Stulecie Winnych. Weronika Humaj i Karolina Bacia odchodzą z obsady! Zmiana bliźniaczek Ani i Mani. Ujawnili kto je zagra

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych. Weronika Humaj i Karolina Bacia odchodzą z obsady! Zmiana bliźniaczek Ani i Mani. Ujawnili kto je zagra

Stulecie Winnych. Weronika Humaj i Karolina Bacia odchodzą z obsady! Zmiana bliźniaczek Ani i Mani. Ujawnili kto je zagra

2020-09-23 7:52

Główne aktorki serialu "Stulecie Winnych" - Weronika Humaj i Karolina Bacia - nie zagrają w kolejnym 3 sezonie, którego premiera już w 2021 roku. Serialowe Ania i Mania odeszły ze "Stulecia Winnych", a produkcja ujawniła, że zmiana sióstr bliźniaczek była konieczna, bo nie dało się wiarygodnie postarzyć Humaj i Baci. W 3 sezonie "Stulecia Winnych" Ania i Mania zmienią się nie do poznania, bo zagrają je inne aktorki - Urszula Grabowska będzie dorosłą Anią, a Magdalena Walach dorosłą Manią. Poznajcie szczegóły rewolucji w obsadzie 3 sezonu historii rodziny Winnych.

Dlaczego Humaj i Bacia nie zagrają w 3 sezonie "Stulecia Winnych"?

W 3 sezonie "Stulecia Winnych" nie pojawią się już Weronika Humaj i Karolina Bacia. Po dwóch seriach wcielania się w postaci Ani i Mani Winnych, sióstr bliźniaczek z Brwiona, których wojenne i miłosne przeżycia przyciągnęły przed telewizory blisko 3 mln widzów produkcja "Stulecia Winnych" zmieniła główne aktorki. Powód?

Jak czytamy na oficjalnych profilach serialu na Instagramie i Facebooku Humaj i Bacia musiały odejść, bo nie dało się ich postarzyć, żeby dzięki charakteryzacji. "Jak z 27-letniej aktorki zrobi 63-latkę?" To tłumaczenie twórców "Stulecia Winnych" nie przekonuje jednak fanów serialowych Ani i Mani. Przecież Kinga Preis jako seniorka rodu Winnych, Bronia, przez dwa sezony przeszła spektakularną metamorfozę. Tuż przed śmiercią Broni aktorka naprawdę wyglądała jak sędziwa staruszka. Postarzenie Weroniki Humaj i Karoliny Baci byłoby przecież do zrealizowania.

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Nowi bohaterowie w rodzinie Winnych. Autorka książki ujawnia kulisy!

Koniec Stulecia Winnych ZWIASTUN. Ania na ślubie Mani i Ryszarda ujawni, że Paweł żyje

Zamiast tych aktorek w 3 sezonie "Stulecia Winnych" w rolach sióstr bliźniaczek pojawią się inne gwiazdy. Urszula Grabowska będzie dojrzałą Anią Winną, a Magdalena Walach wcieli się z Manię! Ta zmiana głównych bohaterek "Stulecia Winnych" wzbudza jednak sporo kontrowersji wśród widzów, którzy nie wyobrażają sobie 3 sezonu bez Weroniki Humaj i Karoliny Baci.

Sprawdź też: Stulecie Winnych 3 sezon. Rodzina Mani i Ryszarda się powiększy. Urodzą się kolejne bliźniaczki

"Tak, żegnam się z Manią. ? Dziękuję wszystkim za te dwa sezony, to była wspaniała przygoda! ? I mimo że żegnam się z Manią, to Państwu mówię: do zobaczenia ?" - napisała Bacia na swoim Instagramie. Humaj jeszcze nie skomentowała odejścia ze "Stulecia Winnych" na swoim profilu.

Jeszcze nie wiadomo kiedy 3 sezon "Stulecia Winnych" pojawi się w TVP1. Na początku mówiło się, że wiosną 2021 roku, ale być może na nowe odcinki trzeba będzie poczekać aż do przyszłej jesieni.

Najnowsze