Stulecie Winnych 4. Ukochany syn wróci do Andzi! Wiemy kto go zagra - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 4. Ukochany syn wróci do Andzi! Wiemy kto go zagra - WIDEO, ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4. Ukochany syn wróci do Andzi! Wiemy kto go zagra - WIDEO, ZDJĘCIA

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" do Andzi (Barbara Wypych) wróci ukochany syn! Jak pamiętamy, w 3 sezonie żona Stanisława przeżyła porażającą stratę. Benek (Bartłomiej Kotschedoff) wyjechał z Ewą (Sonia Mietielica) do Izraela i tam stracił życie podczas zamachu bombowego. Wyglądało na to, że Andzia już nigdy nie pozbiera się po stracie dziecka, ale na szczęście, życie popłynie dalej, a do domu Winnych wróci syn, którego w 3 sezonie "Stulecia Winnych" zabrakło. Jak będzie wyglądał Jerzyk? Czy ukoi stratę po bracie i będzie dla matki wielką pociechą pod koniec życia najstarszych Winnych? Sprawdź co już wiemy i zobacz najnowszą GALERIĘ ZDJĘĆ z planu sagi rodu Winnych!

"Stulecie Winnych 4". Wielki powrót syna Andzi! Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i WIDEO z planu!

W "Stuleciu Winnych 4" rodzina wkroczy w najmroczniejsze czasy PRL. Bunt Polakówn w latach 70-tych ub.w. skończy się dramatem wprowadzenia stanu wojennego. Wiele rodzin straci swoich najbliższych, nie ominie to także Winnych. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Manię opuści Ryszard, który będzie musiał uciekać przed więzieniem i wyjedzie na zawsze do Szwecji, zostawiając żonę, córki i wnuczki.

Na szczęście w 4 sezonie "Stulecia Winnych" wydarzy się też niespodziewany powrót starszego syna Andzi. Jerzyk praktycznie był nieobecny w 3 sezonie serialu, a żona Stanisława przeżywała ogromną stratę Benka - który wyemigrował z Ewą do Izraela i już nigdy stamtąd nie wrócił. Zapowiada się na to, że porażający dramat Andzi ukoi w 4 sezonie Jerzyk! Jak będzie wyglądał starszy syn Andzie - zobacz w GALERII ZDJĘĆ i NA WIDEO!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1616: Odmieniona Iza zastawi pułapkę na Bosackiego! Drań wreszcie zapłaci za koszmar rodziny Chodakowskich - ZDJĘCIA

Zobacz jak w "Stuleciu Winnych 4" będzie wyglądał starszy syn Andzi, Jerzyk w GALERII ZDJĘĆ!

- W serialu "Stulecie Winnych" pojawiam się jako Jerzyk, starszy syn Andzi - mówi na planie serialu Andrzej Andrzejewski. - Pojawiam się - jak to się mówi - znikąd, ale z południa Europy, czyli z Włoch.

Na najnowszym materiale ZDJĘCIOWYM z planu "Stulecia Winnych 4" widać Jerzyka na wszystkich ważnych uroczystościach. Starszy syn Andzi poczuje się u Winnych jak w domu i szybko zostanie dołączony do grona najważniejszych mężczyzn w rodzinie - zobacz w GALERII ZDJĘĆ.  

- Jerzyk pojawia się po latach nieobecności w życiu Winnych i już tutaj chyba tutaj zostanie - dodaje Andrzejewski z uśmiechem.

Zapowiada się na to, że ostatnie lata życia Andzi oświetli jej bliska obecność syna. Jak będzie wyglądał Jerzyk? Jaką tajemnice przywiezie ze sobą z południa Europy? - zobacz na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1613: Argasiński wykończy ciężarną Patrycję. Spróbuje uciec, ale Jerzy będzie szybszy - ZDJĘCIA

Najnowsze