Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Mania po aresztowaniu Ryszarda zacznie brać psychotropy. Tylko rodzina może ją uratować - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Mania po aresztowaniu Ryszarda zacznie brać psychotropy. Tylko rodzina może ją uratować - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Mania po aresztowaniu Ryszarda zacznie brać psychotropy. Tylko rodzina może ją uratować - ZDJĘCIA

2022-03-06 20:55

W 1 odcinku "Stulecia Winnych 4" Mania (Magdalena Walach) fatalnie zniesie aresztowanie Ryszarda (Piotr Rogucki). Załamana Winna będzie widywała ukochanego męża tylko w sądzie, gdzie zauważy w jak okropnym jest stanie. Mania będzie przekonana, że Ryszard jest bity i głodzony i nie da sobie wytłumaczyć, że jest już inaczej. Mamie towarzyszyć będą córki, a Basia (Kamila Bujalska) dojdzie do wniosku, że jedyne co jej pomoże, to leki na uspokojenie. I tak Mania zacznie faszerować się psychotropami, aby przetrwać najgorsze. Tylko Ania (Urszula Grabowska) spróbuje przekonać siostrę, że jeszcze jest nadzieja i warto żyć! Czy rodzina wyciągnie Manię w 1 odcinku "Stulecia Winnych 4" z dna rozpaczy?

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 1,  premiera - niedziela, 6.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 1 odcinku 4 sezonu "Stulecie Winnych" zacznie się od tragedii w domu Mani. Ryszard zostanie aresztowany i wtrącony do więzienia z podejrzeniem zamachu stanu! Załamana Mania cała winę za udział męża w strajkach w Ursusie i ostateczne uwięzienie, weźmie na siebie. W poruszającej rozmowie z Anią wyzna, że mogła temu zapobiec!

- Nie wiem, dlaczego go nie powstrzymałam. Przecież powinnam wiedzieć, że Rysiek będzie strajkować! Wszystkim tylko niszczę życie! Paweł też przez mnie uciekł z Brwinowa! - wyzna siostrze załamana Borkowska. 

- Mania, to nie prawda! Walczyłaś o Pawła, o dziewczynki, o Ryśka - będzie przekonywała Manię Ania. 

Później 1 odcinku 4 sezonu "Stulecie Winnych" siostry będą razem w sądzie słuchały aktu oskarżenia, w którym usłyszą same podły słowa. Mania jednak będzie myślała o tym, w jak bardzo złym stanie jest jej ukochany mąż.  

Zobacz też: Koniec Zniewolonej. Pojedynek na śmierć i życie Żadana z Jabłoniewskim w ostatnim 24 odcinku. Katia będzie musiała wybrać

Stulecie Winnych 4, odc. 1: Mania (Magdalena Walach), Basia (Kamila Bujalska)

i

Autor: tvp/vod

- Boże, jaki on mizerny... 

Z sali sądowej w 1 odcinku 4 sezonu "Stulecie Winnych" wyprowadzi mamę Basia. - Widziałaś jaki on chudy był? I cerę miał taką... - Mania będzie załamana, że nie może należycie zadbać o męża. 

- Mamuś, jest w areszcie, to normalne...   - będzie przekonywała Manię córka. 

Ale Mania nie będzie w stanie w 1 odcinku 4 sezonu "Stulecie Winnych" ani jeść, ani rozmawiać, ani myśleć. Basia więc zaaplikuje jej środki psychotropowe na uspokojenie, bo dojdzie do wniosku, że tylko głęboki sen może postawić mamę na nogi. Fiolkę z lekami wręczy Kasi ze słowami, ze mama musi teraz odpoczywać. 

Ale najważniejsze słowa do Mani w 1 odcinku 4 sezonu "Stulecie Winnych" padną z ust jej siostry w 1 odcinku 4 sezonu "Stulecie Winnych". 

- Nie mam już siły, nie mam... Nie wiem już co mam robić, nie mam siły - będzie powtarzała w kółko Mania. 

- Ale masz rodzinę - odpowie siostrze Ania i złapie ją za rękę. 

I Ania będzie miała rację - dzięki rodzinie Winnych w 1 odcinku 4 sezonu "Stulecie Winnych" sprawa Ryszarda zacznie wyglądać inaczej. Winni znajdą pomoc i znajdzie się nadzieja na to, aby Ryszard zobaczył wolność.   

Nie przegap: Stulecie Winnych 4 sezon. Władek dożyje 100. urodzin! Wcześniej pochowa młodszego brata Stanisława - ZDJĘCIA, WIDEO

Stulecie Winnych 4 sezon odc. 40 (odc. 1). Ryszard (Piotr Rogucki)

i

Autor: materiały prasowe TVP/ Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 4 sezon odc. 40 (odc. 1). Ryszard (Piotr Rogucki)
Stulecie Winnych 4 sezon ZWIASTUN. Dramatyczna walka o uwolenienie Ryszarda z więzienia. Ewa wróci z Izraela!
Najnowsze