złoty chłopak" - premiera 28 sierpnia na antenie TVP
 2. "Złoty chłopak" – nowy turecki serial. O czym jest "Yali Capkini"?
 3. "Złoty chłopak" - obsada i bohaterowie serialu. Kto jest kim?

"Złoty chłopak" - premiera 28 sierpnia na antenie TVP

W poniedziałek, 28 sierpnia br. na antenie TVP1 rozpoczęła się emisja kolejnego tureckiego hitu. Telenowela "Złoty chłopak" (znana także pod tytułem "Zimorodek") będzie emitowana od poniedziałku do piątku, o godz. 14:00 na antenie telewizyjnej Jedynki.

"Złoty chłopak" – nowy turecki serial. O czym jest "Yali Capkini"?

"Złoty chłopak" (oryg. "Yali Capkini") to turecka telenowela z 2022 roku, która została ciepło przyjęta przez publiczność nad Boforem. Fabuła serialu "Zimorodek" kręci się wokół majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi bezkompromisowy Halis (w tej roli Cetin Tekindor). Gdy z Ameryki wraca jego wnuk – Ferit, Halis postanawia jak najszybciej go ożenić.

Wieść ta dociera do Kazima, który widzi w tym szansę na wzbogacenie się jego i i jego pięknych córek – Suny i Seyran. Ifakat wybiera dla syna Sunę, ale ten wcześniej przypadkowo spotyka Seyran i to właśnie ją postanawia poślubić…

"Złoty chłopak" - obsada i bohaterowie serialu. Kto jest kim?

W serialu "Złoty chłopak" występują znani fanom tureckich produkcji aktorzy i aktorki. Jedną z gwiazd 1. sezonu "Yali Capkini" jest Buçe Buse Kahraman, czyli córka Halita Arguna z serialu "Zakazany owoc".

Głównym bohaterem serialu "Złoty chłopak" jest Ferit. Młodzieniec wiedzie beztroskie życie i nie martwi się o przyszłość, wszak pochodzi z bogatej rodziny - jest wnukiem właściciela dużego holdingu jubilerskiego. Od najmłodszych lat był rozpieszczany – z powodu choroby (Ferit jest cukrzykiem) rodzice "chuchają i dmuchają" na niego. Dziadek chce, żeby Ferit jak najszybciej się ustatkował, dlatego zleca Ifakat znalezienie mu odpowiedniej kandydatki na żonę.

W rolę Ferita wciela się Mert Ramazan Demir. Oprócz niego w serialu "Złoty chłopak" występują:

 • Afra Saraçoglu jako serialowa Seyran,
 • Çetin Tekindor, czyli serialowy Halis Korhan, dziadek Ferita,
 • Gülçin Santircioglu jako Ifakat Korhan,
 • Emre Altug jako Orhan Korhan,
 • Beril Pozam serialowa Suna, siostra Seyran,
 • Gözde Kansu jako serialowa Gülgün Korhan,
 • Öznur Serçeler, czyli serialowa Asuman,
 • Diren Polatogullari jako Kazim Sanli,
 • Buçe Buse Kahraman jako Pelin, jedna z dziewczyn Ferita.

Kto jeszcze znalazł się w obsadzie tureckiego serialu "Złoty chłopak"? Kim są bohaterowie nowej telenoweli TVP? Zobacz w naszej galerii! Tam prezentujemy sylwetki i krótkie opisy postaci z serialu "Yali Capkini".

Poznaj ich bliżej!

Najnowsze