Stulecie Winnych

Nie będzie 5 sezonu Stulecia Winnych?! Na wiosnę 2023 zabraknie nowych odcinków i nie wiadomo co dalej

Nie będzie "Stulecia Winnych 5" na wiosnę 2023 w telewizji! Co gorsze, w ogóle nie jest pewne czy zobaczymy nową odsłonę lubianej serii, bo jeszcze nie zaczęła się jej produkcja. Taką fatalną informację dla fanów "Stulecia Winnych" podał portal Wirtualne Media. Ostatnie informacje były takie, że w 5 sezonie sagi rodu Winnych dowiemy się, jak się zaczęła ta historia, a w 6 - ostatnie lata życia rodziny po 1989 roku. Teraz nie jest pewne, czy zobaczymy cokolwiek. Sprawdź szczegóły!

Zabraknie "Stulecia Winnych" w wiosennej ramówce TVP. Czy będzie 5 sezon?

Jak podał portal Wirtualne Media "Stulecia Winnych 5" nie zobaczymy wiosną 2023 roku. Wszystko przez to, że długo trwały prace nad scenariuszem kolejnej odsłony sagi, która ma opowiadać o początkach młodziutkiej Broni i Antoniego. Co gorsze nadal nie rozpoczęto produkcji i aktorzy nie weszli na plan. Do dziś nie wiadomo nawet, kto miałby zagrać w "Stuleciu Winnych 5"!

- TVP1 w wiosennej ramówce 2023 r. najprawdopodobniej nie pokaże kolejnego sezonu „Stulecia Winnych” - napisał portal Wirtualnemedia.pl. - Cały czas bowiem nie zapadła decyzja o realizacji nowych odcinków serialu.

Początkowo TVP planowała realizację "Stulecia Winnych 5" zgodnie z literą powieści Ałbeny Grabowskiej, czyli mieliśmy poznać dalsze losy Winnych  po 1989 roku, aż do 100. urodzin Ani (Urszula Grabowska).

Później Arkadiusz Janiczek - serialowy Władek Winny - jako pierwszy ogłosił, że 5 sezon "Stulecia Winnych" to będzie prequel serialu. Akcja miała opowiadać o wydarzeniach sprzed z pierwszej serii, kiedy to młoda Bronia "wpadła w oko" zdunowi Antkowi na zabawie w remizie...

- Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, na razie nie podjęto jednak decyzji, by nowy sezon „Stulecia Winnych” w ogóle realizować i zdjęcia się nie rozpoczęły. Na razie nie wiadomo jaki serial może zająć miejsce „Stulecia Winnych” w wiosennej ramówce. Zimą w tym paśmie Jedynka emitować będzie serial „Dom pod dwoma orłami”.

Zobacz też: QUIZ. Tajemnice M jak miłość. Jak dobrze znasz ulubiony serial Polaków? Wynik poniżej 9 to dla fana wstyd!

Gwiazda Stulecia Winnych w Święta w TVP! Weronika Humaj pasuje do tej roli? - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze