Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Poruszające wyznanie Ani. Tylko Mani zdradzi największą tajemnicę dzieciństwa – ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Poruszające wyznanie Ani. Tylko Mani zdradzi największą tajemnicę dzieciństwa – ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Wyznanie Ani. Tylko Mani zdradzi największą tajemnicę dzieciństwa – ZDJĘCIA

W 1 odcinku 4 sezonu "Stulecia Winnych" Ania (Urszula Grabowska) wyzna Mani (Magdalena Walach) najgłębiej skrywaną tajemnicę dzieciństwa. Szczera rozmowa sióstr będzie jedną z pierwszych jakie zobaczymy w premierowym 40 odcinku kolejnego sezonu serialu. Wszystko wydarzy się wobec dramatu rodziny Winnych - Ryszard (Piotr Rogucki) został aresztowany, a zrozpaczona Mania będzie przekonana, że to ona przynosi nieszczęście na najbliższych. Jaką tajemnicę wyzna Ania siostrze w 40 odcinku "Stulecia Winnych", aby przynieść jej pociechę? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 1 (odc. 40) premiera - niedziela, 6.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 1 odcinku "Stulecia Winnych" 4 Ania i Mania odbędą pierwszą w tym sezonie poważną rozmowę. Wszystko zacznie się od aresztowania Ryszarda, który trafił za kratki ponieważ brał aktywny udział w strajkach robotniczych w Ursusie. Mania będzie miał z tego powodu w głębokiego poczucie winy. Nawet uzna, że to ona jest przekleństwem dla wszystkich mężczyzn swojego życia!

- Nie wiem, dlaczego go nie powstrzymałam. Przecież powinnam wiedzieć, że Rysiek będzie strajkować! Wszystkim tylko niszczę życie! Paweł też przez mnie uciekł z Brwinowa! - wyzna siostrze załamana Mania w 40 odcinku "Stulecia Winnych". - Mania, to nieprawda! Walczyłaś o Pawła, o dziewczynki, o Ryśka - odpowie jej Ania. 

Zobacz też: Stulecie Winnych 4 sezon. Władek dożyje 100. urodzin! Wcześniej pochowa młodszego brata Stanisława - ZDJĘCIA, WIDEO

Ale Ania w 1 odcinku "Stulecia Winnych" 4 ostatecznie dojdzie do wniosku, że to za mało, że nie wystarczy przypomnieć siostrze jaka była dzielna przez całe życie. Uzna, że winna jest jej wyznanie, które jej to pokaże! Co Ania powie w tajemnicy Mani, próbując ją wyciągnąć z dna rozpaczy? - Ja się tylko godziłam z tym jak jest. A ty? Od urodzenia chciałaś żyć! Mnie karmili na siłę! - wyrzuci w końcu z siebie Ania. 

Czy wyznanie Ani w 1 odcinku "Stulecia Winnych 4" otworzy Mani oczy na chęć do życia, którą zawsze w sobie miała? A może, wręcz przeciwnie, Mania uzna, ze na nic jej się ta jej walka nie zdała? Przekonamy się już w niedzielę 6 marca o 20.15. w TVP1.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1643: Koniec Basi i Jaśka. Wyjdą z niego geny ojca zboczeńca?

Stulecie Winnych 4 sezon ZWIASTUN. Dramatyczna walka o uwolenienie Ryszarda z więzienia. Ewa wróci z Izraela!
Najnowsze