M jak miłość, odcinek 1641: Anita wyda Polę jej matce Weronice. Tak ukochana Gryca załatwi go za jego plecami

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1641: Anita wyda Polę jej matce Weronice. Tak ukochana Gryca załatwi go za jego plecami

M jak miłość, odcinek 1641: Anita wyda Polę jej matce Weronice. Tak ukochana Gryca załatwi go za jego plecami - ZDJĘCIA

2022-02-22 21:39

W 1641 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) pokaże, jaka naprawdę jest. Sekretarka zawróciła w głowie Gryca (Marcin Mroczek) szczerością, oddaniem i cudowną opieką nad jego córeczką, a teraz wszystko to runie! W 1641 odcinku "M jak miłość" Anita osobiście wyda Polę (Hanna Nowosielska) podłej, zakłamanej i nieprzewidywalnej Weronice (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Kamil ma pełne zaufanie do ukochanej, a Laskowska to wykorzysta i wejdzie w spisek z wyrodną matką dziewczynki. Nie przewidzi, że robi straszną głupotę, która będzie słono kosztować.

"M jak miłość", odcinek 1641 - poniedziałek, 28.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1641 odcinku "M jak miłość" Weronika nadal będzie obecna w życiu Kamila, Anity i Poli. Niedawno oszustka dopuściła się porwania dziecka i razem z niebezpiecznym kochankiem (Michał Kruk) więzili dziewczynkę u matki Weroniki. Kobieta sama znalazła się w niebezpieczeństwie, a cała sytuacja skończyła się dobrze tylko dlatego, że zainterweniował Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski). Prawnik odzyskał dziecko i wydawało się, że podła Weronika zniknie z ich życia. Nic bardziej mylnego, bo teraz skruszona uda dobrą mamusię i przekabaci Anitę na swoją stronę.

Jak podaje "Świat Seriali" w 1641 odcinku "M jak miłość" Weronika odezwie się do Kamila i oznajmi, że nie może przyjść w wyznaczonym przez sąd dniu na spotkanie z córką, bo ma pilne zobowiązania zawodowe. Prawnik wykorzysta tę sytuacją, by wbić jej szpilę.

- Sorry, spotkania z dzieckiem to nie lista życzeń - przegapisz termin, trudno, będziesz musiała poczekać do następnego... - prawnik nie zgodzi się na żadne ustępstwa. - Ale wtedy nie zobaczę Poli przez całe dwa tygodnie... Specjalnie znalazłam pracę tutaj, na miejscu, żeby móc się z Polą regularnie widywać - zauważy kobieta. - Gdyby to ode mnie zależało, nie zobaczyłabyś jej już nigdy - zamknie temat Gryc. 

Przeczytaj: M jak miłość. Rozstanie Olka i Anety po wyjeździe do Wiednia. Chodakowski wróci już bez żony i dziecka - ZDJĘCIA

W 1641 odcinku "M jak miłość" Weronika będzie wiedziała, że niczego z prawnikiem nie ugra, więc podejdzie Anitę. O dziwo, sekretarka upomni ukochanego, że chyba lekko przesadza w takim traktowaniu byłej kochanki. Jak podaje "Świat Seriali" w 1641 odcinku "M jak miłość" Anita osobiście spotka się z Weroniką w kawiarni.

- Posłuchaj, ja... Po tym, co się wydarzyło inaczej patrzę na swoje życie... I widzę, ile popełniłam błędów i jaką krzywdę wyrządziłam Poli... Zrobię wszystko, żeby to naprawić (...) Nie chcę walczyć o odzyskanie córki, chcę tylko być obecna w jej życiu... Wiem, że bardzo kochasz Polę, że wspaniale się nią opiekujesz i niczego jej nie brakuje, ale ja... Boże, tak strasznie za nią tęsknię... Wyobraź sobie, że musiałabyś tyle czekać, żeby ją zobaczyć... - powie błagalnym tonem wyrodna matka Poli, ale Anita będzie mocno zmieszana. - Jesteś tu, przyszłaś... Czyli wiesz, że to, że Kamil odcina mnie od Poli, nie jest dla niej dobre... Jeśli ty Kamila nie przekonasz, to już nikt... - doda Stępień. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1636: Potworny koniec Budzyńskiego i Wernera. Klienci kancelarii po tym co usłyszą o przeszłości Andrzeja zaczną uciekać jeden po drugim! – ZDJĘCIA

Anita w 1641 odcinku "M jak miłość" przemyśli całą sprawę i zdecyduje się wejść w spisek z matką Poli. Słowem nie zająknie się Kamilowi, że ma zamiar doprowadzić do kontaktu dziewczynki z biologiczną matką. Laskowska się ugnie i zdecyduje się wysłać smsa z informacją gdzie i o której będzie bawić się z Polą. 

"Jutro o piętnastej będę z Polą na placu zabaw" - da znać w wiadomości sekretarka w 1641 odcinku "M jak miłość", bez wiedzy prawnika. Kamil na pewno wkrótce odkryje prawdę o spiskowaniu za jego plecami i o tym, że ukochana wyda dziecko podłej Weronice. Trzeba przyznać, że postpowanie Laskowskiej jest dość lekkomyślne. W końcu niedawno matka dziewczynki ją porwała!

Anita i Pola nie mogą grać w M jak miłość. Melania Grzesiewicz ujawnia koszmar pracy na planie
Najnowsze