Powrót hitowych seriali w wakacje podbije serca widzów. Te produkcje zastąpią M jak miłość i Barwy szczęścia

2023-06-06 12:58

Wiemy, które seriale zastąpią ukochane "Barwy szczęścia" i "M jak miłość" podczas wakacji! Dla fanów hitów TVP to będzie prawdziwa gratka! Wiele osób nie może pogodzić się z brakiem kontynuacji losów rodziny Winnych lub przerwaniem emisji "Rancza". Dla fanów mamy bardzo dobrą wiadomość, bo okazuje się, że stacja robi dla widzów pewną niespodziankę. Podczas wakacji 2023 w ramówce TVP pojawią się same hity! To te seriale zastąpią brak nowych odcinków "M jak miłość", "Barw szczęścia" czy "Na dobre i na złe". Sprawdź, co wiemy!

Powrót ulubionych seriali do TVP! "Ranczo" i "Stulecie Winnych" znów na antenie

Nie da się ukryć, że w tym roku przed przerwą wakacyjną i emisją ostatnich odcinków "M jak miłość" czy "Barw szczęścia", w sieci dosłownie zawrzało! Wszystko przez szybsze zakończenie sezonów i rozpoczęcie wakacji 2023. Widzowie oburzyli się, że nagle ich ulubione produkcje zostały zdjęte z anteny, a kolejne odcinki ukażą się dopiero po przerwie wakacyjnej. Na szczęście TVP zapowiedziało pewną niespodziankę dla wiernych fanów takich produkcji jak m.in. "Stulecie Winnych" czy "Ranczo".

O ile "Ranczo" zakończyło się na 10 sezonach, a ostatni odcinek miał swoją premierę 27 listopada 2016, tak "Stulecie Winnych" miało doczekać się swojej kontynuacji. Krążyły informacje o rozpoczęciu nagrań do 5 sezonu, który miał być adaptacją czwartego tomu cyklu powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Początek". Właśnie dlatego akcja cofnęłaby się w czasie aż do 1874 roku, do czasów młodości Broni i Antoniego. Niestety plotki ucichły, a nowe odcinki nie są kręcone. 

Na szczęście TVP wyemituje odcinki hitowych seriali podczas wakacji! Niestety nie chodzi o nowe sezony, a o powtórki "Rancza" i "Stulecia Winnych" od pierwszego odcinka! 

"Stulecie Winnych", "Ranczo" i "Osiecka". Gdzie i kiedy oglądać?

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, „Ranczo” będzie można oglądać przez cały okres wakacji w dni powszednie o godz. 18.00, w TVP1. „Stulecie Winnych” można natomiast zobaczyć od pierwszego odcinka, już od poniedziałku 5 czerwca. Wspomniany portal podaje także, że to nie koniec, gdyż w TVP pojawi się ponownie "Osiecka". Cały sezon można zobaczyć raz jeszcze w poniedziałki o godzinie 21.35.

To z pewnością nieco zaspokoi głód widzów, co do dalszych losów bohaterów "M jak miłość" czy "Barw szczęścia". Póki nie rozpocznie się jesienna ramówka, w TVP można jeszcze raz prześledzić losy innych, dobrze znanych bohaterów hitowych produkcji. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze