Stulecie Winnych 5 sezon. Małgosia dostanie się w łapy mafii! Tylko jedna osoba może uratować córkę Kasi

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 5 sezon. Małgosia dostanie się w łapy mafii! Tylko jedna osoba może uratować córkę Kasi

Stulecie Winnych 5 sezon. Małgosia dostanie się w łapy mafii! Tylko jedna osoba może uratować córkę Kasi

W 5 sezonie "Stulecia Winnych" Małgosia (Zofia Stafiej) narazi się na wielkie niebezpieczeństwo! Piękna córka słynnej aktorki Kasi Borkowskiej (Weronika Humaj) zwróci uwagę swoją urodą oprychów mafii! Naiwna i żądna sławy Małgosia sama wystawi się na pokaz i gdyby nie interwencja osoby, która wie o co w tym wszystkim chodzi, mogłaby skończyć nawet w niemieckim burdelu! Tak wygląda to na kartach powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli". Czy Małgosia wpakuje się w problemy z mafią w 5 sezonie serialu?

"Stulecie Winnych 5". Małgosia wpadnie w szpony mafii?

W 5 sezonie "Stulecia Winnych" będziemy śledzić dalsze losy rodu Winnych po 1989 roku. Akcja fabuły skupi się na młodym pokoleniu, które już w finale 4 sezonu serialu zaczęło wkraczać w dorosłe życie. I, niestety dzieci Winnych trafią na wielkie niebezpieczeństwa!

Lata 90-te ubiegłego wieku w Polsce, które opisuje powieść "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" to czas wielkich przemian ustrojowych i gospodarczych. Winni będą musieli się po raz kolejni odnaleźć w nowej rzeczywistości, w której nie wszystko będzie takie piękne, jak wszyscy mieli nadzieję. Do głosu szybko dojdą mafijne układy, a niesławny "Pruszków" będzie rządził nie tylko okolicami Brwinowa, ale i całym województwem. Jak widać na kartach powieści Ałbeny Grabowskiej mafia pruszkowska położy także łapy na konkursach piękności, w których młode Polski chcą się wybić. I tak Małgosia trafi na układ, o którym nie będzie miała "zielonego pojęcia"!

Zobacz też: Stulecie Winnych 5 sezon. Mania umrze na guza mózgu po śmierci Ryszarda. Ania nie pożegna się z siostrą

Piękna i ambitna córka Kasi w "Stuleciu Winnych 5" będzie chciała się wybić w konkursie miss. Tak się stanie, jeżeli twórcy serialu będą trzymać się litery powieści Ałbeny Grabowskiej. Jeżeli Małgosia wybierze się stanąć w szranki o miano najpiękniejszej narazi się na mafijny układ, który co ładniejsze dziewczyny kusi wielkimi zarobkami w niemieckich restauracjach, a w rzeczywistości wysyła do burdeli! 

Na szczęście dla Małgosi jednym z "chłopców" pruszkowskiej mafii zostanie chłopak Julii, Jeremi i on zatrzyma "karierę" aktorki. Czy tak się stanie w 5 sezonie "Stulecia Winnych"? Na pewno mafijne wojny i układy zostaną pokazane na ekranie, bo to ważna, choć niechlubna część naszej historii. Czy Jeremi będzie jednym z nich i uratuje naiwną, piękną Małgosię? Przekonamy się już w 2023 roku! 

Czytaj także: Koniec Stulecia Winnych 4. Mroczna tajemnica Ewy wyjdzie na jaw. W 52 odcinku syn Staś odkryje jej sekret – ZDJĘCIA

Koniec Stulecia Winnych 4 ZWIASTUN. Nieproszeni goście na 100. urodzinach Władka Winnego
Najnowsze