Stulecie Winnych

Stulecie Winnych. Tak teraz wygląda Janusz. Nie zobaczymy go już u boku Michelle? - ZDJĘCIA

Kiedy w "Stuleciu Winnych" pojawił się Janusz (Paweł Małaszyński) zapowiadał się na lekkoducha i bawidamka. Rozpieszczony przez matkę Hannę Gołębiankę (Magdalena Kuta), ubecką prokurator miał wygodne życie. Jednak spotkanie z Michelle (Maria Pawłowska) zmieniło go w dobrego, mądrego i uczciwego człowieka. I za to pokochali go Winni i wszyscy fani serialu! Czy Małaszyński po tak radykalnej metamorfozie wróci jeszcze kiedykolwiek na plan "Stulecia Winnych"? Sprawdź, co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ NOWYCH ZDJĘĆ!

Stulecie Winnych. Tak się zmienił Janusz! Nie wróci już do Michelle - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Janusza w "Stuleciu Winnych" pokochali wszyscy. Chłopak zupełnie oszalał na punkcie Michelle i dla niej zmienił totalnie swoje życie. Choć bogata i wpływała prokurator Hanka Gołębianka utrudniała mu życie do ostatniego tchnienia jednoznacznie wybrał dobrą stronę. Czy zobaczymy jeszcze Janusza z Michelle na ekranie?

Aktualnie grający Janusza w "Stuleciu Winnych" Małaszyński pokazał na swoim profilu na Instagramie efekt niesamowitej metamorfozy! Jak wyjaśnił aktor jest to efekt jego pracy na planie nowego teledysku zespołu, którego jest wokalistą! Czy tak odmieniony pojawi się u boku ukochanej żony Michelle?

Aktualnie nie jest pewne, czy jeszcze kiedykolwiek zobaczymy Janusza i Michelle w "Stuleciu Winnych". To samo dotyczy Ani (Urszula Grabowska), Mani (Magdalena Walach), Ewy (Sonia Mietielica) czy Władka (Arkadiusz Janiczek) Winnych. Wszystko dlatego, że planowany 5 sezon serialu będzie opowiadał o tym, co wydarzyło się na początku rodu, kiedy młoda Bronia (Kinga Preis) na potańcówce w Brwinowie poznała Antoniego (Roman Garncarczyk)... Siłą rzeczy, znanych nam bohaterów nie było jeszcze wtedy na świecie. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy ruszy produkcja 5 sezonu.        

Można mieć nadzieję, że jednak wszyscy, których pokochaliśmy w "Stuleciu Winnych" wrócą. Sezon 6 serialu opowie nam ostatni tom powieści Ałbeny Grabowskiej i doprowadzi nas do 100 urodzin Ani Winnej.

Nie przegap: Gwiazdy Stulecia Winnych znów pracują razem! Wszystko dzięki serialowej Ewie. Kiedy 5 sezon w telewizji? - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych. Tak kręcono 4 sezon! Zdradzamy wszystkie tajemnice z planu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze