Stulecie Winnych 5. Weronika Humaj zagra młodą Bronię?! Fani już to wiedzą - ZDJĘCIA

i

Autor: Łukasz Sokół/empik.com Stulecie Winnych 5. Weronika Humaj zagra młodą Bronię?! Fani już to wiedzą - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 5. Weronika Humaj zagra młodą Bronię?! Fani już to wiedzą - ZDJĘCIA

Czy w "Stuleciu Winnych 5" Weronika Humaj zagra młodą Bronię? Fani powieści Ałbeny Grabowskiej i hitowego serialu TVP ożywili się na wieść, że uwielbiana Ania Winna - w 2 sezonie serialu i Kasia w 3 - dostała nową rolę! Pisaliśmy jako pierwsi o tym, że Humaj odgrywa niezwykle ważną postać w 4 tomie powieści "Stulecie Winnych. Początek" - to właśnie ona wciela się w młodziutką Bronię i opowiada nam, jak to wszystko się zaczęło! Powieść zaczyna się w dniu ślubu Broni z Antonim Winnym (Roman Gancarczyk) i prowadzi nas do czasów, które już mogliśmy obejrzeć w TVP w 1 sezonie serialu. Czy piękna sesja zdjęciowa Humaj w wianku i bieli to zwiastun jej nowej roli - młodej Broni - w 5 sezonie "Stulecia Winnych"? Fani są pewni, że tak właśnie jest! Zobacz oszałamiający efekt sesji zdjęciowej Humaj jako Broni w GALERII ZDJĘĆ !

"Stulecie Winnych 5". Młodą Bronię zagra Weronika Humaj? Kto stanie obok na ślubnym kobiercu?

Na portalach społecznościowych fanów "Stulecia Winnych" gruchnęła wieść, że Weronika Humaj zagra młodą Bronię! Wszystko zaczęło się od tego, że Weronika Humaj dostała 3 już rolę w tej pięknej historii. To jej głosem poznajemy początki - jak powstawał ród Winnych, a Humaj opowiada to jako młodziutka Bronia! Pisaliśmy o tym jako pierwsi - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Co więcej, Weronika Humaj w bieli i wianku na głowie jest ozdobą okładki 4 tomu powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Początek". Kiedy słuchamy audiobok-a, na którym Bronia chce uciec z kościoła, bo tak bardzo boi się nocy poślubnej i patrzymy na piękne zdjęcie Humaj na okładce, faktycznie trudno oprzeć się wrażeniu, że to właśnie ona zagra tę rolę w kolejnym sezonie serialu! Zobacz ZDJĘCIA Humaj jako młodej Broni w GALERII!

Zobacz też: M jak miłość. Dlaczego nie ma 1606 odcinka we wtorek, 12.10.2021? TVP wstrzymuje emisję serialu!

Stulecie Winnych. Weronika Humaj

i

Autor: empik.com/Łukasz Sokół

W dodatku do sieci trafiły też zdjęcia z sesji zdjęciowej Humaj na okładkę "Stuleci Winnych. Początek". Piękna aktorka, uwielbiana przez fanów jako Ania Winna, a później własna siostrzenica, Kasia wygląda na nich jako żywo, jak promienna panna młoda! Biel sukni, wieniec na głowie i niewinny uśmiech gwiazdy "Stulecia Winnych" zapowiada nową, ważną rolę młodej Broni? Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Pewni tego są fani "Stulecia Winnych", którzy pod zdjęciami z sesji Humaj w fanowskiej grupie, na Facebooku napisali od razu, kogo widzą.

To będzie młoda Bronią?

- Bronka.

- Najlepsza !! ♥️

Ałbena Grabowska, autorka sagi "Stulecie Winnych" potwierdziła już, że 5 sezon serialu na pewno powstanie. Na razie nieznana jest jego obsada. Ale można pofantazjować, kto miałby stanąć obok młodej Broni na ślubnym kobiercu w małym, brwinowskim kościele... 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4 sezon. Fani zobaczyli zaginionego syna Łucji! Szykuje się sensacyjna rola znanego aktora?

Stulecie Winnych. Początek. Weronika Humaj

i

Autor: empik.com
Stulecie Winnych. Ruszył 4 sezon. Tak się zmienią Andzia i Stanisław
Sonda
Czy Weronika Humaj powinna zagrać modą Bronię w "Stuleciu Winnych 5"?
Najnowsze