Zniewolona 3, odcinek 21: Katia w ciąży z Żadanem! Wróci do Andrieja dla dobra dziecka - ZDJĘCIA

i

Autor: materiały prasowe TVP Zniewolona 3, odcinek 21: Katia w ciąży z Żadanem! Wróci do Andrieja dla dobra dziecka - ZDJĘCIA

Zniewolona 3, odcinek 21: Katia w ciąży z Żadanem! Wróci do Andrieja dla dobra dziecka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 21 odcinku serialu "Zniewolona 3" Katia (Sonya Priss) wróci do Andrieja Żadana (Maxim Radugin), bo będzie w ciąży i uwierzy, że dla niej się zmienił! Potwór, który dorobił się majątku na krzywdzie kobiet i został nazwany "księciem kijowskich burdeli", znów namiesza żonie w głowie i namówi ją, aby spróbowali jeszcze raz. Czy Katia i Żadan podejmą decyzję w 21 odcinku "Zniewolonej" 3, że wychowają razem dziecko i stworzą szczęśliwą rodzinę? Zdradzamy, że wydarzy się kolejny dramat, który na zawsze wywróci życie Katieriny do góry nogami! Zobaczcie ZWIASTUN nowych odcinków "Zniewolonej" z niedzieli, 27.02.2022!

"Zniewolona" 3 sezon, odcinek 21 (odc. 69) - niedziela, 27.02.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 21 odcinku "Zniewolonej 3" do Katii do szpitala przyjdzie pełna jak najgorszych przeczuć jej przyjaciółka Olga Rodziewicz (Alina Kowalenko). Jednak jej oczom ukaże się widok całej, zdrowej i całkiem szczęśliwej pani Żadanowej! Katia będzie w ciąży i zapowie też, że podjęła decyzję o powrocie do męża. Dlaczego? Jakie słowa znajdzie Andriej, że przerażona prawdą o nim żona, znów mu uwierzy?

Katia oznajmi w 21 odcinku "Zniewolonej 3", że kocha Żadana i wierzy, że całkowicie się dla niej zmienił! Andriej będzie przysięgał, że mroczne biznesy w burdelach ma już za sobą i od tej pory będzie żył, jak pan Bóg przykazał, uczciwie u boku swojej żony. Decyzja małżonków będzie związana z faktem, że Katia będzie w ciąży z Andriejem i nowych odcinkach serialu przyjdzie na świat ich syn, Janusz! Czy wychowają razem potomka? Tragedia, która się rozegra postawi ich wspólne szczęście pod znakiem zapytania.

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2582: Tragedia Łukasza. Sprawdzą się złe przeczucia Kasi

Zniewolona 3. Katia (Sonya Priss), Andriej Żadan (Maxim Radugin)

i

Autor: Bądźmy razem Facebook Zniewolona 3. Katia (Sonya Priss), Andriej Żadan (Maxim Radugin)

To, kto wychowa syna Katii i Żadana jedna z najpilniej strzeżony tajemnic 3 sezonu "Zniewolonej", Możemy ujawnić, że Katia urodzi dziecko i nie zostanie z nim sama. Jednak pewne dramatyczne okoliczności wpłyną na losy dziecka i jej samej. Jak zareaguje Żadan na wieść o ciąży Katii? Czy będzie szczęśliwy, czy wręcz przeciwnie, szybko pokaże, że wcale się nie zmienił i jest zwykłym potworem? Przekonamy się śledząc wątek od 21 odcinka "Zniewolonej 3"!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1639: Basia zajdzie w ciążę z Dawidem? Przyzna się Rogowskiemu czy uprawiała seks z chłopakiem - WIDEO  

Zniewolona 3, odcinki 21-22 ZWIASTUN. Katia w ciąży wróci do Żadana! Książę Jabłoniewski zabije Bezusa
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany