Stulecie Winnych 3 sezon, odcinek 27: Ślub Stanisława z Anią, powrót Michała i nieoczekiwany dramat - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon, odcinek 27: Ślub Stanisława z Anią, powrót Michała i nieoczekiwany dramat - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3 sezon, odcinek 27: Ślub Stanisława z Andzią, powrót Michała i nieoczekiwany dramat - ZWIASTUN

2021-03-06 19:57

Serialowa saga "Stulecie Winnych" wraca na ekrany. Wraz z zakończeniem epoki stalinizmu rodzinę z podwarszawskiego Brwinowa, czekają wielkie zmiany. Co przyniesie nowy 3 sezon "Stulecia Winnych"? Co się wydarzy 27 odcinku, czyli pierwszym nowej serii? Ślub Stanisława (Jan Wieczorkowski) i Andzi (Barbara Wypych), powrót Michała (Stefan Pawłowski) do domu z więzienia i dramatyczny pożar domu Winnych! Zobaczcie ZWIASTUN.

"Stulecie Winnych" 3 sezon odcinek 27 (odc. 1) - niedziela, 7.03.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Rodzina Winnych zaczyna nowy rozdział. W tym czasie w Polsce rodzi się nowa rzeczywistość, którą przyniesie śmierć Stalina, wkrótce później rozpoczynające się rządy Gomułki. Polityczna odwilż sprawi, że po długich latach rozłąki Ania (Urszula Grabowska) wreszcie odzyska ukochanego. Gdy Michał (Stefan Pawłowski) wyjdzie na wolność, para będzie miała szansę stworzyć szczęśliwą rodzinę dla swoich dzieci. To jednak nie koniec powodów do radości w rodzinie Winnych. Na ślubnym kobiercu stanie Andzia (Barbara Wypych) i Stanisław (Jan Wieczorkowski). Rodzinne szczęście nie potrwa jednak długo, a los znów boleśnie doświadczy Winnych.

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Zmiana aktorek grających Anię i Manię. Dlaczego Weronika Humaj i Karolina Bacia już ich nie grają?

Stulecie Winnych sezon 3 - zwiastun. Nowi bohaterowie w serialu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze