Stulecie Winnych 4 sezon. Autorka książki zdradza dalsze losy Winnych. Tego nikt się nie spodziewa

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4 sezon. Autorka książki zdradza dalsze losy Winnych. Tego nikt się nie spodziewa

Stulecie Winnych 4 sezon. Autorka książki zdradza dalsze losy Winnych. Tego nikt się nie spodziewa

Jak pisaliśmy jako pierwsi będzie 5 sezon "Stulecia Winnych"! Potwierdza to Ałbena Grabowska. autorka sagi rodu Winnych i zdradza, co się będzie działo w najbliższym, 4 sezonie serialu! W kolejnej osłonie serii twórcy skupią się na losach młodszego pokolenia, szczególnie Julii i Uli, córek Basi (Kamila Bujalska). Ale i znani nam bohaterowie pokażą, co się będzie z nimi działo. W nowych odcinkach "Stulecia Winnych" wiosną 2022 roku poznamy lepiej Michała (Marcin Franc) i jego żonę Agnieszkę (Ina Sobala). Michelle (Maria Pawłowska), która skradła serce widzów i Władka (Arkadisz Janiczek) pod koniec 3 sezonu serialu, zostanie w Polsce, a jej męża zagra bardzo znana gwiazda! Sprawdź co już wiemy i zobacz NOWE ZDJĘCIA z 4 sezonu!

"Stulecie Winnych 4". Nowe gwiazdy w obsadzie i szokujące zmiany!

Autorka sagi "Stulecie Winnych" właśnie wydała kolejny tom powieści. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - w tej książce i w 5 sezonie serialu dowiemy się, jak narodziła się miłość Antoniego i Broni i poznamy początki powstawania rodu Winnych! Autorka potwierdziła nasza informację, że najpewniej 5 sezon powstanie, ale i podzieliła się tym, co wydarzy się w serialu wiosną 2022 roku. Takich zmian nikt się nie spodziewa!

W "Stuleciu Winnych 4" pożegnamy Andzię (Barbara Wypych) i Stanisława (Jan Wieczorkowski), którzy umrą tego samego dnia w dniu wprowadzenia stanu wojennego w Polsce w 1981 roku. Tak przynajmniej wygląda to w powieści Grabowskiej - Kiedy Andzia jest świadkiem aresztowania syna Jerzyka przez milicję, pod wpływem emocji mdleje i upada na podłogę. Stanisław wyruszy pieszo do szpitala w poszukiwaniu ratunku dla niej i w drodze umiera nagle na zawał. Podobnie jak w życiu to dramatyczne pożegnanie zostanie zrównoważone w serialu nowym życiem - córki Basi, Julia i Ula dorosną, a Michelle znajdzie miłość. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1600: Wstrząsający dramat Barbary. Stanie twarzą w twarz z nowym Mateuszem i pęknie jej serce. Wszyscy będą płakać

Stulecie Winnych 4 sezon. Władek przed śmiercią wybaczy Jaśkowi błędy z przeszłości. Winny zrobi dla ojca coś niesamowitego
Stulecie Winnych sezon 4: Michelle (Maria Pawłowska)

i

Autor: Instagram

- Trwają prace nad 4 sezonem serialu. Fabuła obejmuje lata 1976-1989, nacisk już jest na młode pokolenie, czyli Julię i Ulę - mówi Ałbena Grabowska w wywiadzie dla "Tele tygodnia". - Ale też sporo dowiemy się o Michale i jego żonie Agnieszce. A także o Michelle, która z końcem 3 sezonu serii przyjechała z Francji do Brwinowa, uznając, że to Polska jest jej ojczyzną.

Autorka "Stulecia Winnych" zdradziła także, jak będzie miał na imię ukochany Michelle, z którego ostatecznie wyjdzie za mąż. Dodała tez inną, sensacyjną wiadomość!

- Janusza, jej ukochanego zagra bardzo znany aktor! To będzie wielkie zaskoczenie dla widzów - zdradza Grabowska. - W finale zostawiamy Winnych w wolnej Polsce.

Autorka powieści potwierdziła także naszą informację: - Planowany jest też piaty sezon. Szczegóły produkcji to wciąż tajemnica.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1595: Ula pokocha dziecko innego! Bartek zgodzi się zostać ojcem - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4: Michał (Marcin Franc), Agnieszka (Ina Sobala)

i

Autor: Instagram
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze