Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Nowe życie Michelle w Polsce. Tak pozna swojego męża Janusza - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Nowe życie Michelle w Polsce. Tak pozna swojego męża Janusza - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Nowe życie Michelle w Polsce. Tak pozna swojego męża Janusza - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-03-06 20:52

W 1 odcinku 4 sezonu serialu "Stulecie Winnych" Michelle Winna (Maria Pawłowska) rozpocznie nowe życie w Polsce! Będzie rok 1976 kiedy ukochana wnuczka Władka (Arkadiusz Janiczek), córka Damiana (Paweł Okraska) wróci na stałe z Francji i podejmie decyzję, że chce włączyć się strajki przeciwko partii komunistycznej, która stanie się wrogiem narodu. Już w premierowym 40 odcinku "Stulecia Winnych" Michelle rozpocznie staż dziennikarski w gazecie, a na jej drodze stanie bawidamek Janusz (Paweł Małaszyński), syn bezwzględnej stalinowskiej prokurator Hanny Gołębianki (Magdalena Kuta). Od pierwszego wejrzenia Michelle i Janusza połączy szalona miłość. Z nim weźmie ślub! Zobaczcie ZWIASTUN 4 sezonu "Stulecia Winnych" i ZDJĘCIA z 1 odcinka!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 1 (odc. 40) - niedziela, 6.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Premiera 4 sezonu "Stulecia Winnych" już 6 marca 2022 w TVP1! Po prawie rocznej przerwie widzowie zobaczą ciąg dalszy poruszającej historii rodziny Winnych, która w 3 serii zakończyła się wraz z wybuchem strajków robotników w Ursusie, kiedy do domu w Brwinowie nadeszły straszne wieści o aresztowaniu męża Mani (Magdalena Walach), Ryszarda (Piotr Rogucki). Akcja 1 odcinka "Stulecia Winnych" 4 rozpocznie się bezpośrednio po tych dramatycznych wydarzeniach. Ale nowy sezon będzie obejmował lata 1976-1989, w których dojdzie do wielu wstrząsających zdarzeń u Winnych. Niektóre z nich będą dotyczył Michelle Winnej!

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Smutne pożegnanie Mani z Ryszardem w więzieniu. Nigdy już nie zobaczy męża? – WIDEO, ZDJĘCIA

Powrót Michelle do Polski w 40 odcinku "Stulecia Winnych" w niespokojnych czasach będzie związany z silnym pragnieniem wnuczki Władka, żeby nie patrzeć bezczynnie na to, co się dzieje w ojczyźnie. To Polskę, a nie Francję uzna za swój prawdziwy dom. Mimo ogromnego zagrożenia Michelle włączy się w strajki robotników jako niezależna dziennikarka, odsłaniająca kulisy bezwzględny rządów partii komunistycznej, okrucieństwo milicji.

Michelle w 1 odcinku 4 sezonu "Stulecia Winnych" wyjdzie do Trójmiasta, dostanie się na staż do gazety "Tygodniu Wybrzeża" i zostanie reporterką, która będzie informować o wszystkim co się dzieje w Polsce gdzie fala strajków rozleje się na wiele miast, pisać o protestach, rodzinach robotników. W walkę Michelle o demokrację i sprawiedliwość zaangażują się też Michał junior Marcin Franc) i jego żona Agnieszka (Ina Sobala).

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1641: Anita wyda Polę jej matce Weronice. Tak ukochana Gryca załatwi go za jego plecami - ZDJĘCIA

Zdjęcia z 1 odcinka "Stulecia Winnych" 4 i zwiastuny ujawniają, że już na początku kolejnej serii Michelle pozna Janusza, przystojnego, uwodzicielskiego "złotego młodzieńca", syna wpływowej prokurator Gołębianki, w którym zakocha się z wzajemnością od pierwszego wejrzenia. Michelle i Janusza w 4 sezonie "Stulecia Winnych" połączy szalona miłość, ale jego matka zrobi wszystko, by pozbyć się Winnej z życia jedynego syna. Będzie zbierała haki na całą rodzinę Michelle.

Jako bezduszna prokurator Gołębianka w 4 sezonie "Stulecia Winnych" będzie w stanie złamać każdego, w swoim gabinecie w MZW nakaże podwładnemu dostarczenie teczek niemal wszystkich Winnych. Matka Janusza będzie gotowa nawet założyć synowi podsłuch i wysłać za nim "ogon", by dowiedzieć się, dla kogo jest gotów poświecić karierę, z kim będzie chciał się ożenić.

Z relacji z planu 4 sezonu "Stulecia Winnych" wynika, że Michelle boleśnie zapłaci za miłość do Janusza. Trafi nawet do komunistycznego więzienia, gdzie zostanie bestialsko skatowana!

Stulecie Winnych 4 sezon ZWIASTUN. Nowi bohaterowie i duże zmiany w rodzinie Winnych
Najnowsze