M jak miłość, odcinek 1595: Ula pokocha dziecko innego! Bartek zgodzi się zostać ojcem  - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1595: Ula pokocha dziecko innego! Bartek zgodzi się zostać ojcem - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1595: Ula pokocha dziecko innego! Bartek zgodzi się zostać ojcem - ZWIASTUN

2021-09-07 8:31

W 1595 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) będą się starali o dziecko, ale poważne problemy z zajściem w ciążę sprawią, że Lisieckich ogarnie panika, że nigdy nie zostaną rodzicami! Wizyta u ginekolog w przychodni wiejskiej w Lipnicy, zaskakująca diagnoza dla Uli w 1595 odcinku "M jak miłość", aż wreszcie decyzja o adopcji. Przez małżonkami trudne chwile, a w moment, w którym Ula przytuli małą Gabrysię (Sara Lesiczka), córkę grabarza Leona (Dariusz Toczek) wiele zmieni. Dopadną ją wątpliwości czy Bartek pokocha dziecko innego mężczyzny. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Uli w 1595 odcinku "M jak miłość", pierwszym nowego sezonu po wakacyjnej przerwie, nadal będzie wielkim marzeniem Bartka, który odkąd wrócili do Grabiny i zamieszkali w domu Mostowiaków namawia żonę na dziecko. Początkowo Ula wcale nie chciała zostać matką, nie była gotowa zajść w ciążę i urodzić. Ale w 1595 odcinku "M jak miłość" okaże się, że oboje Lisieccy dorośli już do roli rodziców. Tyle tylko, że los nie obdarzy ich maleństwem. Mimo starań Ula i Bartek nadal nie zrealizują swojego marzenia o powiększeniu rodziny. Przypadek sprawi, że w przychodzi w Lipnicy Ula spotka Olę (Justyna Karłowska) z córką Gabrysią.

Nie przegap: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

Kim będzie Ola w 1595 odcinku "M jak miłość"? To sąsiadka Mostowiaków z Grabiny, która śpiewa w kościelnym chórze z Barbarą (Teresa Lipowska) i która romansowała na raz z dwoma mężczyznami. Przespała się z sadownikiem Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski), szefem Lisieckich i grabarzem Leonem. Tego pierwszego jeszcze w poprzednim sezonie "M jak miłość" tuż przed porodem Ola próbowała wrobić w ojcostwo. Dopiero po narodzinach Gabrysi wydało się, że to córka grabarza.

Ola w 1595 odcinku "M jak miłość" na chwilę powierzy Uli swoją córkę. A kiedy Lisiecka weźmie Gabrysię na ręce poczuje jeszcze silniejszy instynkt macierzyński. Wyznanie Oli o tym co się z nią działo po porodzie, jak Leon wyparł się dziecka, ale przekazał dla córki pieniądze przez Barbarę, poruszy Ulę. Tak jak słowa sąsiadki, że żałuje rozstania z Tadeuszem i tego, że to nie on jest ojcem. Ola będzie pewna, że nawet gdyby Tadek do niej wrócił, to nie zechce być ojcem Gabrysi.

M jak miłość odcinek 1595 ZWIASTUN. Tak będzie wyglądał nowy Mateusz Mostowiak! Barbara dostanie straszne wieści o wnuku

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1601: Rogowski odbierze dramatyczny telefon od Basi! Nie zdąży jej uratować przed Dawidem? - ZWIASTUN

Problemy Oli w 1595 odcinku "M jak miłość" pozwolą Uli zapomnieć przez moment, że nie może zajść w ciążę. Wizyta u ginekolog w przychodni w Lipnicy sprawi, że Lisieccy odzyskają nadzieję na dziecko. Lekarka zaleci im spokój, zero stresu i ciągłe starania, a przede wszystkim wyślę Ulę na badania do endokrynologa, bo może mieć kłopoty z hormonami.

Jednak radość Uli w 1595 odcinku "M jak miłość" nie potrwa długo. Bo w drodze do domu wciąż będzie się martwić, że być może  nigdy nie zostanie matką. - A co jak za rok będziemy dalej we dwoje?

- To się będziemy martwić za rok... Zresztą to można leczyć. Jest jeszcze adopcja. Najwyżej powtórzymy rodzinną tradycję...

- Naprawdę byłbyś w stanie zaadoptować dziecko?

- A dlaczego nie?

- Nie wiem... Zazwyczaj faceci nie chcą wychowywać cudzych dzieci... - stwierdzi Ula w 1595 odcinku "M jak miłość" nawiązując do rozmowy z Olą. - Kto ci takich głupot naopowiadał... Pewnie, chciałabym, żeby w naszym życiu pojawiło się nasze dziecko, ale jak to będzie, kiedy... - Bartek nie skończy, bo przerwie im telefon od Tadeusza.

Wieczorem w 1595 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek wznowią starania o dziecko, ale zanim wylądują w łóżku dostaną znak od losu, że na pewno zostaną rodzicami. W ich mieszkaniu na strychu domu w Grabinie zakwitnie kaktus!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!
M jak miłość odc. 1595. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1595. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odc. 1595. Ula (Iga Krefft), Gabrysia (Sara Lesiczka), Ola (Justyna Karłowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1595. Ula (Iga Krefft), Gabrysia (Sara Lesiczka), Ola (Justyna Karłowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze