Stulecie Winnych 4 sezon. Fani zobaczyli zaginionego syna Łucji! Szykuje się sensacyjna rola znanego aktora?

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4 sezon. Fani zobaczyli zaginionego syna Łucji! Szykuje się sensacyjna rola znanego aktora?

Stulecie Winnych 4 sezon. Fani zobaczyli zaginionego syna Łucji! Szykuje się sensacyjna rola znanego aktora?

Fani "Stulecia Winnych" bardzo tęsknią za Łucją Wierusz-Kowalską (Sandra Drzymalska), ukochaną Jaśka Winnego (Patryk Szwichtenberg). Jak pamiętamy Łucja w finale 2 sezonu serialu w dramatycznych okolicznościach popełniła samobójstwo, a Jasiek przez długie lata cierpiał po stracie. Serial "Stulecie Winnych" coraz mniej ma wspólnego z powieścią Ałbeny Grabowskiej, brakuje ważnych postaci z rodziny, pojawiają się nowe. Czy to możliwe, że fani mają rację i w 4 sezonie serii zobaczymy na ekranach "cudem odnalezionego" syna Łucji i zagra go znany aktor? Sprawdź co już wiemy i zobacz ZDJĘCIA w GALERII!

"Stulecie Winnych 4". Fani "odnaleźli" syna Łucji?! To nie do uwierzenia kogo przypomina

Zamieszanie wokół "syna Łucji" w "Stuleciu Winnych 4" powstało w grupie wiernych fanów powieści i serialu na Facebook-u. Pod zamieszczonym tam zdjęciem gwiazdora "Stulecia Winnych" natychmiast posypała się lawina komentarzy, w których przeważały głosy, że to syn Łucji. Dlaczego ta znana twarz tak skojarzyła się wiernym widzom serialu? W powieści Ałbeny Grabowskiej postać Łucji miała znacznie dłuższe, niż w serialu życie, a na świat przyszła jej córka, nie syn...

Łucja w "Stuleciu Winnych" to postać tragiczna. Dziewczyna z domu dziecka, adoptowana przez pana na włościach nie mogła odnaleźć się w powojennej, komunistycznej rzeczywistości i związała się z katującym ją tam ubekiem (Mirosław Haniszewski). Jaśka Łucja nie chciała, bo Winny w jej skrzywionym obrazie był "tylko" chłopem, a ona "panną ze dworu". Inna sprawa, że chcieć go nie powinna, bo wielką tajemnicą Winnych było, iż para była prawie rodzeństwem..

Na pytanie jednego z fanów "Stulecia Winnych" na Facebook-u, kto jest na zamieszczonym zdjęciu znanej twarzy, zdjęciu administrator odpowiedział: - Ktoś bardzo blisko związany z Łucją ? I zaczęło się! Zobacz to ZDJĘCIE w GALERII ZDJĘĆ!

- Synek pewnie:)

- Łucja nie miała syna tylko córkę.

- W serialu może mieć syna w końcu takie zmiany to w serialu nic nowego!

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1606: Aneta domyśli się, że pacjentka Karolina to jej siostra? Wreszcie wyjawi, że Robert Kryński był jej ojcem! - ZDJĘCIA

Zobacz jak mógłby wyglądać "syn Łucji" w "Stuleciu Winnych" w GALERII ZDJĘĆ

Ponieważ autorka posta w grupie "Stulecie Winnych: Grupa" pozostawała tajemnicza, fani "Stulecia Winnych" rozpoznawali w znanej dobrze z ekranu twarzy aktora kolejne postacie.

- Może Jeremi?

- Jeremi nie miał nic wspólnego z Łucją natomiast osoba ze zdjęcia była bardzo blisko związana z Łucją ?

- To może jej mąż? Ale chyba serial nie szedł zgodnie z książką...

- Przecież to zięć, mąż lekarki - tu fance chodziło o Tomka Klimkiewicza (Filip Gurłacz), męża Basi (Kamila Bujalska). 

Ale wreszcie fani "Stulecia Winnych" wpadli na właściwy trop i zobaczyli, że na zdjęciu widnieje Patryk Szwichtneberg, grający Jaśka Winnego! Gdyby twórcy seriali wpadli na pomysł, aby córkę Łucji zamienić na syna i to do tego potomka Winnych, ten aktor byłby do tej roli idealny... 

- Jeśli tak ucharakteryzowali Jaska do nowej serii to naprawdę coś się komuś z produkcji miesza...

- Myślałam ze to zdjęcie Jaska z najnowszych odcinków Stulecie, które teraz nagrywają

- Toż to Jasiek!

Ostatecznie rzecz wyjaśniła się do końca. Zupełnie odmieniony Jasiek Winny to postać z innego hitu TVP, "Osiecka", gdzie gwiazdor wcielił się w znanego piosenkarza, Seweryna Krajewskiego. 

Jak dotąd, nic nie wskazuje na to, aby wątek Łucji w "Stuleciu Winnych 4" miał być jakkolwiek kontynuowany. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1609: Koniec historii Dawida. Jaszewscy raz na zawsze pożegnają się z dramatem syna

Sonda
Czy wątek Łucji powinien pojawić się w 4 sezonie "Stulecia Winnych"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze