M jak miłość. Rodzina Mostowiaków się powiększy! Ula w ciąży z Bartkiem? Dostaną znak od losu

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Rodzina Mostowiaków się powiększy! Ula w ciąży z Bartkiem? Dostaną znak od losu

M jak miłość. Rodzina Mostowiaków się powiększy! Ula w ciąży z Bartkiem? Dostaną znak od losu

2021-08-14 14:05

Rodzina Mostowiaków z "M jak miłość" nie będzie już taka sama. Wszystko przez wróżbę, która odmieni życie Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Lisiecka oniemieje, kiedy w 1595 odcinku "M jak miłość" dowie się o ciąży, o którą będzie walczyć z przeciwnościami losu. Ona i Bartek nie będą mogli tak po prostu począć dziecka, bo okaże się, że przez problemy zdrowotne może być to niemal niemożliwe. Na szczęście los się do nich uśmiechnie i da znak, że wkrótce rodzina Mostowiaków się powiększy.

Ula w ciąży? W "M jak miłość" po wakacjach 2021 pojawi się tajemnicze wróżba

Sytuacja Uli i Bartka w "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie zapowiada się dobrze. Lisieccy skończą remont domu w Grabienie, ale nie będą mogli się nim w pełni nacieszyć, bo ich rodzina nadal pozostanie niepełna. Wkrótce w "M jak miłość" spojrzą na nowy kąt i stwierdzą, że to nie uczyni ich do końca szczęśliwymi.

- Jak to wszystko zakwitnie, będzie naprawdę pięknie - powie Bartek. - Już jest pięknie - wtrąci Ula. - A będzie jeszcze bardziej. Wiosna idzie, wszystko się budzi do życia... Może powinniśmy znów zacząć działać... Wiesz... w tym temacie... - Lisiecki wspomni o dziecku.  - Działamy cały czas. Tabletki odstawiłam pod koniec lutego... I ciągle nic.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3276: Anastazja pobita przez Tomka! Rzuci się na nią kiedy przyzna się do zdrady - ZWIASTUN

19-letnia Ala z M jak miłość szaleje w takich luksusach! Nikt nie uwierzy co robi ze swoim chłopakiem

Niebawem w "M jak miłość" okaże się, że Ula będzie mieć problemy zdrowotne, które postawią pod znakiem zapytania jej zajście w ciążę. Ona i Bartek chcieliby mieć dziecko, ale lekarze będą bezwzględni. Ula się podłamie, ale w 1595 odcinku "M jak miłość" dostanie dobrą wróżbę od losu.

- Bartek, chodź tu szybko! - zawoła Ula, która wejdzie do łazienki i zobaczy, że zakwitł im kaktus. - Zobacz, zakwitł! - powie Ula do męża. - Faktycznie... Cóż, to chyba... Dobra wróżba - ucieszy się brat Andrzejka (Tomasz Oświeciński).

Przeczytaj: Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

Jak wiadomo, zakwitnięcie kaktusa w domu zamężnej kobiety zwiastuje, że ta zostanie wkrótce mamą. 

- Nie wiem, czy kiedykolwiek mógłbym być bardziej szczęśliwy niż teraz, tu, z tobą. Chciałbym, żeby czas zatrzymał się w miejscu... Na zawsze... Ta chwila - wyzna romantycznie Bartek. - Ja też... - doda zakochana Ula.

Wszystko wskazuje na to, że rodzina Mostowiaków naprawdę się powiększy i to całkiem niedługo! Barbara (Teresa Lipowska) od dawana kibicuje Lisieckim i będzie szczęśliwa, kiedy na świecie pojawi się kolejny prawnuczek.

Najnowsze