Stulecie Winnych 4 sezon. Ewa wróci z Izraela z synem Stasiem! Po śmierci Benka znów wyjdzie za mąż? - WIDEO

i

Autor: YouTube/ materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 4 sezon. Ewa wróci z Izraela z synem Stasiem! Po śmierci Benka znów wyjdzie za mąż? - WIDEO

Stulecie Winnych 4 sezon. Ewa wróci z Izraela z synem Stasiem! Po śmierci Benka znów wyjdzie za mąż? - WIDEO

2021-11-10 8:40

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" nastąpi długo wyczekiwany moment - powrót Ewy (Sonia Mietielica) i jej syna Stasia z Izraela do Polski. Nadejdzie rok 1979, rozpocznie się zima stulecia, a w domu Winnych w Brwinowie wszyscy będą szykowali się do świąt Bożego Narodzenia. Szczególnie Wigilia w 4 sezonie "Stulecia Winnych" będzie wyjątkową chwilą dla Ani (Urszula Grabowska) i Andzi (Barbara Wypych). Po kilku latach od śmierci Benka (Bartłomiej Kotschedoff), Ewa wróci do rodziny, a na jej palcu wszyscy zobaczą obrączkę. Czy po stracie Benka znów wyjdzie za mąż? Zobaczcie WIDEO z planu 4 sezonu "Stulecia Winnych".

"Stulecie Winnych" 4 sezon nowe odcinki premiera w 2022 roku w TVP1

Nowy 4 sezon "Stulecia Winnych" przyniesie wiele zmian w rodzinie Ani, Michała (Stefan Pawłowski) oraz seniorów rodu - Andzi i Stanisława (Jan Wieczorkowski). Jedno pozostanie niezmienne - mimo dramatów jakie spadną na Winnych wciąż będą trzymali się razem. Szczególna więź jaka łączyła Andzię z Anią od chwili narodzin Winnej znów będzie bardzo widoczna. Obie zapomną o tym co się stało po śmierci Benia, gdy zrozpaczona Andzia zrzuciła całą winę za stratę syna na przybraną córkę Ani, oskarżyła nawet Ewę, że to ona zabiła Benka, bo zmusiła go do wyjazdu z Polski!

Od początku 4 sezonu "Stulecia Winnych", który rozpocznie się w 1976 roku po wybuchu strajków robotników, w domu w Brwinowie wszyscy będą czekali na powrót Ewy z synem z Izraela. Z relacji z planu serialu wynika, że Ewa wróci do Winnych nieco później. A Boże Narodzenie w 1979 roku będzie wyjątkowym czasem dla całej rodziny. Stanisław, Andzia, Ania i Michał ugoszczą u siebie wszystkich bliskich.

Nie przegap: Stulecie Winnych 4. Ukochany syn wróci do Andzi! Tak się zmieni Jerzyk - WIDEO, ZDJĘCIA

Sprawdź też: Stulecie Winnych 4. Ryszard rzuci Manię i wyjedzie za granicę! Zostanie sama na stare lata - WIDEO, ZDJĘCIA

Za kulisami 4 sezonu "Stulecia Winnych" podczas świąt u Winnych widać wszystkich członków rodziny. U boku Mani (Magdalena Walach) zabraknie męża Ryszarda (Piotr Rogucki), który wyjedzie do Szwecji, ale będą dwie córki - Kasia (Weronika Humaj) i Basia (Kamila Bujalska) oraz trzy wnuczki - Małgosia (Zofia Stafiej) i bliźniaczki Basi oraz Tomka (Filip Gurłacz) - Ula i Julia.

W czasie Bożego Narodzenia w 4 sezonie "Stulecia Winnych" Andzia będzie się cieszyła nie tylko z powrotu Ewy i odzyskania wnuka Stasia, ale także z przyjazdu dawno niewidzianego syna Jerzyka (Andrzej Andrzejewski). To już pewne, że Ewa nie tak szybko zapomni o śmierci Benka, który zginął w Izraelu w czasie wojny w 1972 roku, tuż przed narodzinami syna Stasia. Na palcu wdowy cały czas będzie lśniła obrączka. Ewa nie wyjdzie drugi raz za mąż, cały czas będzie wierna zmarłemu Benkowi.

Stulecie Winnych 4. Ryszard rzuci Manię i wyjedzie na zawsze! Do Andzi wróci ukochany syn. Zobacz WIDEO z planu!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze