M jak miłość

Koniec M jak miłość z fatalną pomyłką! Pospieszyli się o jeden tydzień z ostatnim odcinkiem. Kiedy emisja finału sezonu?

2023-05-23 22:09

Kiedy kończy się "M jak miłość" przed wakacjami? Finał sezonu "M jak miłość" miał nastąpić we wtorek, 30.05.2023, a odcinek numer 1736 miał być zakończeniem obecnej serii. Na Facebooku Badźmy Razem TVP pojawiła się jednak zapowiedź, że koniec "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną zostanie przyspieszony i ostatni odcinek to już 1734, którego emisja we wtorek, 23.05.2023! Czy doszło do pomyłki? A może jednak decyzją TVP serial skończy się o tydzień wcześniej? Fani już biją na alarm, że czują się oszukani! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z ostatniego odcinka "M jak miłość".

Kiedy ostatni odcinek sezonu "M jak miłość" przed wakacjami? Który to będzie numer odcinka?

Który odcinek "M jak miłość" będzie ostatnim w sezonie przed wakacjami? Czy finał nastąpi w 1736 odcinku, czy może jednak już w 1734 odcinku? Rozbieżność jest spora, bo między jednym a drugim epizodem rozegrają się jeszcze dramatyczne wydarzenia, które spadną na rodzinę Zduńskich, Rogowskich, Budzyńskich i Chodakowskich. Produkcja "M jak miłość" już w lutym podała kiedy będzie koniec sezonu, ujawniła datę emisji ostatniego odcinka. Ale w minioną sobą na oficjalnym profilu Bądźmy Razem na Facebooku pojawiła się zapowiedź, że wielki finał nastąpi tydzień wcześniej, nie w ostatni wtorek maja, ale już we wtorek, 23.05.2023.

"Dramatyczny, ostatni przed wakacjami odcinek M jak miłość 💕 już w najbliższy wtorek❗" - napisano pod zdjęciem z 1734 odcinka "M jak miłość", na którym widać rozpacz Marcina (Mikołaj Roznerski) w ramionach brata Olka (Maurycy Popiel), który tak będzie cierpiał po odejściu Izy (Adriana Kalska).

W komentarzach fanów "M jak miłość" od razu zawrzało! Wielu zauważa, że doszło do fatalnej pomyłki. "Czy przypadkiem nie pospieszyliście się o jeden tydzień. Serial miał być nadawany do 30 maja A teraz we wtorek dopiero będzie 23 maja" - czytamy opinie internautów, którzy przypominają, że do końca maja zostały jeszcze cztery odcinki. "Przecież miało być do 30 maja",  "23 maja przecież jest napisane, że 23 maja masz odpowiedź przez TVP2".

Czy fani mają rację? Na szczęście tak! Doszło do pomyłki i na Facebooku Bądźmy Razem TVP zapowiedź finału sezonu "M jak miłość" pojawiła się zbyt wcześnie. Ostatni odcinek to numer 1736, a nie 1734!

Jak zawsze przed finałem sezonu "M jak miłość" widzowie grzmią na alarm, że serial nie powinien się kończyć tak wcześnie, że wakacje zaczynają się dopiero w czerwcu, więc i tak w serii brakuje co najmniej ośmiu odcinków.

"Gruba przesada. Za miesiąc powinien być ostatni odcinek przed wakacjami"

"Co raz szybciej robią  przerwę wakacyjna… Końca maja nawet jeszcze nie ma"

"No chyba jakiś żart. Jeśli już to powinien być ostatni 30 maja" - czytamy na Facebooku. Ale z tym trudno już dyskutować. Produkcja "M jak miłość" od wielu lat realizuje odcinki w takim harmonogramie, żeby sezon skończył się w ostatni wtorek maja lub pierwszy czerwca.

M jak miłość. Przeszłość Ewy Kalinowskiej znów ją dopadnie! Śmierć córki Daniela doprowadzi do tragedii w ostatnim odcinku
Listen on Spreaker.
Najnowsze