Stulecie Winnych. Weronika Humaj dostała nową rolę! Kim jest tym razem uwielbiania przez fanów Ania Winna i Kasia Borkowska?

i

Autor: Instagram Stulecie Winnych. Weronika Humaj dostała nową rolę! Kim jest tym razem uwielbiania przez fanów Ania Winna i Kasia Borkowska?

Stulecie Winnych. Weronika Humaj dostała 3 rolę! Kim jest tym razem uwielbiania przez fanów Ania Winna i Kasia Borkowska?

2021-10-03 17:57

Weronika Humaj dostała ważną rolę w "Stuleciu Winnych. Początek"! Uwielbiana przez fanów serialowa Ania Winna, a w 3 i 4 sezonie serialu Kasia Borkowska, w historii o początkach miłości Broni (Kinga Preis) i Antoniego (Roman Gancarczyk) odgrywa niezwykle ważną rolę! Fani sagi rodu Winnych autorstwa Ałbeny Grabowskiej będą zachwyceni, że właśnie Humaj opowiada im, jak to wszystko się zaczęło! Czy nowa rola gwiazdy "Stulecia Winnych" zwiastuje, że zagra kolejną postać w 5 sezonie serialu na podstawie źródeł opowieści? Sprawdź co już wiemy!

Weronika Humaj dostała nową rolę w "Stuleciu Winnych"! 

Na profilach "Stulecia Winnych" i Weroniki Humaj gruchnęła radosna nowina: kochana przez fanów Ania Winna dostała nowa rolę w kontynuacji powieści! Właśnie do skięgarń trafiła kolejna część sagi rodu Winnych, pt. "Stulecie Winnych. Początek i to właśnie w tym przedsięwzięciu Humaj dostała rolę! I to do tego główną, najważniejszą!

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - istnieje szansa, że powstanie 5 sezon serialu "Stulecie Winnych", oparty właśnie na 4 tomie powieści Grabowskiej.  Ta historia to de facto prequel tego, z czym mieliśmy do czynienia do tej pory. Jak wybuchła miłość Broni i Antoniego? Jak wyglądał ich ślub? Co wiemy o rodzinach Winnych i Wielichnowskich, które dały początek uwielbianej przez fanów rodzinie? Tego wszystkiego możemy dowiedzieć się już teraz właśnie dzięki nowej roli Weroniki Humaj!

Zobacz też: Małgorzata Socha ostatni raz w Przyjaciółkach. Ucieszyła się, że to już koniec i pokazała nowe przyjaciółki - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych, odc. 20: Ania (Weronika Humaj), Mania (Karolina Bacia)

i

Autor: tvp/vod

- Już dziś w @empikgo premierowo 3 odcinki serialu audio „Stulecie Winnych. Początek” na podstawie książki Ałbeny Grabowskiej ☺️?Serdecznie zapraszam do wysłuchania! - napisała na swoim profilu Weronika Humaj, publikując swoje zdjęcie ze ślicznym wieńcem na głowie. 

Jako pierwsi ujawniamy: "Stulecie Winnych. Początek" zaczyna się od ślubu Broni i Antoniego! Dowiadujemy się też, jak para się poznała, czy kochali się stojąc przed ołtarzem. Poznajemy też bliżej rodzinę Wielichnowskich: rodziców Broni jej siostry, Zosię i Jasię. Co na to wszystko fani?

Wow!!!

- Jesteś taka śliczna! Tęsknię za Tobą w roli Ani. Czekam na kolejne produkcje z Tobą w roli głównej :)

- Książka przeczytana, serial obejrzany (czekam na kolejny sezon?), to teraz czas na audiobook’a!?

- Wooow?

- W tym wianku jest Pani jak wiosna chociaż do wiosny daleko . Milego weekendu Pani życzę.

- Pięknie ❤️?

- Piękna!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

- Aaaaa❤️❤️❤️

Nie przegap: Pierwsza miłość. Nowa czołówka i córka Marysi! Tak będzie wyglądała nowa Julka - WIDEO

Stulecie Winnych sezon 3: Kasia (Weronika Humaj)

i

Autor: AKPA
Stulecie Winnych. Ruszył 4 sezon. Tak się zmienią Andzia i Stanisław
Sonda
Kogo powinna zagrać Weronika Humaj w 5 sezonie "Stulecia Winnych"
Najnowsze