Stulecie Winnych, 4 sezon: Aktorzy wracają na plan! Wiemy dokładnie, kiedy rusza 4 sezon! Fani nie chcą powtórki 3 sezonu

i

Autor: Instagram Stulecie Winnych, 4 sezon: Aktorzy wracają na plan! Wiemy dokładnie, kiedy rusza 4 sezon! Fani nie chcą powtórki 3 sezonu

Stulecie Winnych, 4 sezon: Aktorzy wracają na plan! Wiemy dokładnie, kiedy rusza 4 sezon! Fani nie chcą powtórki 3 sezonu

Jak pisaliśmy jako pierwsi, znana jest już data emisji 4 sezonu "Stulecie Winnych"! Niestety, na nowe odcinku serialu trzeba będzie długo poczekać, choć aktorzy już za chwilę wchodzą na plan! Gwiazdy 3 sezonu "Stulecia Winnych"- Arkadiusz Janiczek - Władek Winny, Kamila Bujalska - Basia i grający jej męża Tomka, Filip Gurłacz - podziękowały widzom na Instagramie za wspólne chwile w 3 sezonie i zapowiedzieli kolejny! Ale fani nie są do końca zadowoleni. Choć w ostatnich odcinkach przeżyliśmy wiele emocji, wielbicielom sagi o rodzinie Winnych zabrakło "magii", którą widać było na ekranie w 2 pierwszych sezonach serialu. Fani są absolutnie pewni, że nie chcą w 4 sezonie powtórki z sezonu 3! Co zobaczymy zatem w nowej odsłonie serii?

Aktorzy wracają na plan 4 sezonu "Stulecia Winnych"! Znamy datę premiery nowych odcinków! Fani chcą powrotu do 1 i 2 sezonu!

Serialowi Władek, Basia i Tomek ze "Stulecia Winnych 3" nagrali podziękowanie dla widzów serialu i zapowiedź tego, co będzie działo się a najbliższym czasie. Okazuje się, że aktorzy już za moment wracają na plan serialu i zaczynają kręcić 4 sezon! Czy będzie przypominał 3, czy - tak jak chcieliby fani - odwoła się do uroku pierwszych dwóch sezonów serii? W ostatnim sezonie "Stulecia Winnych" fanom nie spodobała się zamiana aktorek grających Manię (Karilina Bacia na Magdalenę Walach) i Anię (Weronika Humaj na Urszulę Grabowską), a kiedy już polubili nowe gwiazdy w tych rolach, oburzała wielka niezgodność wersji serialowej z książką. Czy w 4 sezonie to się zmieni?

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - 4 sezon "Stulecia Winnych" może przynieść na ekranie jeszcze więcej niezgodności z książką i zmian w obsadzie. Z serialu odejdą Jan Wieczorkowski i Barbara Wypych, czyli Andzia i Stanisław, którzy umrą w czasie wprowadzenia stanu wojennego w 1981 roku. Natomiast w rolach Mani i Ani pozostaną Magdalena Walach i Urszula Grabowska, które będą postarzane do swoich ról przez charakteryzatorów. W książce na pierwszy plan w wychodzą losy Małgosi - córki Kasi - i Julki oraz Uli, bliźniaczek Basi i Tomka. Jako, ze w 4 sezonie serialu będą to już dorastające panny, na ekranie zobaczymy grające je nowe, młode aktorki.    

- Już teraz mogę państwa zaprosić na kolejny, 4 sezon serialu "Stulecie Winnych". Będzie się działo, ale chyba tego nie musze państwo mówić - ujawnił Filip Gurłacz na wideo, zamieszczonym na oficjalnym profilu "Stulecia Winnych" TVP na Instagramie. Aktor podziękował też za dołączenie go do ekipy Winnych, co uznał za "przygodę swojego życia". Filip Gurłacz wziął także udział w nagraniu podziękowania dla fanów i zaproszeniu na nowy 4 sezon!

- Cieszymy się, że możemy zaprosić państwa już teraz na kolejny 4 sezon serialu - ogłosił Arkadiusz Janiczek, czyli serialowy Władek Winny na oficjalnym profilu "Stulecie Winnych" TVP na Instagramie. - Zatem: do zobaczenia za rok! - ogłosili radośnie z aktorem w trójkę Kamila Bujalska i Filip Gurłacz. Ta zapowiedź jednoznacznie określa, że kolejną odsłonę historii rodu Winnych zobaczymy już wiosną 2022 roku!

Czytaj też: Koniec M jak miłość. Jedna wróżba zmieni życie Zduńskich w ostatnim 1594 odcinku! Nic już nie będzie takie samo 

Stulecie Winnych 3 sezon. Tego nikt nie wiedział o zmianie aktorek! Urszula Grabowska zastąpiła Weronikę Humaj, bo dostała znak od losu - WIDEO
Stulecie Winnych 3 odc. 39. Ania (Urszula Grabowska), Ignacy (Lesław Żurek)

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 3 odc. 39. Ania (Urszula Grabowska), Ignacy (Lesław Żurek)

Fani "Stulecia Winnych" pożegnali 3 sezon serialu ze smutkiem. Jedni martwią się, że to już koniec wzruszeń na długi czas, inni narzekają na 3 sezon. Ich zdaniem w ostatniej serii zabrakło pewnej "magii", którą widzowie pokochali w pierwszych dwóch sezonach. 

- Pierwsze dwa sezony to była czysta poezja. Trzeci sezon uratowali wspaniali aktorzy, spisały się osoby odpowiedzialne za wnętrza, stroje, charakteryzację. A w scenariuszu niestety zabrakło tej iskierki, która tak zachwycała w pierwszych sezonach. Taki rajd przez historię powojennej Polski, od punktu „a” do punktu „b”. A gdzieś pomiędzy wpleceni Winni.

- Mam nadzieję, że kolejny sezon będzie magiczny niczym pierwszy i drugi. Ten, który się właśnie skończył - trzeci za bardzo zalatywał momentami telenowelą, choć oczywiście były wątki ściskające gardło. Proszę przemyśleć scenariusz i nie robić sensacji na siłę ?

- Moim zdaniem ten sezon niestety, ale wypadł bardzo słabo na tle pierwszego i drugiego. Już nie przez to, że inne czasy, a przez to, że co odcinek był jakiś większy lub mniejszy przeskok czasowy, według mnie żaden wątek nie został do końca wyczerpany, wszystko wydawało się takie "Na szybko". Np. w jednym odcinku Basia jest w ciąży, w kolejnym już po porodzie, Michał (Marcin Franc) z Agnieszką (Ina Sobala) zapraszają na ślub, w kolejnym już po ślubie. Ja chętnie bym to zobaczyła. A wątek z Pawłem (Piotr Beler)mógł zostać pociągnięty dłużej.

- Zgadzam się w stu procentach pierwsze dwa sezony miały w sobie taką magię a ten trzeci jednak już jej nie utrzymał. 

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów "Stulecia Winnych" jest taka, ze gwiazdy wracają na plan 4 sezonu serialu już w lecie br.! Biorąc pod uwagę cykl produkcyjny serialu można spokojnie oczekiwać nowych odcinków faktycznie już za rok. Czy zobaczymy jeszcze Andzię i Stanisława? Jak potoczą się losy ich wnuczek? Czy do obsady dołączy ponownie aktorka lub aktor z pierwszych 2 sezonów sagi? Przekonamy się najdalej za rok, a w międzyczasie będziemy na bieżąco informować, kto pojawił się na planie 4 sezonu serialu!

Zobacz także: Adriana Kalska odejdzie z M jak miłość? Została blondynką i przeszła do serialu TVN. Zmieniła wygląd i nie będzie już Izą Chodakowską - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 3 odc. 39. Ania (Urszula Grabowska), Michał junior (Marcin Franc)

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 3 odc. 39. Ania (Urszula Grabowska), Michał junior (Marcin Franc)
Stulecie Winnych 3 odc. 39. Andzia (Barbara Wypych)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 39. Andzia (Barbara Wypych)
Najnowsze