M jak miłość, odcinek 1645: Śmiertelna choroba spadnie na Ulę i Bartka w najgorszej chwili - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1645: Śmiertelna choroba spadnie na Ulę i Bartka w najgorszej chwili - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1645: Śmiertelna choroba spadnie na Ulę i Bartka w najgorszej chwili - ZDJĘCIA

2022-02-27 22:33

W 1645 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) dowiedzą się o śmiertelnej chorobie. Przerażająca diagnoza spadnie na ich rodzinę w momencie kiedy Lisieccy będą musieli zmierzyć się z bolesną przeszłością Uli, traumą jaką przeżyła w dzieciństwie, kiedy prawdziwy ojciec, pijak Bronisław Jakubczyk (Michał Breitenwald) oddał ją do domu dziecka! Wbrew woli męża Ula w 1645 odcinku "M jak miłość" postanowi pomóc Jakubczykowi, który żyje w skrajnej nędzy, zdany na łaskę podejrzanego sąsiada z Uniszewa. Zlituje się nad ojcem i właśnie wtedy usłyszy o tym, że Jakubczyk jest poważnie chory i umiera... Ile w tym prawdy?

"M jak miłość", odcinek 1645 - poniedziałek, 14.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Chwila, w której w 1645 odcinku "M jak miłość" Ula postanowi pomóc Jakubczykowi, który nigdy nie był dla niej kochającym ojcem, który całe życie pił, porzucił córkę gdy była jeszcze dzieckiem, będzie miała decydujący wpływ na losy całej rodziny Lisieckiej. Z jednej strony Ula nie będzie w stanie zapomnieć o tym, co zrobił jej ojciec, ile przez niego wycierpiała, kiedy oddał ją do domu dziecka, ale z drugiej serce podpowie jej, że powinna otoczyć Bronisława opieką.

W 1645 odcinku "M jak miłość" Nie zdoła wymazać z głowy druzgocącego obrazu schorowanego pijaka, mieszkającego w rozwalającej się ruderze w Uniszewie, na podwórku jakiegoś podejrzanego sąsiada Horbaczewskiego (Zbigniew Jaremko). Nie będzie jednak świadoma tego co knuje Jakubczyk i jak Horbaczewski napuszcza go na córkę! Kolejna wizyta Uli i ojca pijaka w 1645 odcinku "M jak miłość" będzie miała już inny przebieg. Odwiedzi go, by zaoferować mu swoją pomoc. Nie zważając na to, że Jakubczyk pozwał ją do sądu o alimenty w wysokości 1200 złotych! Zastanie ojca w domu Horbaczewskiego, gdzie będzie panował brud i bałagan. Ten widok wstrząśnie Ulą jeszcze bardziej.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1645: Marysia uratuje związek Basi i Dawida! Nie pozwoli, aby Jaszewska wywiozła syna do USA

- Ula absolutnie nie jest nic winna swojemu ojcu, po tym jak ją całe życie traktował. Odczuwa żal i litość nad ojcem. Jakiś taki przyzwoity odruch w niej każdej jej to odczuwać - powiedziała Iga Krefft w "Kulisach serialu M jak miłość". I choć Jakubczyk podczas spotkania z córką w 1645 odcinku "M jak miłość" będzie ją zapewniał, że chce naprawić dawne błędy, pragnie się do niej zbliżyć, to Lisiecka zachowa czujność. Bardzo słusznie, bo ojciec będzie w zmowie z sąsiadem!

- Wiem, że chcesz ją naciągnąć!- domyśli się Horbaczewski, u którego pijak będzie miał spory dług do spłacenia. Kiedy Ula w 1645 odcinku "M jak miłość" usłyszy od ojca o śmiertelnej chorobie, o tym, że wkrótce Jakubczyk może umrzeć jeszcze bardziej zacznie się nad nim litować. A to nie spodoba się Bartkowi, który bardzo podejrzliwie będzie podchodził do prawdziwego ojca Uli.

Sprawdź też: M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany - WIDEO

Pomoc jaką Ula w 1645 odcinku "M jak miłość" zaoferuje choremu Jakubczykowi będzie obejmowała pieniądze na leczenie, jedzenie i godne życie. Ale pijakowi i tak będzie mało. Bo postanowi wyciągnąć od Uli ile tylko się da! Nie będzie miał żadnych skrupułów, by znów niszczyć życie jedynej córce. Śmiertelna choroba Jakubczyka w 1645 odcinku "M jak miłość" może się okazać jednym wielkim kłamstwem, żałosną próbą wzbudzenia litości w Uli, żeby naciągnąć ją na duże pieniądze. A najgorsze będzie to, że Ula nie posłucha ostrzeżeń Bartka, który nie będzie ufał Jakubczykowi.

M jak miłość. Koszmarny powrót ojca Uli.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze