Koniec Zniewolonej. Pojedynek na śmierć i życie Żadana z Jabłoniewskim w ostatnim 24 odcinku. Katia będzie musiała wybrać

i

Autor: TVP Koniec Zniewolonej. Pojedynek na śmierć i życie Żadana z Jabłoniewskim w ostatnim 24 odcinku. Katia będzie musiała wybrać

Koniec Zniewolonej. Pojedynek na śmierć i życie Żadana z Jabłoniewskim w ostatnim 24 odcinku. Katia będzie musiała wybrać

2022-03-13 20:51

W finale "Zniewolonej 3" zobaczymy pojedynek Żadana (Maxim Radugin) z Jabłoniewskim (Siergiej Strelnikov)! Walka na śmierć i życie odwiecznych wrogów rozegra się w ostatnim, 24 odcinku ukraińskiego hitu. Katia (Sonya Priss) w ciąży z mężem będzie musiała dokonać dramatycznego wyboru, z kim chce wychować dziecko! Kto wygra pojedynek i spędzi z Katią resztę życia - oszust Żadan, czy żądny zemsty książę? Dramatyczne sceny pojedynku Żadana z Jabłoniewskim i wybór Katii zobaczymy już w finałowym 24 odcinku 3 sezonu "Zniewolonej"!

"Zniewolona" 3 sezon, odcinek 24 (odc. 72) - niedziela, 13.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

To się musi tak skończyć - w finale "Zniewolonej 3" Żadan i Jabłoniewski rozegrają ostatnią walkę na śmierć i życie! Zrozpaczona Katia w ciąży będzie musiała dokonać dramatycznego wyboru, z kim chce wychować dziecko. Zemsta księcia, który nigdy nie darował Żadanowi śmierci swojej ukochanej żony Wiery, znajdzie swój krwawy finał. Który z odwiecznych z wrogów zginie? 

Zanim dojdzie do pojedynku w 22 odcinku "Zniewolonej" Katia pozna całą prawdę na temat śmierci żony Jabłoniewskiego. Żona Andrieja będzie wstrząśnięta. kiedy dowie się, jak zakończyła się intryga jej męża przeciwko księciu. Żadan lata temu zwabił do salonu Makarowej Wierę i koszmarnie upokorzył ją publicznie. W ten sposób Andriej chciał wywołać skandal, a doprowadził do śmierci ukochanej żony Gnatkiewicza.

To madame Makarowa w 22 odcinku "Zniewolonej" zdradzi cała prawdę o śmierci Wiery, bo Żadan i ją spróbuje oszukać. Finał tej ponurej historii zobaczymy w 24 odcinku "Zniewolonej" - czy książę na oczach żony Żadana pomści śmierć ukochanej Wiery? 

Nie przegap: Zniewolona 3, odcinek 21: Katia w ciąży z Żadanem! Wróci do Andrieja dla dobra dziecka - ZDJĘCIA

Katia w finale "Zniewolonej 3" będzie musiała dokonać dramatycznego wyboru - czy trwać u boku męża potwora, bo to jemu przysięgała wierność i miłość aż po grób? Żona Żadana w dodatku będzie z nim w ciąży, ale jej dobre serce z wielkim trudem zniesie tragiczną prawdę o mężu.... Czy Katia uratuje Żadanowi życie, czy jednak pozwoli, aby książę ostatecznie pokonał rywala? 

Na finałowy, 24 (72) odcinek "Zniewolonej 3" będziemy czekać o tydzień dłużej, bo w TVP ostatnie dwa odcinki serialu podzieliła na dwie niedziele marca - 6 i 13 marca. Zdradzamy, ze Katia wychowa dziecko Żadana ze zwycięzcą pojedynku! Czy będzie to książę Jabłoniewski, czy Żadan dowiemy się w TVP1 już za 3 tygodnie! 

Zobacz też: Stulecie Winnych 4 sezon. Jerzyk będzie donosił na Winnych? Starszy syn Andzi po powrocie z Włoch zostanie zdrajcą - ZWIASTUN

Zniewolona 3, odcinki 21-22 ZWIASTUN. Katia w ciąży wróci do Żadana! Książę Jabłoniewski zabije Bezusa
Najnowsze