Koniec Stulecia Winnych 4. Mroczna tajemnica Ewy wyjdzie na jaw. W 52 odcinku syn Staś odkryje jej sekret – ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL Koniec Stulecia Winnych 4. Mroczna tajemnica Ewy wyjdzie na jaw. W 52 odcinku syn Staś odkryje jej sekret – ZDJĘCIA

Koniec Stulecia Winnych 4. Mroczna tajemnica Ewy wyjdzie na jaw. W 52 odcinku syn Staś odkryje jej sekret – ZDJĘCIA

Na koniec "Stulecia Winnych 4" poznamy wielką, smutną tajemnicę Ewy (Sonia Mietielica)! Okaże się, że żona Benka (Bartłomiej Kotschedoff) przez te wszystkie lata po jego śmierci nie przespała ani jednej nocy bez morza łez! Dopiero w Brwinowie Ewa przestanie płakać. Prawdę o życiu Ewy poznamy dzięki jej synowi, Stasiowi (Karol Zbrojkiewicz). Sprawdź co wiadomo na temat tajemnicy Ewy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z 52 odcinka "Stulecia Winnych"!

"Stulecie Winnych" 4 sezon ostatni odcinek 52 (odc. 13) - niedziela, 15.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W finałowym odcinku "Stulecia Winnych 4" wyjdzie na jaw cała prawda o życiu Ewy i Stasia w Izraelu. Syn Benka doskonale tam się odnalazł i nie będzie miał potrzeby "poszukiwania korzeni" w Brwinowie. Z tego powodu Staś znajdzie się na krawędzi i o mały włos wpadnie w złe towarzystwo i narkotyki! Ale to właśnie Staś ujawni prawdę o swojej mamie.

Ewa w 52 odcinku "Stulecia Winnych" będzie zamartwiała się o syna. Staś odrzuci wszystkie próby Winnych zaangażowania go w życie rodziny i zacznie samotnie błąkać się po nieciekawych okolicach. Gdyby nie Antek byłoby z nim bardzo źle! Ewa dwukrotnie na ekranie spróbuje rozmówić się z synem i za drugim razem Staś wszystkich zaskoczy. Czy powie dlaczego jego mama płakała przez wszystkie noce w Izraelu? 

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 4. Zaręczyny Ani i Michała w ostatnim 52 odcinku! Ich miłość pokona największy kryzys – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

- Mamo, ty już naprawdę nie chcesz tutaj przyjeżdżać? - zapyta Ewę Staś w najważniejszej rozmowie ostatniego odcinka "Stulecia Winnych 4". Wpadnie mu to głowy, bo nastolatek podsłucha rozmowę Ewy z Jerzykiem, w której padną jej słowa: "Wiesz, ja tutaj nie mieszkam..." 

- Dlaczego pytasz?

- Nori napisała, że też by chciała zobaczyć Warszawę. Wiesz, że jej dziadek się tutaj urodził? - Staś przyniesie radosne wieści o swojej dziewczynie. To z jej powodu cały czas będzie chciał wracać do Izraela. - Myślisz, że by mogła? Do nas?

- No pewnie! Tylko trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ale na pewno będzie można tu przyjeżdżać. To ją weźmiemy! - ucieszy się Ewa. 

W tym momencie 52 odcinka Staś stanie się już "normalnym sobą". Zniknie naburmuszony 16-latek, który chciał wpakować się w kłopoty, a poznamy pełnego empatii i ciepłych uczuć chłopaka. 

- Wiesz, bo ty tutaj w nocy nie płaczesz...

Zobacz koniecznie: Koniec Stulecia Winnych 4. Wyjątkowa chwila na 100. urodzinach Władka w ostatnim 52 odcinku! Będą wspominać tych, którzy odeszli – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Koniec Stulecia Winnych 4 ZWIASTUN. Powrót Damiana Winnego, zaręczyny Ani i Michała w ostatnim 52 odcinku
Najnowsze