Stulecie Winnych sezon 3, odc. 1: Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski)

i

Autor: Instagram

Stulecie Winnych 3 sezon, odcinek 1: Smutny ślub Andzi i Stanisława. Po latach wreszcie będą razem - ZWIASTUN

Zwiastun serialu "Stulecie Winnych" ujawnia długo skrywane tajemnice! W 1 odcinku 3 sezonu "Stulecia Winnych" zobaczymy ślub Andzi (Barbara Wypych) i Stanisława (Jan Wieczorkowski)! Wymarzony dzień ukochanej Winnego nie przebiegnie jednak w czystej radości. Choć wydarzenie będzie piękne, jak państwo młodzi, a weselisko huczne na Brwinów i okolice, PRL odciśnie swoje czarne znamię na tym wydarzeniu. Co zobaczymy dokładnie w 27 odcinku, pierwszym 3 serii serialu? Zobaczcie koniecznie ZAPOWIEDŹ "Stulecia Winnych".

"Stulecie Winnych" 3 sezon odcinek 1 (odc. 27)  - niedziela, 7.03.2021, o godz. 20.20 w TVP1

W 1 dcinku 3 sezonu "Stulecia Winnych" zobaczymy wielkie przygotowania do ślubu Andzi i Stanisława! Na ten moment dawna niania bliźniaczek Winnych czekała całe życie... Ale z trudem przełykane łzy Andzi, mina Stanisława na zdjęciu ślubnym zwiastują problemy. Co się stanie? 

Na pewno na szczęśliwym życiu Andzi ze Stanisławem położą się cieniem czasy PRL. 1 odcinek nowej serii "Stulecia Winnych" zacznie się w 1956 roku, a zakończy w czasach pierwszych zwycięstw "Solidarności", na początku lat 80-tych ubiegłego wieku. Wszyscy Winni będą zmagać się z szarym życiem, brakiem towarów i usług oraz powszechną biedą. Straszne wieści będą do nich też docierać z miast, gdzie ich dzieci i wnuki wezmą udział w zamieszkach... Ale ślub Andzi i Stanisława będzie wielkim i pomimo łez - na pewno pięknym - wydarzeniem!

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2394: Śmiertelna choroba połączy Iwonę z Markiem. Wrócą do siebie w obliczu tragedii?

Stulecie Winnych 3 sezon ZWIASTUN. Stanisław oświadczy się Andzi. Władek nie daruje tego bratu. Michał po wyjściu z więzienia zmieni się w potwora

Jeśli twórcy serialu będą się wzorować się na trzecim tomie powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych", to w nowych odcinkach w Brwinowie pod Pruszkowem urodzą się kolejne bliźniaczki i nowe pokolenie właśnie przejmie stery w rodzinie. Mania (Magdalena Walach) zostanie babcią, bo jej córka Basia (Kamila Bugajska) urodzi córeczki, które nazwie Julka i Urszulka. Wnuczki Mani będą dorastały razem z Jeremim, chłopcem, który przyszedł na świat tego samego dnia, co bliźniaczki, a którego skomplikowane losy już na zawsze wpiszą się w historię rodziny. Szczególnie mocna przyjaźń połączy go Julią...

Akcja 3 sezonu serialu "Stulecie Winnych" na pewno skupi się na losach samych bliźniaczek Kasi (Weronika Humaj) i Basi (Kamila Bujalska), ale także i Ewy (Sonia Metielica) oraz małego Michała (Bruno Cambello). Ich sukcesy i życiowe wpadki śledzić będą Mania i Ryszard (Ryszard Rogucki) oraz Ania (Urszula Grabowska) i Michał (Stefan Pawłowski) - ta para odnajdzie się i również się w końcu pobiorą w 3 sezonie serialu! W życiu Kasi, która spełni swoje marzenia, zostanie aktorką i zmieni się nie do poznania - pojawi się także pewna demoniczna dama grana przez Małgorzatę Sochę - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ.

Czy w 1 odcinku 3 sezonu (Stulecia Winnych) do Stanisława i Andzi dotrze jakaś zła wiadomość, która położy się cieniem na ich wymarzonym weselu? Może tego dnia Andzia odkryje wielką tajemnice przyszłego męża, który przecież ma sporo na sumieniu? Jedno jest pewne - ślub Stanisława z Andzią wywoła rodzinny konflikt z jego młodszym bratem. Z ust Władka Winnego (Arkadiusz Janiczek) padną mocne słowa.

- Nowe życie, nowa zagraniczna żona! Tobie się we łbie przewróciło! - krzyknie Władek do Stanisława w 3 sezonie "Stulecia Winnych".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze