Zmiany w M jak miłość i innych hitach TVP na znak solidarności z Ukrainą. Co z emisja? Jest oficjalny komunikat

i

Autor: MTL Maxfilm Zmiany w M jak miłość i innych hitach TVP na znak solidarności z Ukrainą. Co z emisja? Jest oficjalny komunikat

Zmiany w M jak miłość i innych hitach TVP na znak solidarności z Ukrainą. Co z emisją? Jest oficjalny komunikat

2022-02-28 8:49

Najpopularniejsze i najchętniej oglądane seriale Telewizji Polskiej zdecydowały się na zmiany, w związku z aktualną sytuacją na Ukrainie. „M jak miłość” i inne uwielbiane seriale TVP, czyli „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe” i „Na sygnale” za pośrednictwem mediów społecznościowych, ogłosiły zmiany w swojej promocji i komunikacji z widzami, jakie będą obowiązywały na ich profilach na Facebooku i Instagramie w najbliższym czasie. Opublikowane komunikaty tyczą się jedynie mediów społecznościowych i nie oznaczają, że kultowe seriale znikną z anteny TVP jak miało to miejsce przy rosyjskich produkcjach! W taki sposób „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe” i „Na sygnale” chcą podkreślić swoją solidarność z Ukrainą!

„M jak miłość” i inne kultowe seriale TVP ogłosiły zmiany na swoich mediach społecznościowych! Co się zmieni? To ich wspólna decyzja na znak solidarności z Ukrainą

Aktualna sytuacja na Ukrainie spowodowała wiele zmian w ramówce Telewizji Polskiej! Zarząd TVP podjął decyzję o wycofaniu z emisji dwóch rosyjskich seriali „Kozacka miłość” oraz „Stepowa miłość”. Rosyjskie produkcje zniknęły nie tylko z telewizji, ale również z internetowej platformy vod.tvp.pl.

Nic nie zmieniło się w emisji uwielbianej przez polskich widzów ukraińskiej produkcji „Zniewolonej”. Widzowie ciągle mogą śledzić losy Kati (Sonya Priss) na antenie TVP 1 w każdą niedzielę o godzinie 20.20 i 21.20, jak również za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Teraz swój głos w tej sprawie wspólnie zabrały najpopularniejsze polskie produkcje, czyli „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe” i „Na sygnale”, które za pośrednictwem Facebooka i Instagrama przekazały fanom ważną wiadomość!

Patrz też: QUIZ. Jak dobrze znasz dzieci z Barw szczęścia? 7/10 dla prawdziwego fana to konieczność

„M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe” i „Na sygnale” za pośrednictwem mediów społecznościowych zwróciły się do fanów z ważnym komunikatem! Najpopularniejsze i najchętniej oglądane seriale TVP podjęły wspólną decyzję, że w najbliższym czasie ograniczą komunikaty, publikowane na Facebooku i Instagramie na znak łączności i solidarności z Ukrainą. Produkcje zgodnie podkreśliły, że ich decyzja zapadła w porozumieniu z twórcami, realizatorami i aktorami kultowych seriali TVP, a mianowicie „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe” i „Na sygnale”!

- Drodzy Widzowie, w związku z wojną w Ukrainie nie pozostajemy obojętni i solidaryzujemy się z naszymi dzielnymi Sąsiadami. W tym trudnym czasie ograniczamy komunikację i przekierowujemy energię i uwagę na działania, które niosą pomoc i wsparcie. Was również do tego zachęcamy. ??Twórcy, realizatorzy i aktorzy serialu „M jak Miłość” – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2582: Iwona straci prawo do wykonywania zawodu?! Hubert już nie pozna swojej siostry 

Opublikowany komunikat na profilach „M jak miłość” i innych hitów TVP dotyczy wyłącznie zmian w promocji i komunikacji w mediach społecznościowych i nie oznacza żadnych zmian z emisją seriali na antenach Telewizji Polskiej, jak i ich dostępności na internetowej platformie vod.tvp.pl! Widzowie ciągle będą mogli śledzić losy Mostowiaków, Rogowskich, Zduńskich, Chodakowskich i ich przyjaciół z „M jak miłość” w poniedziałki i wtorki o godzinie 20.55, bohaterów „Barw szczęścia” od poniedziałku do piątku o 20.10, lekarzy z Leśnej Góry w środy o 20.55 oraz ratowników z „Na sygnale” w czwartki o 21.00 i piątki o 21.35! Oczywiście wcześniej, jak było to do tej pory, fani mogą obejrzeć premierowe odcinki na platformie vod.tvp.pl!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2583: Dramatyczny telefon Józka w środku nocy! Natalia przekaże mu złe wieści o Julci

M jak miłość. Nowy romans Tadeusza. Piękna blondynka zastąpi mu Olę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze