Tureckie seriale

"Zakazany owoc" 18-22 września: Hasan umrze? Padnie bez tchu na ziemię! Streszczenie odcinków 304, 305, 306, 307, 308

Oto, co wydarzy się w serialu "Zakazany owoc" po przeskoku czasowym, który okaże się "tylko" koszmarem sennym Yildiz. Już wiadomo, że w tureckim serialu wybuchnie kolejna afera. Zobaczymy także rozwód i otrucie! Zobacz w naszej galerii zdjęć, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach

Spis treści

  1. "Zakazany owoc" w dniach: 18-22.09. Co się wydarzy?
  2. Tak Sahika otruje Hasana! Zobacz ZDJĘCIA
  3. O serialu "Zakazany owoc"

Przeskok w czasie w 302. odcinku "Zakazanego owocu" to był "tylko" zły sen. Scenarzystów poniosła fantazja i przez kilka odcinków próbowali wmówić widzom, że Yildiz była w śpiączce przez pięć lat. Wkrótce okaże się, że to koszmar senny Yildiz, która zatruła się dymem. "Śniło mi się, że mnie zdradziłeś i ożeniłeś się z Cansu, ja byłam w śpiączce i nie widziałam, jak mój syn dorasta. On nazywał Cansu mamą!" – wytłumaczy Yildiz w 304. odcinku tureckiej telenoweli.

W drugiej połowie września matka Yildiz zapragnie mieć prawo jazdy i poprosi córkę o kilka lekcji. Tak wybuchnie kolejna rodzinna afera, a w domu Hasana zjawią się policjanci!

Złożono na pana skargę. Rozbił pan kilka samochodów i uciekł z miejsca zdarzenia – zakomunikują funkcjonariusze, a biznesmen nie będzie wiedział, gdzie schować oczy i od razu zacznie szukać prawdziwego sprawcy.

CZYTAJ TEŻ: Zakazany owoc. Nowy serial zamiast Yasak Elma! Zdradzamy pierwsze szczegóły

"Zakazany owoc" w dniach: 18-22.09. Co się wydarzy?

  • Ender chce się wkupić w łaski Hasana,
  • Yildiz ma mdłości – jest w ciąży?
  • Feride na grobie córki,
  • Hasan Ali i Sahika się rozwodzą

W premierowych odcinkach serialu "Zakazany owoc" Ender spróbuje zaimponować Hasanowi, a Sahika się doigra i zostanie zmuszona do podpisania papierów rozwodowych. Jak do tego dojdzie? Hasan we wrześniu padnie bez tchu na ziemię, a twórcy przypomną widzom scenę śmierci Nadira, w którego wcielał się Hakan Karahan. Tym razem plan Sahiki się nie powiedzie. Co się wydarzy?

Tak Sahika otruje Hasana! Zobacz ZDJĘCIA

W galerii publikujemy najnowsze streszczenia odcinków serialu "Zakazany owoc". Zobacz i bądź "do przodu" z tureckim serialem.

O serialu "Zakazany owoc"

Początkowo "Zakazany owoc" opowiadał historię dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, podstępna bizneswomen, która była żoną Halita Arguna. Yildiz i Ender nie pałały do siebie sympatią, ale zawsze potrafiły współdziałać, w imię "wyższego dobra".

TVP emituje już 4. sezon "Zakazanego owocu". Z serialem pożegnało się już kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut. Yildiz jest obecnie żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek wisi na włosku. Ender i Sahika zwarły szyki, by pogrążyć nowego szefa holdingu i tym samym ojca Cagataya - Hasana Alego.

Quiz o czasach PRL. Sprawdź, ile pamiętasz albo co wiesz o tym okresie

Pytanie 1 z 10
PRL to lata:
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany