M jak miłość, odcinek 1645: Marysia uratuje związek Basi i Dawida! Nie pozwoli, aby Jaszewska wywiozła syna do USA

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1645: Marysia uratuje związek Basi i Dawida! Nie pozwoli, aby Jaszewska wywiozła syna do USA

M jak miłość, odcinek 1645: Marysia uratuje związek Basi i Dawida! Nie pozwoli, aby Jaszewska wywiozła syna do USA

2022-02-23 10:37

W 1645 odcinku „M jak miłość” Dawid (Iwo Wiciński) ucieknie z domu, aby nie wyjechać z Olgą (Małgorzata Lewińska) do USA. Jaszewska zrobi wszystko, aby wymusić na synu zmianę decyzji , ale nastolatek się zbuntuje i we wszystko wtajemniczy Basię (Karina Woźniak) i Barbarę (Teresa Lipowska). W 1645 odcinku „M jak miłość” Dawid ukryje się u Mostowiaków, co nie ujdzie uwadze Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Rogowska już dłużej nie będzie mogła patrzeć na cierpienie zakochanych i postanowi im pomóc. Skontaktuje się z Olgą i w końcu przemówi jej do rozsądku, dzięki czemu ocali związek Basi i Dawida!

"M jak miłość", odcinek 1645 - poniedziałek, 14.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1645 odcinku „M jak miłość” Olga w końcu zbierze się na odwagę i powie Dawidowi, że podjęła decyzję o ich przeprowadzce na stałe do USA. Ta wiadomość kompletnie wstrząśnie nastolatkiem, który nie będzie mógł zrozumieć postępowania własnej matki! Nie dość, że po rozwodzie z Mariuszem (Tomasz Lulek) porzuciła go i nie interesowała się jego losem, to jeszcze teraz po aresztowaniu Jaszewskiego za zabicie Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), chce całkowicie odciąć go od ojczyma, który zostanie w Grabinie zupełnie sam. Oprócz tego, w ogóle nie liczy się z jego uczuciami i tym, że swoją decyzją spisuje go na rozłąkę z ukochaną Basią, przy której zmienił się na lepszego człowieka! W 1645 odcinku „M jak miłość” Dawid nie będzie mógł uwierzyć w podłość swojej matki i będzie oporny na jej argumenty! Jaszewski ucieknie z domu, aby dać Oldze jasny sygnał, że nigdy nie zgodzi się na wyjazd do USA!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1640: Ostatnie pożegnanie Oli i Tadeusza! Oświadczyny już niczego nie zmienią – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ miłość Basi i Dawida w "M jak miłość" >>>

W 1645 odcinku „M jak miłość” Dawid będzie ukrywał się w pokoju Basi! Jak podaje swiatseriali.interia.pl w tajemnicę nastolatków będzie wtajemniczona jedynie Barbara, która da młodym na to ciche przyzwolenie! Jednak o ucieczce Dawida szybko dowie się również Marysia, którą Olga natychmiast zaalarmuje. Jaszewska wyzna Rogowskiej, że w końcu sama powiedział Dawidowie o wyjeździe do USA, czemu on wyraźnie się sprzeciwił. Reakcja nastolatka w ogóle nie zdziwi Marysi, która doskonale zdawała sobie sprawę, że ukochany Basi zareaguje właśnie w ten sposób, dlatego nie chciała mu tego mówić w imieniu Olgi!

W 1645 odcinku „M jak miłość” Dawid obieca Basi, że nigdy nie wyjedzie z Polski nie tylko ze względu na nią, ale również i ojczyma, od którego matka chce go odseparować i zostawić na pastwę losu. Jaszewski namówi swoją ukochaną, aby w tajemnicy przez bliskimi, razem z nim wybrała się do Łodzi, gdzie mieszka kuzynka jego matki. Dawid będzie liczył na to, że krewna zgodzi się przyjąć go pod swój dach, na czas wyjazdu matki do USA. Ale Basia mu odmówi i wpadnie na dużo lepszy pomysł!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1640: Barbara wymusi na siostrzenicy Modrego przysięgę! Nie da jej innego wyboru – ZDJĘCIA

Jeszcze w 1645 odcinku „M jak miłość” Basia w końcu powie Marysi, że ukrywa Dawida w swoim pokoju. Załamana nastolatka poprosi matkę, aby w ich imieniu skontaktowała się z Olgą i spróbowała z nią ponegocjować, aby Dawid nie musiał wyjeżdżać do USA. W międzyczasie Jaszewski sam skontaktuje się z kuzynką z Łodzi, która zgodzi się, aby został u niej aż do wakacji.

W 1645 odcinku „M jak miłość” Rogowska oczywiście zgodzi się pomóc zakochanym nastolatkom i skontaktuje się z Jaszewską. Wyjawi jej, że Dawid ukrył się właśnie u nich i przekona ją, że jego wyjazd do USA nie jest dobrym pomysłem! Tylko jej uda się wpłynąć na Olgę i sprawić, że w końcu spojrzy na to z innej strony, nie myśląc tylko o sobie, ale również o dobru Dawida, który ma tutaj swoją ukochaną Basię i ojczyma! Tuż po rozmowie z Jaszewską, Rogowska zakomunikuje Basi i Dawidowi dobre wieści! Chłopak Basi może jednak zostać w Polsce!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1640: Ula ostro odegra się na Oli! Nie daruje jej, że tak potraktowała Tadeusza – WIDEO

M jak miłość, odcinek 1640 ZWIASTUN. Tadeusz pozwoli Oli odejść z mężem. Rogowski wypędzi Dawida z łóżka Basi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze