Stulecie Winnych 4 sezon. Michelle skatowana w więzieniu. Smutny koniec ukochanej wnuczki Władka Winnego - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Stulecie Winnych 4 sezon. Michelle skatowana w więzieniu. Smutny koniec ukochanej wnuczki Władka Winnego - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4 sezon. Michelle skatowana w więzieniu. Smutny koniec ukochanej wnuczki Władka Winnego - ZDJĘCIA

2021-12-08 8:44

Zdjęcia na planie 4 sezonu serialu "Stulecie Winnych" powoli dobiegają końca, a Maria Pawłowska, czyli ekranowa Michelle przyznaje, że nowa seria będzie przełomowa dla jej bohaterki. Po krótkim pobycie we Francji ukochana wnuczka Władka Winnego (Arkadiusz Janiczek) wróci do Brwinowa i już w 1976 roku włączy się w działalność Komitetu Obrony Robotników. Michelle zakocha się też w Januszu (w tej roli Paweł Małaszyński), który okaże się synem komunistycznej prokurator. W finale 4 sezonu "Stulecia Winnych", który będzie związany z dramatycznymi wydarzeniami stanu wojennego, Michelle zostanie aresztowana i bestialsko pobita w więzieniu. Sprawdźcie co się wydarzy!

"Stulecie Winnych" 4 sezon premiera w marcu 2022 w TVP1

Nowy 4 sezon "Stulecia Winnych" będzie pełen powrotów do rodziny Winnych dawno niewidzianych bohaterów! Zza granicy wróci nie tylko Ewa (Sonia Mietielica) i starszy syn Andzi (Barbara Wypych), ale także Michelle, córka Damiana, który zostanie we Francji, ulubiona wnuczka Kazi (Katarzyna Kwiatkowska) oraz Władka (Arkadiusz Janiczek). Młoda studentka postanowi na dobre związać swoje życie Polską, a los postawi na jej drodze Janusza (Paweł Małaszyński), syna komunistycznej prokurator Hanny Gołębianki (Magdalena Kuta), dawnej koleżanki Ani Winnej (Urszula Grabowska)!

Nie przegap: Stulecie Winnych 4. Ukochany syn wróci do Andzi! Wiemy kto go zagra - WIDEO, ZDJĘCIA

Michelle w 4 sezonie "Stulecia Winnych" aktywnie włączy się w działalność opozycyjną, zwiąże się też z Komitetem Obrony Robotników i będzie miała odwagę walczyć o wolność. Dalsze losy Michelle są jedną z głównych osi fabuły trzeciego domu książki Ałebeny Grabowskiej "Stulecie Winnych 3. Ci, którzy wierzyli". Ale w powieści akcja zaczyna się nieco wcześniej, nie tak jak w finale 3 serii w 1976 roku podczas wybuchu strajków w Ursusie. A ponieważ 4 sezon "Stulecia Winnych" jest tylko adaptacją książki, to na pewno będzie sporo zmian.

Michelle w książce "Stulecie Winnych" wbrew woli ojca nie chce wrócić do Francji, zaczyna studia dziennikarskie w Warszawie, na uczelni poznaje przyszłego męża, Janusza Milczyńskiego. Chce walczyć o pokój, uznaje, że jej patriotycznym obowiązkiem jest zostać w Polsce, która w czasach komunizmu potrzebuje pomocy bardziej niż po wojnie. W czasie studiów Michelle mieszka u Mani (Magdalena Walach) i Ryszarda (Piotr Rogucki). To oni też poznają pierwsi Janusza, za którego Michelle wychodzi za mąż w tajemnicy przed rodziną. Janusz ma brodę, długie włosy i nosi dziwny naszyjnik i nałogowo pali papiery. Z kolei wnuczka Władka pisze artykuły, które drukowano w nielegalnych drukarniach. Po polsku i po francusku, by ujawnić światu co się dzieje w Polsce. 

Sprawdź też: Stulecie Winnych 4 sezon. Ewa wróci z Izraela z synem Stasiem! Po śmierci Benka znów wyjdzie za mąż? - WIDEO

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" Janusz będzie nieco innym bohaterem. Jako syn prokurator Gołębianki sprowadzi zagrożenie na rodzinę Winnych. Bo Hanna nakaże swojemu podwładnemu dostarczenie teczek rodziny Winnych i tak trafi na nazwisko Michelle. - O tej chcę wiedzieć wszystko - zapowie Gołębianka, która weźmie Michelle. Życie Janusza będzie toczyło się z dala od matki. Da jej zrozumienia, że niczego nie pragnie tak mocno, jak żyć po swojemu. Ale Gołębianka będzie gotowa założyć ukochanemu synowi podsłuch i wysłać za nim ludzi, by dowiedzieć się, dla kogo Janusz gotowy jest poświecić karierę. Miłością Janusza okaże się Michelle...

Zdjęcia z planu 4 sezonu "Stulecia Winnych", którego nagrywanie powoli dobiega końca wskazują, że Michelle stanie się ofiarą komunistycznej władzy. Po wprowadzeniu stan wojennego w 1981 roku milicja aresztuje wnuczkę Władka. Maria Pawłowska zapowiedziała na swoim profilu na Instagramie, że 21 grudnia ma ostatni dzień zdjęciowy, który będzie intensywny. Bo skończy się tragicznie dla Michelle. Skatowana przez milicjantów trafi do więzienia!

- Powoli zbliżamy się do końca "Stulecia Winnych". Powiem tyle: to największa przygoda w mojej dotychczasowej pracy. Będę bardzo tęsknić - napisała na Instastory.

Stulecie Winnych 4. Ryszard rzuci Manię i wyjedzie na zawsze! Do Andzi wróci ukochany syn. Zobacz WIDEO z planu!
Najnowsze