Barwy szczęścia, odcinek 2583: Dramatyczny telefon Józka w środku nocy! Natalia przekaże mu złe wieści o Julci

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2583: Dramatyczny telefon Józka w środku nocy! Natalia przekaże mu złe wieści o Julci

Barwy szczęścia, odcinek 2583: Dramatyczny telefon Józka w środku nocy! Natalia przekaże mu złe wieści o Julci

2022-02-27 16:31

W 2583 odcinku „Barw szczęścia” Józek (Patryk Pniewski) odbierze dramatyczny telefon od Natalii (Maria Dejmek) w środku nocy! Prawniczka poinformuje go, że Julita (Katarzyna Sawczuk) przeszła kolejne załamanie nerwowe i trafiła do psychiatria, a jego córka znalazła się w poważnym niebezpieczeństwie i tylko chwile dzielą go od definitywnej straty córki! W 2583 odcinku „Barw szczęścia” Zwoleńska zarządzi, że natychmiast muszą jechać do Stendal, aby uratować Julcię (Julia Staniszewska)! Zdenerwowany Sałatka od razu zerwie się na nogi i rozpocznie się dramatyczna walka o jego córkę! Czy Józek i Natalia zdążą ją ocalić?

"Barwy szczęścia" odcinek 2583 - wtorek, 1.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2583 odcinku „Barw szczęścia” noc Józka i Gabrysi (Marta Juras) zaburzy dramatyczny telefon od Natalii! Sałatka będzie bardzo zdezorientowany, jednak nie będzie miał żadnych wątpliwości, że skoro jego prawniczka dzwoni do niego o 3 w nocy, to coś musiało się stać! W końcu Urszula (Bożena Stachura) chytrym podstępem zabrała mu córkę i za jego plecami wywiozła ją do niezrównoważonej psychicznie matki do Niemiec, która wrobiła go w porwanie własnej córki! Niestety w 2583 odcinku „Barw szczęścia” Józek nie pomyli się, a telefon od Natalii nie będzie zwiastował nic dobrego…

- Trzecia w nocy! Kto to? – zdziwi się zaspana Gabrysia.

- To pani Natalia. Coś się chyba musiało stać – uzna Józek.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2582: Iwona straci prawo do wykonywania zawodu?! Hubert już nie pozna swojej siostry

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ przerażającą rozmowę Józka z Natalią w 2583 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2583 odcinku „Barw szczęścia” przerażona Natalia wyzna Józkowi, że natychmiast muszą jechać do Niemiec, aby uratować jego córkę! Prawniczka wyzna mu, że wie ze swoich źródeł, iż Julita przeszła kolejne załamanie nerwowe i trafiła do psychiatryka, a porzuconą Julcią już zajęły się niemieckie służby, które już zaczęły szukać jej nowej rodziny!

- Tak pani mecenas? – spyta niepewnie.

- Panie Józku musimy jechać do Stendal. Teraz! – powie stanowczo Natalia.

- Teraz? Co się dzieje? – zdziwi się.

- Pana żona miała kolejne załamanie nerwowe, trafiła do szpitala. Julkę zabrano do Jugendamtu – wyjaśni mu Zwoleńska.

- Chwileczkę, ale skąd to pani wie? Od Julity? – spyta pogubiony Sałatka.

W 2583 odcinku „Barw szczęścia” Natalia da mu jasno do zrozumienia, że tylko chwile dzielą go od definitywnej straty córki, więc jeżeli chce ją odzyskać, to nie mają już czasu do stracenia! Jej słowa od razu postawią Józka na nogi!

- Nie, mamy tam swojego człowieka… Panie Józku wszystko powiem po drodze. Musimy zdążyć zanim pana córeczka trafi do rodziny zastępczej – zaalarmuje go.

- Tak, jasne już się zbieram – stwierdzi Józek.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2587: Michalina ofiarą zboczeńca! Zaatakuje, gdy pozbędzie się Witka - ZDJĘCIA

Dramatyczny telefon od Natalii w 2583 odcinku „Barw szczęścia” zaniepokoi również Gabrysie, która od razu wypyta Józka o szczegóły, jednak zdeprawowany Sałatka wyzna jej tylko, że jedzie walczyć o córkę i nie ma zamiaru bez niej wracać!

- Józek, co się stało? – spyta przejęta Gabrysia.

- Nie odbiorą mi jej, rozumiesz? Nie pozwolę im na to! – odpowie jej zdawkowo.

Jeszcze w 2583 odcinku „Barw szczęścia” Natalia i Józek wyruszą do Niemiec i rozpocznie się dramatyczna walka o Julcię! Niestety na miejscu pojawią się komplikacje, gdyż w dokumentach niemieckich służb o Józku będzie widniała jedynie informacja, że próbował uprowadzić własną córkę! Z tego względu nikt nie będzie chciał z nim rozmawiać, ale dzięki znajomością Natalii, uda im się dowiedzieć, że w sprawie Julci wszczęto już postępowanie i sekundy dzielą ją od przekazania rodzinie zastępczej!

- Józek szybko, bo Julka zaraz trafi do rodziny zastępczej – zaalarmuje go Natalia.

- Co tak szybko? Jak to możliwe? – spyta wyraźnie zaskoczony Józek.

- Tak tu działają. Chcą zminimalizować traumę dziecka i jak najszybciej stworzyć mu warunki zbliżone do rodziny. Chodźmy – oznajmi prawniczka, dzięki której w ostatniej chwili uda się ocalić Julcię! Jednak to nie będzie koniec jej traumy, gdyż chwilę po odbiciu dziecka na miejscu zjawi się również Urszula i dopiero wtedy zaczną się kłopoty!

Spójrz również: QUIZ. Jak dobrze znasz dzieci z Barw szczęścia? 7/10 dla prawdziwego fana to konieczność

Barwy szczęścia, odcinek 2567: Wstrętny Klemens wrobi Józka w romans, żeby Julita odebrała mu dziecko
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze