Stulecie Winnych 4 sezon. Ewa wróci do Brwinowa. Wzruszające słowa Ani po powrocie córki - ZWIASTUN

i

Autor: materiały prasowe TVP/ Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 4 sezon. Ewa wróci do Brwinowa. Wzruszające słowa Ani po powrocie córki - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4 sezon. Ewa wróci do Brwinowa. Wzruszające słowa Ani po powrocie córki - ZWIASTUN

2022-02-19 17:39

Powrót Ewy (Sonia Mietielica) w 4 sezonie serialu "Stulecie Winnych" nie jest żadną tajemnicą! Od dawna wiadomo, że Ewa z synem Benka, (Bartłomiej Kotschedoff), małym Stasiem, wróci z Izraela do rodziny do Brwinowa. To będzie wyjątkowo wzruszająca chwila dla Ani (Urszula Grabowska) i Andzi (Barbara Wypych), które siedem długich lat będą czekały aż znów zobaczą Ewę. Zwiastun nowych odcinków 4 sezonu "Stulecia Winnych" ujawnia poruszające sceny, które rozegrają się zimą na przełomie 1978/1979 roku, kiedy Ania odzyska przybraną córkę. Przeprosi Ewę za to, że całe życie ukrywała przed nią prawdę o rodzinie. Zobaczcie ZWIASTUN "Stulecia Winnych"!

"Stulecie Winnych" 4 sezon nowe odcinki od niedzieli, 6.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Nowy 4 sezon "Stulecia Winnych" przyniesie dużo zmian w rodzinie Winnych. Nie zabraknie cierpienia, wzruszających powrotów bliskich, ale historia odciśnie bolesne piętno na wszystkich Winnych. Premierowe odcinki 4 sezonu "Stulecia Winnych" rozpoczną się w 1976 roku, tuż po wybuchu strajków robotników w Ursusie, ale cała seria będzie obejmowała przełomowe lata aż do 1989 roku. Kolejny zwiastun "Stulecia Winnych" odsłania fragmenty poruszających odcinków tuż po aresztowaniu Ryszarda (Piotr Rogucki), gdy cała rodzina włączy się w walkę o uwolnienie męża Mani (Magdalena Walach) z komunistycznego więzienia.

Patrz też: Stulecie Winnych 4 sezon. Ewa wróci z Izraela z synem Stasiem! Po śmierci Benka znów wyjdzie za mąż? - WIDEO

Na pierwszy plan zwiastuna 4 sezonu "Stulecia Winnych" wyłania się nie tylko dramat Mani i jej córek, ale także chwila, na którą wszyscy w Brwinowie czekali. Powrót Ewy z Izraela razem z synem Stasiem. Ewa wróci do Winnych tuż przed świętami Bożego Narodzenia 1978 roku, kiedy rozpocznie się zima stulecia. Nie tylko dla Ani, ale także dla Andzi będzie to pełne emocji spotkanie. Od śmierci męża Ewy, ukochanego syna Andzi, Benka, który zginął jesienią 1972 roku w dniu żydowskiego święta Jom Kipur minęło już blisko siedem lat.

Sprawdź też: Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Mania i Kasia będą walczyć o uwolnienie Ryszarda. Odwróci się od niego tylko córka Basia - ZDJĘCIA

Zaraz po powrocie Ewy w 4 sezonie "Stulecia Winnych" Ania zdobędzie się na odwagę i szczerą rozmowę z przybraną córką, która opuściła ją kiedy poznała prawdę o swojej rodzinie, o tym, że urodziła się jako Żydówka Ida Freilich, a ona uratowała ją przed śmiercią. Wychowała Ewę jak własną córkę, lecz przez lata bała się jej wyznać kim naprawdę była jej rodzina. Kłamała, żeby nie wyjawić Ewie jej prawdziwego pochodzenia.

- Odebraliśmy ci prawdę, tęsknotę za bliskimi, pamięć o nich... -powie Ania ze łzami w oczach. To będzie pierwsza tak szczera rozmowa Ani z Ewą od czasu ich pożegnania przed wyjazdem do Izraela w 3 sezonie "Stulecia Winnych", kiedy widziały się ostatni raz.

Stulecie Winnych 4 sezon ZWIASTUN. Nowi bohaterowie i duże zmiany w rodzinie Winnych
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze