Barwy szczęścia, odcinek 2582: Iwona straci prawo do wykonywania zawodu?! Hubert już nie pozna swojej siostry

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2582: Iwona straci prawo do wykonywania zawodu?! Hubert już nie pozna swojej siostry

Barwy szczęścia, odcinek 2582: Iwona straci prawo do wykonywania zawodu?! Hubert już nie pozna swojej siostry

2022-02-28 8:48

W 2582 odcinku „Barw szczęścia” Iwona (Izabela Zwierzyńska) na własnej skórze przekona się, że Grażyna (Kinga Suchan) wcale nie żartowała i faktycznie doniosła na nią do Izby Lekarskiej! Co więcej, Pyrka przekona się, że była kochanka Kępskiego (Jakub Sokołowski) faktycznie ma tam silne kontakty, gdyż komisja wezwie ją na spotkanie tuż po złożeniu skargi, co normalnie tak szybko się nie zdarza! W 2582 odcinku „Barw szczęścia” Iwona odbierze dramatyczny telefon, wzywający do stawienia się przed komisją, czym bardzo zaniepokoi Huberta (Marek Molak)! Mąż Klary (Olga Jankowska) nie będzie mógł uwierzyć, że jego siostra wpakowała się w takie bagno, a nawet przestanie wierzyć w jej niewinność!

"Barwy szczęścia" odcinek 2582 - poniedziałek, 28.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2582 odcinku „Barw szczęścia” Iwona będzie kłębkiem nerwów, gdyż za kilka godzin Tomek ma mieć operację przeszczepu wątroby, od którego będzie zależało jego życie! Nie byłoby to możliwe, gdyby nie jej pomoc i rozmowy z synem Kępskiego, Wiktorem (Grzegorz Kestranek), który jako jedyny z jego rodziny mógł zostać dawcą! Ani jego rodzice ani nawet Iwona nie mieli zgodności tkankowej poza Wiktorem, z którym Tomek przez lata nie utrzymywał żadnego kontaktu! W 2582 odcinku „Barw szczęścia” po szczerej rozmowie z Iwoną i Tomkiem, Wiktor zgodzi się oddać część swojej wątroby ojcu wbrew woli swojej matki Grażyny, która nie wyraziła na to zgody! Winną całej sytuacji oskarżyła Iwonę i obiecała jej zemstę, którą w 2582 odcinku „Barw szczęścia” zacznie realizować!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2587: Michalina ofiarą zboczeńca! Zaatakuje, gdy pozbędzie się Witka - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ dramatyczny telefon Iwony z Izby Lekarskiej w 2582 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2582 odcinku „Barw szczęścia” Iwona odbierze telefon z Izby Lekarskiej, która po otrzymaniu skargi od Grażyny od razu postanowi wyjaśnić tą sprawę! Komisja nakaże Pyrce stawić się w Izbie już kolejnego dnia od otrzymania zgłoszenia, co w rzeczywistości nigdy nie ma miejsca tak szybko, dlatego tak bardzo zaskoczy Iwonę!

- Halo. Dzień dobry, przy telefonie. Rozumiem. Te zarzuty są bezpodstawne. Tak, oczywiście stawię się jak tylko dostanę wezwanie do Izby. Jutro?! Dobrze, do widzenia – zdziwi się Iwona.

Tuż po skończonej rozmowie w 2582 odcinku „Barw szczęścia” na twarzy Iwony od razu pojawi się niepokój, co nie ujdzie uwadze Huberta! Dopiero wtedy Pyrka zrozumie, że Grażyna wcale nie żartowała i faktycznie postanowiła ją załatwić, a przy jej znajomościach w Izbie Lekarskiej, jest to bardziej prawdopodobne niż się spodziewała!

- Wszystko okej? – zaniepokoi się Hubert.

- Normalnie to trwa tygodniami. Chyba rzeczywiście Grażyna ma tam jakieś znajomości – przyzna wyraźnie zdenerwowana Iwona.

Zobacz także: QUIZ. Jak dobrze znasz dzieci z Barw szczęścia? 7/10 dla prawdziwego fana to konieczność

Zdenerwowanie Iwony w 2582 odcinku „Barw szczęścia” niemal natychmiast udzieli się Hubertowi, który zacznie się bać o pozycję siostry! Pyrka uzna, że skoro komisja skontaktowała się z nią tak szybko, to na pewno już coś na nią znalazła i nawet tłumaczenia Iwony na wiele się tu zdadzą!

- Jeżeli ta Izba Lekarska działa tak szybko od złożenia skargi to… oby nie było z tego jakiś kłopotów – oceni Hubert.

- Nie zrobiłam niczego złego! Nie złamałam zasad etyki lekarskiej – zacznie się mu tłumaczyć, ale Hubert w 2582 odcinku „Barw szczęścia” wcale nie będzie tego taki pewien, gdyż sam dobrze widział, ile Iwonę kosztuję zły stan Tomka i to, że jest gotowa zrobić wszystko, aby ocalić mu życie! Zatem równie dobrze faktycznie mogła namawiać Wiktora do oddania ojcu wątroby!

- To oceni komisja – uświadomi ją.

- Nie mają się do czego przyczepić. Z resztą nieważne. Najważniejsze w tej chwili jest życie Tomka i jego syna... Resztą będę się martwiła później! – uzna Iwona, czym tylko utwierdzi Huberta, że nie myli się w swoich podejrzeniach!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2584: Chora psychicznie Urszula odbierze Józkowi córkę! Za plecami adwokata uknuje kolejną intrygę – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2582: Kępski przed operacją odda synowi cały majątek! Tak Tomek zapłaci Wiktorowi za wątrobę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany