Stulecie Winnych

Gwiazdy Stulecia Winnych znów pracują razem! Wszystko dzięki serialowej Ewie. Kiedy 5 sezon w telewizji? - ZDJĘCIA

Gwiazdy "Stulecia Winnych" znów pokazały się razem przy pracy! Dawno niewidziane na ekranie serialowe bliźniaczki Winne - Kasia (Weronika Humaj) i Basia (Kamila Bujalska) - znów działają razem. Co to oznacza dla fanów rodu Winnych? Czy aktorzy wrócili na plan i nagrywają ZDJĘCIA o nowego 5 sezonu? Wszystko zaczęło się od serialowej Ewy (Sonia Mietielica), przybranej córki Ani (Urszula Grabowska)... Sprawdź, co dalej ze "Stuleciem Winnych" i kiedy zobaczymy nowy sezon w telewizji! Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdy "Stulecia Winnych" znowu razem! Weronika Humaj i Kamila Bujalska zrobiły TO dzięki Soni Mietielicy - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ

Fani "Stulecia Winnych" z coraz większą niecierpliwością wyczekują 5 sezonu serii. Wiadomo już, dzięki serialowemu Władkowi - w tej roli Arkadiusz Janiczek- że kolejna odsłona serii opowie o początkach rodu Winnych - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ. To, co będzie działo się w Brwinowie po 1989 roku zobaczymy dopiero w 6 sezonie. Te doniesienia potwierdziła także autorka sagi rodu Winnych, Ałbena Grabowska. Czy w 5 sezonie zobaczymy zatem Kasię, Basię i Ewę?

Na to, aby w 5 sezonie "Stulecia Winnych" zobaczyć znane już z obsady gwiazdy szanse są niewielkie. Wprawdzie pojawiły się informacje, że Weronika Humaj dostanie 3. już w serialu rolę młodej Broni lub zagra ją nawet sama Kinga Preiss. Ale jak dotąd obsada nowej odsłony sagi rodu Winnych trzymana jest w wielkiej tajemnicy! Czym zatem zajęły się wspólnie Humaj, Mietielica i Bujalska, które pochwaliły się tym na Instagramie? 

Na ZDJĘCIACH z profili gwiazd "Stulecia Winnych" widzimy je razem przy produkcji pierników. Serię zdarzeń zapoczątkowała Sonia Mietielica,która jako pierwsza wzięłą udział w szlachetnej akcji, a koleżanki z planu poszły w jej ślady. 

W tym roku znów miałam ogromną przyjemność ozdobić piernika razem z @magiczne_pierniki! - napisała Ewa ze "Stulecia Winnych" na swoim profilu na Instagramie pod ZDJĘCIEM z własnoręczną produkcją.. - Każdy z licytowanych pierników posiada podpisany przez jego autora Certyfikat Autentyczności. Całość dochodu przeznaczona zostaje na pomoc Fundacji Dom w Łodzi lub Fundacji Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt - WYBIERA TEN, KTO WYLICYTUJE PIERNIK ??

Na instagramowych profilach Humaj i Bujalskiej szybko pojawił się filmik, na którym aktorki razem szykują swoje pierniki. Kiedy znów zobaczymy je razem w "Stuleciu Winnych"? Na to fani będą musieli trochę poczekać. Na razie nie ma oficjalnych informacji na temat produkcji 5 sezonu serialu, więc prawdopodobnie nowe odcinki pojawią w telewizji jesienią 2023 roku. A może produkcja zrobi wszystkim miłą niespodziankę?

Nie przegap: QUIZ. Najgorsze wypadki w polskich serialach. Pamiętasz je wszystkie? Mistrz rozpozna 7!

Stulecie Winnych 4, odcinek 45 ZWIASTUN. Straszna śmierć Andzi i Stanisława jednej tragicznej nocy
Najnowsze