Barwy szczęścia, odcinek 2581: Kochanka Kępskiego zniszczy Iwonę! Nie daruje jej, że straciła syna

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2581: Kochanka Kępskiego zniszczy Iwonę! Nie daruje jej, że straciła syna

Barwy szczęścia, odcinek 2581: Kochanka Kępskiego zniszczy Iwonę! Nie daruje jej, że straciła syna

2022-02-25 12:40

W 2581 odcinku „Barw szczęścia” Wiktor (Grzegorz Kestranek) zdecyduje się w końcu oddać część wątroby swojemu umierającemu ojcu (Jakub Sokołowski), mimo usilnego sprzeciwu Grażyny (Kinga Suchan)! Kępski nigdy nie interesował się losem syna, a przypomniał sobie o jego istnieniu wówczas, gdy okazało się, że tylko z nim ma zgodność tkankową! W 2581 odcinku „Barw szczęścia” Wiktor ulegnie naciskom Tomka I Iwony (Izabela Zwierzyńska), którą Grażyna uzna za największego wroga! Kochanka Kępskiego nie daruje jej, że przez nią straciła jedynego syna i ostro się na niej zemści za to, że namówiła go do przeszczepu! Grażyna doniesie na nią do Izby Lekarskiej, co może oznaczać dla Iwony koniec jako lekarza! Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2581 - piątek, 25.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2581 odcinku „Barw szczęścia” Wiktor sprzeciwi się swojej matce Grażynie i pod wpływem rozmów z Tomkiem i Iwoną, wreszcie zdecyduje się uratować umierającego ojca! Przypomnijmy, że Kępski przypomniał sobie o tym, że ma syna wówczas, gdy zaczął umierać i jedyną szansą dla niego był szybki przeszczep wątroby, której część mógł pozyskać tylko od Wiktora. Ani jego rodzicie ani Iwona nie mogli zostać dawcami, a Tomek był daleko na liście chętnych do przeszczepu. Niestety, zakup wątroby na czarnym rynku również skończył się fiaskiem, a jego stan tylko się pogarszał. W tej sytuacji Iwona nie miała już innego wyjścia i jeszcze raz spotkała się z synem Tomka, aby pod pretekstem naprawy ich kontaktów, namówić Wiktora do przeszczepu! W 2581 odcinku „Barw szczęścia” Pyrka osiągnie swój cel, gdyż pod wpływem rozmowy z ojcem Wiktor zdecyduje się oddać część wątroby Tomkowi, czego Grażyna jej nie daruje!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2587: Michalina ofiarą zboczeńca! Zaatakuje, gdy pozbędzie się Witka - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Grażyna naskakuje na Iwonę w 2581 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2581 odcinku „Barw szczęścia” Grażyna tuż po rozmowie z synem najpierw uda się do Tomka, aby wygarnąć mu, co o nim myśli. Dawna kochanka wprost oskarży go o manipulację uczuciami ich syna i da mu jasno do zrozumienia, że Wiktor nie jest mu niczego winien. A gdy ta rozmowa nie przyniesie jej pożądanego skutku, to uda się do Iwony, na którą zrzuci całą winę za decyzje swojego syna! W 2581 odcinku „Barw szczęścia”  Grażyna nie daruje jej, że za jej plecami namówiła Wiktora do przeszczepu, a na dodatek nie umie się do tego przyznać!  

- Mogę na chwilę? – zacznie zdenerwowana Grażyna.

- Tylko bardzo proszę bez awantur w przychodni – zaznaczy wyraźnie Iwona.

- Nie przyszłam się kłócić. Chce ci spojrzeć prosto w oczy i zapytać, czy to jest w porządku, żeby lekarz namawiał kogoś do zastania dawcą organów, zwłaszcza nastolatka – wygarnie jej.

- Nie namawiałam Wiktora do zastania dawcą tylko do pojednania się z ojcem – usprawiedliwi się Iwona.

- Bo liczyłaś, że wtedy odda mu część wątroby. I dopięłaś swego, bo mój syn to rozważa – uzupełni ją.

- Naprawdę, nie rozmawiałam z nim z taką intencją – wytłumaczy się.

- Boże, jaka ty jesteś zakłamana. Dokładnie tak jak Tomek. Świetnie się dobraliście – skwituje.

Zobacz także: QUIZ. Jak dobrze znasz dzieci z Barw szczęścia? 7/10 dla prawdziwego fana to konieczność

W 2581 odcinku „Barw szczęścia” Grażyna nie daruje Iwonie, że jako lekarz i jako matka świadomie naraża Wiktora na takie niebezpieczeństwo! Oczywiście Pyrka zacznie jej tłumaczyć, że w tym przypadku ryzyko operacji jest niewielkie, ale dla Grażyny to będzie za mało!

- Nie wierzę w ani jedno twoje słowa i wiedz, że nie pozwolę skrzywdzić swojego syna ani tobie ani Tomkowi – zaznaczy wyraźny Grażyna.

- Żadne z nas tego nie chce i jako lekarz mogę powiedzieć, że ryzyko powikłań u dawcy płata wątroby jest poniżej połowy procenta – zapewni ją.

- Nie interesują mnie statystki tylko życie i zdrowie mojego dziecka. Co z ciebie za matka, jeżeli tego nie rozumiesz – naskoczy na nią.

- Rozumiem… ale Wiktor jest młody. Realnie zagrożenie jest naprawdę niewielkie – wyjaśni jej raz jeszcze Iwona.

Wtedy w 2581 odcinku „Barw szczęścia” Grażyna zrozumie, że nie wymusi na Iwonie zmiany decyzji i zacznie ją straszyć! Obieca Pyrce, że tak tego nie zostawi i że za swoje zachowanie odpowie przed Izbą Lekarską, w której ma znajomości! Da jej jasno do zrozumienia, że to będzie już jej koniec jako lekarza!

- Widzę, że się nie dogadamy. Nie chciałam tego zgłaszać, ale nie mam innego wyjścia – rzuci nagle kochanka Kępskiego.

- Policja już u mnie była. Nie dopatrzyli się mojej winy – wejdzie jej w słowo.

- Bo nie znają się na etyce lekarskiej, za to Izba Lekarska na pewno tobą potrząśnie. Szczególnie, że mam tam znajomego – zagrozi jej na do widzenia.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2584: Chora psychicznie Urszula odbierze Józkowi córkę! Za plecami adwokata uknuje kolejną intrygę – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2581: Syn odda Kępskiemu wątrobę. Tak odzyska ojca?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze