Stulecie Winnych 4 sezon. Władek dożyje 100. urodzin! Wcześniej pochowa młodszego brata Stanisława - ZDJĘCIA

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 4 sezon. Władek dożyje 100. urodzin! Wcześniej pochowa młodszego brata Stanisława - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4 sezon. Władek dożyje 100. urodzin! Wcześniej pochowa młodszego brata Stanisława - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-02-27 18:29

Władek Winny (Arkadiusz Janiczek) w 4 sezonie "Stulecia Winnych" będzie ostatnim przedstawicielem rodziny, który w serialu jest od samego początku! Pod koniec 4 sezonu "Stulecia Winnych", którego akcja będzie się toczyła w latach 1976-1989, jedyny żyjący senior rodu będzie świętował 100. urodziny. Z tej okazji do domu Władka w Brwinowie przybędzie niemal cała rodzina. Synowie Władka, Jasiek (Patryk Szwichtenberg) i Damian (Paweł Okraska), ukochane wnuki - Michelle (Maria Pawłowska) oraz Antek (Krzysztof Cybulski). Urodziny Władka znów zjednoczą Winnych. Wcześniej Władek pochowa młodszego brata Stanisława (Jan Wieczorkowski). Zobaczcie WIDEO z planu "Stulecia Winnych"!

"Stulecie Winnych" 4 sezon premiera - niedziela, 6.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Władek Winny w 4 sezonie "Stulecia Winnych" będzie najdłużej cieszył się życiem ze wszystkich członków rodziny Winnych, których widzowie znają od pierwszej serii. Ponieważ akcja nowych odcinków "Stulecia Winnych" zakończy się w 1898 roku, to w 4 sezonie czeka nas pożegnanie z innymi seniorami rodu - Stanisławem i Andzią (Barbara Wypych), których śmierć nastąpi w tragicznych okolicznościach w noc wprowadzenia stanu wojennego, 13.12.1981 roku. Losy Winnych w 4 sezonie zakończą się dopiero osiem lat później, a w jednym z finałowych odcinków prawie cała rodzina zbierze się w Brwinowie na podwórku przed domem Władka, by świętować jego 100. urodziny!

Nie przegap: Stulecie Winnych 4 sezon. Ewa wróci do Brwinowa. Wzruszające słowa Ani po powrocie córki - ZWIASTUN

Na oficjalnym profilu "Stulecia Winnych" na Facebooku jeszcze przed premierą 4 sezonu możemy zobaczyć wyjątkowe sceny zza kulis serialu zapowiadające ważne wydarzenia w rodzinie Winnych na przestrzeni trzynastu lat - od 1976 do 1989 roku! Bez wątpienia jednym z bardziej wzruszających momentów będzie rodzinne spotkanie z okazji urodzin Władka Winnego.

Wśród gości 100-letniego seniora rodu w jednym z ostatnich odcinków 4 sezonu "Stulecia Winnych" nie zabraknie jego synów - Jaśka i Damiana, wnuków - Michelle i Antka, bratanic Ani (Urszula Grabowska) i Mani (Magdalena Walach) z rodzinami, a także bratanka księdza Ignacego (Lesław Żurek) i nowych członków rodziny - męża wnuczki Michelle, Janusza (Paweł Małaszyński). Dopiero z okazji urodzin Władka, Janusz będzie miał okazję poznać osobiście teścia Damiana. Młodszy syn Władka specjalnie przyjedzie z Francji do Brwinowa, by świętować wyjątkowy jubileusz ojca.

Sprawdź też: Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Mania i Kasia będą walczyć o uwolnienie Ryszarda. Odwróci się od niego tylko córka Basia - ZDJĘCIA

Arkadiusz Janiczek kręcąc te sceny 4 sezonu "Stulecia Winnych" nie krył wzruszenia, że jako jedyny z obsady grał w serialu od samego początku, od pierwszego odcinka! - Pierwszy raz się zderzyłem z takim zjawiskiem, że od 24. roku życia, do setnych urodzin moja postać dożywa i jest obecna - powiedział aktor, dla którego udział w "Stuleciu Winnych" skończy się najpewniej właśnie na 4 serii. Władek przeżyje wszystkich swoich braci, w tym młodszego Stanisława, ale przecież i jego czeka śmierć.

Stulecie Winnych 4 sezon ZWIASTUN. Nowi bohaterowie i duże zmiany w rodzinie Winnych
Stulecie Winnych 4 sezon ZWIASTUN. Dramatyczna walka o uwolenienie Ryszarda z więzienia. Ewa wróci z Izraela!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze