Stulecie Winnych 3 sezon. Zmiana aktorek grających Anię i Manię. Fani oburzeni, że Humaj i Bacia wyleciały z obsady

i

Autor: AKPA Stulecie Winnych 3 sezon. Zmiana aktorek grających Anię i Manię. Fani oburzeni, że Humaj i Bacia wyleciały z obsady

Stulecie Winnych 3 sezon. Zmiana aktorek grających Anię i Manię. Fani oburzeni, że Humaj i Bacia wyleciały z obsady

2020-09-23 12:06

"Stulecie Winnych" z innymi aktorami w obsadzie! W nowym 3 sezonie "Stulecia Winnych" zabraknie Weroniki Humaj i Karoliny Baci, które odeszły z serialu. Dlaczego? Bo w nowych odcinkach "Stulecia Winnych" Ania i Mania będą sporo starsze i zamiast postarzyć aktorki zmieniono siostry bliźniaczki. Zastąpią je Urszula Grabowska i Magdalena Walach! Fani nie kryją oburzenia i atakują produkcję za zmianę głównych bohaterek.

Dlaczego w 3 sezonie "Stulecia Winnych" nie zagrają Weronika Humaj i Karolina Bacia?

Ania i Mania będą inne w 3 sezonie "Stulecia Winnych"! Po dwóch seriach w rolach sióstr Winnych nie pojawią się już Weronika Humaj i Karolina Bacia, które wyleciały z obsady. Produkcja "Stulecia Winnych" ujawniła, że zastąpią je Urszula Grabowska i Magdalena Walach. Fani "Stulecia Winnych" w komentarzach na oficjalnych profilach serialu na Instagramie i Facebooka nie kryją swojego oburzenia. I oczekują szczerej odpowiedzi dlaczego Humaj i Bacia nie zagrają już dalej!

Patrz też: Stulecie Winnych. Weronika Humaj i Karolina Bacia odchodzą z obsady! Zmiana bliźniaczek Ani i Mani. Ujawnili kto je zagra

Powód zmiany sióstr Winnych w 3 sezonie "Stulecia Winnych" doczekał się jednego, stanowczego komentarza. "Bardzo trudno przemienić 27-latkę w 63-latkę" - czytamy na Instagramie.

Ale to nie do końca prawda, a widzowie "Stulecia Winnych" nie wierzą w takie tłumaczenia. W końcu charakteryzacja i postarzanie aktorów było najmocniejszą stroną serialu. Wystarczy tylko spojrzeć na Bronię Winną (Kinga Preis), która na oczach wszystkich zmieniła się w sędziwą staruszkę.

"Skoro Kinga Preis (Bronisława ) dzięki świetnej charakteryzacji mogła wcielić się w postać od początku do końca , to dlaczego nie można było zrobić tego samego z Manią i Anią ?" - zwraca uwagę jeden z internautów.

Co ciekawe miłośnicy "Stulecia Winnych" lepiej przyjęli nową Manię, niż Anię. O ile nie wyobrażają sobie Urszuli Grabowskiej jako następczyni Weroniki Humaj, to już Magdalenę Walach akceptują jako Manię!

"Już nie mogę się doczekać. Pani Magda jest boska. Będę oglądał. Najlepsza aktorka ever i piękna kobieta"

"Nie wierzę ? Pani Magdalena Walach idealnie wpasuje się w rolę! ?"

"Hura.Magda idealnie nadaje się na Manie.??????Nie mam co do tego żadnych wątpliwości"

Koniec Stulecia Winnych ZWIASTUN. Ania na ślubie Mani i Ryszarda ujawni, że Paweł żyje

A oto inne reakcje oburzonych fanów "Stulecia Winnych":

"Nie dało rady ucharakteryzować Weroniki Humaj na starszą kobietę ? Szkoda wielka"

"Ale jak to.... Ania dla mnie to tylko Weronika Humaj"

"Bronię dało się postarzyć i Kazię, to czemu nie mogli Weroniki Humaj bez sensu"

"Szkoda, szkoda... Weronika jest wyjątkowa i niepowtarzalna z delikatną urodą i delikatnym głosem. Tak myślałam że możemy jej nie zobaczyć w 3 serii ale miałam nadzieję że charakteryzacja się podejmie tego wyzwania..."

"Mogli to załatwić charakteryzacją. Akurat odp "że się nie da" jest chyba z sufitu wzięta. Widocznie pani Weronika miała inne plany zawodowe."

"Te dwie Aktorki dawały siłę temu serialowi"

"Mamy XXI wiek ,gdzie wszystko jest możliwe. T Nawet z 10 latki da się zrobić staruszkę tak , więc nie piszcie ,że się nie da:) tylko pewnie lepiej zamienić aktorkę na starszą..."

"Słabo, kolejna zmiana . Zdecydowanie lepiej byłoby zrobić charakteryzację grających aktorek w poprzednich sezonach. A zapowiadał się mega serial w rolach głównych z aktorkami, które nie kojarzą się z innymi produkcjami . Ja już nie czekam na kolejny sezon"

Sprawdź też: Stulecie Winnych 3 sezon. Wielka tragedia wnuczki Mani i jej ukochanego Jeremiego. Nowi bohaterowie w rodzinie Winnych

Produkcja "Stulecia Winnych" zasugerowała też, że zmienią się też inni aktorzy w obsadzie, a w 3 sezonie Paweł (Tomasz Włosok), Michał (Stefan Pawłowski) i Ryszard (Piotr Rogucki) będą wyglądali już inaczej!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze