M jak miłość, odcinek 1643: Koniec Basi i Jaśka. Wyjdą z niego geny ojca zboczeńca?

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1643: Koniec Basi i Jaśka. Wyjdą z niego geny ojca zboczeńca?

M jak miłość, odcinek 1643: Koniec Basi i Jaśka. Wyjdą z niego geny ojca zboczeńca?

W 1643 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) i Jasiek (Stanisław Dusza) staną razem wobec niezwykle trudnej sytuacji. Ania (Gabriela Świerczyńska) po przedawkowaniu psychotropów będzie potrzebowała pomocy przyjaciół, a tymczasem Jasiek okaże się nieodrodnym synem swojego ojca zboczeńca ((Bogusław Kudłek)! Zrozpaczona Basia będzie przekonywała swojego chłopaka, że przecież zawsze dotąd wiedzieli, co zrobić, żeby być dobrymi ludźmi... Ale Jasiek będzie jej słuchał z niewzruszoną, zaciętą miną! Czy w 1643 odcinku "M jak miłość" zobaczymy koniec miłości Basi i Jaśka?

"M jak miłość" odcinek 1643 - poniedziałek, 7.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1643 odcinku "M jak miłość" Ania wyjdzie ze szpitala po przedawkowaniu psychotropów. W 1642 odcinku serialu córka Marty zrobi coś strasznie głupie - aby zdobyć Wareckiego (Wojciech Świeściak) dziewczyna naćpa się i kompletnie nieprzytomna upadnie pod jego drzwiami. Adam szybko odwiezie dziewczynę do szpitala, a w kolejnym odcinku zobaczymy skutki tego zdarzenia. Basia i Jasiek staną wobec konieczności wsparcia przyjaciółki i jedno z nich nie zda egzaminu!

- W takich sytuacjach powinniśmy się wspierać! Tak jak kiedyś! - będzie przekonywała Basia swojego chłopaka w 1643 odcinku "M jak miłość". 

Niestety Jasiek w 1643 odcinku "M jak miłość" nie odpowie na prośby córki Pawła (Rafał Mroczek) ani jednym słowem. Ukochany Basi będzie patrzył na nią w milczeniu i z zaciętą miną. Czyżby w tak trudnej sytuacji życiowej miało wyjść z niego, że nie jest wcale lepszy od swojego ojca zboczeńca?

Zobacz też: Zmiany w M jak miłość i innych hitach TVP na znak solidarności z Ukrainą. Co z emisja? Jest oficjalny komunikat

W tym samym 1643 odcinku "M jak miłość" Franka będzie musiała bronić się nożem przed kolejnym atakiem zboczeńca Igora. Jasiek do tej pory będzie twierdził, że jest w konflikcie z ojcem i nie chce go znać. Ale czy sam zachowa się lepiej? 

Trzeba przyznać, że Ania w 1643 odcinku "M jak miłość" nie ułatwi przyjaciołom sytuacji. Wściekła na cały świat dziewczyna nie będzie chciała z nikim rozmawiać i wszystkich wyrzuci za drzwi. Tyle, że Basia będzie wiedziała, że trzeba wytrwać i pomóc Ani pomimo wszystko. Za to wygląda na to, że Jasiek nie będzie umiał zachować się przyzwoicie. Czy tak zakończy się miłość nastolatków?   

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1645: Śmiertelna choroba spadnie na Ulę i Bartka w najgorszej chwili - ZDJĘCIA

M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze