Zakazany owoc

Zakazany owoc. Ender i Yildiz w areszcie! Zobacz zdjęcia

Czy Yildiz, Ender i Sahika znajdą sposób na dowiedzenie swojej niewinności? Dla fanów tureckiego serialu mamy fatalne informacje. Już w sierpniu panie trafią do areszt. Oto, co się wydarzy.

Spis treści

  1. Jak zginął Halit z serialu "Zakazany owoc"?
  2. Ender i Yildiz w sierpniu trafią do aresztu!

Jak zginął Halit z serialu "Zakazany owoc"?

Biznesmen spadł ze schodów podczas szarpaniny z Yildiz (Eda Ece), Ender (Sevval Sam) i Sahiką (Nesrin Cavadzade) w 255. odcinku "Zakazanego owocu". Mowa tutaj raczej o nieszczęśliwym wypadku niż umyślnym pozbawieniu go życia, jednak spekulacje na temat jego śmierci nie ustają.

Ender będzie żyć w strachu, gdy dowie się, że ktoś otworzył w banku konto na nazwisko jej męża. Brunetka dojdzie do wniosku, że Halit żyje i planuje teraz zemstę! Czy to prawda?

Wkrótce okaże się, że to Zehra (Safak Pekdemir) węszy w sprawie śmierci ojca. Dziewczyna chce wskazać mordercę!

Ender i Yildiz w sierpniu trafią do aresztu!

Już w sierpniu do drzwi Ender i Yildiz zapukają funkcjonariusze i pokażą nakaz aresztowania.

"Ender Celebi i Yıldız Yılmaz jesteście zatrzymane pod zarzutem zabójstwa Halita Arguna". Musicie teraz pojechać z nami – powie jeden z policjantów.

Hasan spróbuje powstrzymać funkcjonariuszy. "Panowie, jedna z tych pań jest moją partnerką biznesową, druga jest moją synową. Ten kto to wymyślił, jest naszym wrogiem", ale to na nic.

Wtedy prawda wyjdzie na jaw. Policjant ujawni, że to Zehra złożyła zawiadomienie, gdyż śmierć ojca wydała jej się podejrzana!

"Zakazany owoc" odcinek 273. już 3 sierpnia, o godz. 17:15 w TVP2

Ender i Yildiz trafią do aresztu. Osoby, z którymi zaczną dzielić celę, będą zaskoczone obecnością dwóch eleganckich kobiet. Sahika błyskawicznie doniesie Feride o zatrzymaniu Yildiz, która będzie już żoną Cagataya. Co zrobi Hasan Ali? Czy Zehra wycofa oskarżenia?

Po tym, gdy Ender i Yildiz składają swoje zeznania, aresztowana zostanie też Sahika. Na dodatek trafi do tej samej celi co Ender i Yildiz.

Zdjęcia z tego odcinka znajdziesz w galerii. Ender i Yildiz razem w jeden celi to coś, co trzeba zobaczyć!

Jak dobrze znasz tureckie aktorki? Quiz dla największych fanów tureckich seriali

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się aktorka, która jest żoną Buraka Özçivita?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze