M jak miłość, odcinek 1627: Walka Marcina na śmierć i życie. Zginie od postrzału bronią? - ZDJĘCIA

i

Autor: Materiały Prasowe TVP M jak miłość, odcinek 1627: Walka Marcina na śmierć i życie. Zginie od postrzału bronią? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1627: Walka Marcina na śmierć i życie. Zginie od postrzału bronią? - ZDJĘCIA

2022-01-10 21:11

W 1627 odcinku „M jak miłość” Marcin (Mikołaj Roznerski) stoczy walkę na śmierć i życie. Jego praca detektywa wymaga poświęceń, ale aż takich?! Iza (Adriana Kalska) początkowo będzie nieświadoma, że mąż bierze udział w szaleńczej strzelaninie, gdzie ważą się jego losy. W 1627 odcinku „M jak miłość” Chodakowski wpadnie w ogromne kłopoty i ostatecznie wyląduje w szpitalu! Sprawa będzie tak poważna, że nawet Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) nie odważy się powiedzieć Izie prawdy, a załamana kobieta sama spróbuje dociec prawdy i zjawi się na szpitalnym oddziale. Tam usłyszy najgorsze… Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i przekonaj się, co się wydarzy.

"M jak miłość" odcinek 1627 - poniedziałek, 10.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1627 odcinku „M jak miłość” Marcin wpadnie w prawdziwe kłopoty, a jego życie będzie zagrożone. Chodakowski nie raz udowodnił, że nie boi się wyzwań, szczególnie tych niebezpiecznych. W poprzednich odcinkach „M jak miłość” zadarł z oszustem Bosackim (Dariusz Kordek) czy rzucił się w ogień za klientką Dorotą (Emma Giegżno), co świadczy o jego dużej sile walki. Tym razem jednak zapląta się w sprawę, która pociągnie za sobą duże konsekwencje. W 1627 odcinku „M jak miłość” odbędzie się strzelanina, a detektyw zacznie szarpać się z rywalem, który wymierzy do niego z broni. Niczego nieświadoma Iza będzie w tym czasie zmierzała do Warszawy na kolację u Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel). Zamiast miłego wieczoru, zjawi się w szpitalu, by dowiedzieć się prawdy o mężu. Marcin straci życie w szamotaninie z bronią?

Przeczytaj: M jak miłość. Mikołajowi Roznerskiemu pękło serce. Nie ma pojęcia, kogo kocha bardziej

Chodakowski w 1627 odcinku „M jak miłość” trafi na oddział szpitalny, ale na szczęście obejdzie się bez operacji i walki o życie. Marcin wygra bitwę z przeciwnikiem i zostanie ranny. Pielęgniarki opatrzą mu ranę i wypuszczą do domu. Właśnie w momencie wychodzenia z gabinetu zabiegowego, Chodakowski zobaczy spanikowaną żonę. Iza w 1627 odcinku „M jak miłość” usłyszy na korytarzu rozmowę i błędnie wywnioskuje, że Marcin walczy o życie na stole operacyjnym.

- Spokojnie, kochanie, nic mi nie jest... - Marcin uspokoi żonę, która oniemieje na jego widok, bo przecież usłyszy najgorsze. Okaże się jednak, że to nie o jej mężu była mowa, a on ma się całkiem nieźle.

Przeczytaj: Anita z M jak miłość wyznała prawdę o swoim dramacie. Melania Grzesiewicz przeżywa trudne chwile, ale kamufluje to na planie serialu - ZDJĘCIA

W 1627 odcinku „M jak miłość” dojdzie do pojednania Chodakowskich. Już od jakiegoś czasu zbliżali się do siebie, ale strzelanina uświadomi im, że nie mogą bez siebie żyć. - Koniec z tymi wygłupami! Wracam z dziećmi do Warszawy, do domu. I nie próbuj ze mną dyskutować! – powie Iza w 1627 odcinku „M jak miłość” i postanowi, że wraca z dziećmi do Warszawy, a do pracy w Gródku będzie dojeżdżała. Chodakowski nie będzie ukrywał zdziwienia, ale też bardzo się ucieszy na wieści, że żona chce być tylko z nim.

- Jakoś to poukładamy, będziemy kontynuować terapię... Ale chcę tu być, przy tobie... Muszę mieć na ciebie oko - podsumuje Iza w 1627 odcinku "M jak miłość" i tym sposobem kryzys małżeński zostanie zażegnany.

M jak miłość. Cudowne Święta u Chodakowskich. Iza i Marcin razem z dziećmi! Nikt nie uwierzy kto zostanie Mikołajem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze